Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

08:00 - 20:00

без вихідних

Відповіді на запитання

від 400 грн.

гарантія на роботу до 2 років

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на роботу майстра до 2 років

более 14 лет опыта

ціна від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 14 років досвіду

Відповіді на запитання

 • Яка гарантія на послуги сервісної служби Домовий?

  Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи. Термін гарантії зазначається у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Цей термін складає від 1 до 36 місяців залежно від виду роботи.

  Гарантія не надається прочищення каналізації і демонтажні роботи.

  Також ми не надаємо гарантію на роботи за старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв у інших дверях.

  У разі скарги сервісна служба забезпечує переробку неякісно виконаної роботи або відшкодування коштів.

  Для швидкого усунення нелоліків ми маємо страховий фонд. Виконання гарантійних зобов'язань починається негайно після скарги і не буває довшим, ніж 2 дні від моменту скарги.

 • Що таке мінімальне замовлення?

  Вартість невеликих замовлень прирівнюється до мінімальної вартості замовлення. Це такі роботи, як ремонт однієї розетки, свердління одного отвору, заміна прокладки в крані, ремонт електродзвоника, тощо.

  Мінімальна вартість замовлення, на яке виїздить майстер складає 400 грн. (у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі і Одесі - 400 грн., у Маріуполі, Луцьку, Рівному, Черкасах, Полтаві, Вінниці, Тернополі, Чернігові - 300 грн.). Ця вартість включає в себе не стільки вартість роботи, як вартість часу, який майстер витратив на дорогу до клієнта.

  Мінімальна вартість замовлення включає вартість робіт, тобто до замовлень вартістю більше мінімальної вартості замовлення вона не додається.

  Приклад 1. Потрібно замінити одну розетку. Вартість цієї роботи згідно прайсу 75 грн. у Києві. Але майстер бере за роботу 400 грн.

  Приклад 2. Потрібно встановити унітаз. Вартість цієї роботи по прайсу складає 1 000 грн. Майстер бере за роботу 1 000 грн., оскільки її вартість більша за мінімальну вартість замовлення.

 • Скільки коштує виклик майстра?

  Виклик майстра сервісної служби Домовий безкоштовний. Ви платите лише за повністю виконану роботу, а не за те, що майстер приїхав.

  Якщо майстер не може виконати роботу (не з вини клієнта), то майстру не потрібно платити гроші!

 • Порівняння цін сервісної служби Домовий з конкурентами

  Ціни на наші послуги можна уточнити у менеджера по телефону, побачити на нашому сайті.

  Точна ціна роботи визначається безпосередньо майстром при оцінці роботи. Тому перед тим, як починати роботу, потрібно точно сформувати з майстром її ціну.

  Ціни сервісної служби Домовий нижчі за ціни майстрів "за оголошеннями" і значно нижчі за ціни фірм, які спеціалізуються на ремонтах. Перевірити Ви можете лише експериментальним шляхом. Для цього Вам доведеться телефонувати за оголошеннями і порівнювати, оскільки організацій, які можуть надати Вам офіційний прайс-лист майже не має.

  Тому, порівнюючи ціни нашої служби з цінами конкурентів, зверніть увагу не на те, що Вам обіцяють, а на те, що вийде при розрахунку.

 • Що таке консультація майстра сервісної служби Домовий?

  Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів потрібно придбати. У такому випадку завжди краще порадитися з профессіоналами. Нажаль консультація менеджера не може бути абсолютно точною, оскільки повне уявлення про те, що саме потрібно виконувати, буде після візита майстра.

  Тому у випадку, коли Ви плануєте ремонт, або замовлення певної роботи, складність якої важко оцінити по телефону, ми рекомендуємо замовити консультацію майстра.

  У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст сервісної служби Домовий, виконує всі необхідні виміри, відповідає на ваші запитання озвучує перелік робіт і побажання до матеріалів.

  Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті.

  Якщо майстер буде виконувати роботи одразу після консультації, то консультація майстра безкоштовна.

 • Коли розраховуватись за надані послуги?

  Після повного виконання роботи майстром підписується акт виконаних робіт, в якому зазначається перелік і вартість робіт, вартість використаних матеріалів і термін гарантії.

  Авансовий платіж майстру служби допускається для придбання необхідних матеріалів, або перед виконанням великого замовлення, яке буде виконуватися більше двох днів.

 • Кого не обслуговує сервісна служба Домовий?

  Не можуть скористатись послугами сервісної служби Домовий:

  клієнти, які знаходяться в нетверезому стані;

  клієнти, які грублять майстру або менеджеру завідомо провокуючи конфлікт;

  клієнти, які один раз не розрахувались або не повністю розрахувались за якісно виконану роботу;

  клієнти, які занесені до «чорного списку» в базі даних сервісної служи Домовий.

 • Термін прибуття майстра сервісної служби Домовий

  У більшості випадкив, якщо ви бажаєте, майстер сервісної служби Домовий буде у Вас протягом години.

  Якщо Ваш виклик не терміновий, то Ви можете обирати будь-який зручний для Вас день і час візиту спеціаліста.

  Майстер сервісної служби Домовий буде у Вас у точно оговорений час, тому немає ніякої необхідності нагадувати менеджеру про ваше замовлення.

  Оскільки наші майстри також люди, ми розуміємо, що майстер інколи може затриматися. Згідно з нашими стандартами обслуговування, максимально допустиме запізнення - 10 хвилин. Якщо майстер затримується більше, ніж на 10 хвилин, зателефонуйте менеджеру.

 • Чому до мене дзвонять з перевіркою роботи майстрів?

  Перевірка роботи майстрів в телефонному режимі є однією з особливостей роботи сервісної служби. Вона застосовується з метою вдосконалення якості надання послуг. Ми прагнемо почути зауваження, подяки, нарікання, пропозиції, щоб розвиватися і вдосконалюватися.

  Якщо Ви з будь-якої причини не бажаєте говорити з контролером - просто скажіть про це. Якщо ж маєте зауваження чи пропозиції - висловіть їх.

  Завдання контролера - з'ясувати наскільки Ви задоволені роботою нашої організації іяким моментам нам потрібно приділити більше уваги.

  Одне із запитань контролера - вартість роботи. Ми бажаємо бути впевнені, що майстер не підвищів ціни робіт і чи не взяв зайві кошти. В практиці роботи сервісної служби Домовий траплялися випадки, коли, після перевірки, клієнтам поверталися зайві кошти, які взяв майстер.

 • Чому потрібно замовляти послуги у сервісної служби Домовий, а не особисто у майстра?

  Потрібно дати відповіді на кілька стереотипів.

  Стереотип 1. Домовитись безпосередньо із майстром дешевше.

  Насправді, це не так. Майстер, який звик працювати за фіксованими цінами, буде працювати за ними і при «прямому» замовленні. Крім того, відчуваючи безконтрольність зі сторони Служби майстер досить часто «накручує» ціну, залишаючи тим самим клієнта із своїми проблемами сам на сам.

  Другий фактор на користь Служби - це гарантія.

  У випадку неякісної роботи майстер, який виконував роботу без Служби не поїде її переробляти і, тим більше, не поверне гроші. Домовий несе відповідальність за свої замовлення і, при необхідності, направляє для безкоштовної переробки роботи іншого майстра або відшкодовує клієнту збитки.

  Третій фактор - це знижки.

  Майстер, який виконує роботу за прямим замовленням не дасть знижки за дисконтною карткою, оскільки йому це не вигідно. Клієнт втрачає від 3 до 15% своїх коштів.

  Стереотип 2. Майстер кілька разів виконував роботу через сервісну службу Домовий і все було нормально. Наступні замовлення даватиму майстру напряму.

  В практиці сервісної служби Домовий були випадки, коли майстер працюючи «напряму» суттєво порушував правила, яких дотримувався при роботі через сервісну службу Домовий. Крім того, клієнт втрачає гарантію і платить зайві гроші.

 • Відмінно надані послуги. Як висловити подяку?

  Якщо Вам сподобалась робота майстра, або якість професійної консультації менеджера, то не полінуйтеся висловити подяку. Зробити це можна за телефоном або на сторінці відгуків на сайті.

  Подяка з приводу добре виконаної роботи буде передана співробітнику. Кількість подяк впливає на механізм заохочення співробітників сервісної служби Домовий.