Домашній майстерВиклик майстра додому у 22 містах України Працюємо щодня з 8 до 20 без вихідних
Електрик
Виклик електрика додому
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338 58 68
Телефонуйте зараз!

Електрик

Доводилося вам коли-небудь змінювати лампочку, що перегоріла? «Звичайно! Це простіше простого!» - скажете Ви. Але на цьому досвід електрика у більшості закінчується.

Коли іскрить вимикач, не працює люстра, або потрібна заміна автоматів чи встановлення розеток, краще замовити послуги електрика. У таких випадках завжди до ваших послуг майстри сервісної служби Домовий, які готові виконати електромонтажні роботи будь-якої складності.

Потрібні послуги електрика?

Послуги електрика фото

Яким би сучасним не був ремонт приміщення, а неполадки з проводкою або з електричними приладами можуть виникнути скрізь. Якщо в новій будівлі потрібно виконати монтаж електропроводки, підключити люстри, світильники, підсвічування й інше устаткування, то в старих приміщеннях трапляється потреба їх замінити.

Професійні майстри електрики виконають роботи будь-якої складності, від ремонту розетки до установки електролічильника і монтажу електропроводки в будь-яких приміщеннях.

Також ми пропонуємо постійне обслуговування організацій, якщо у вас невеликий офіс або підприємство і в штаті немає електрика – наші майстри завжди до ваших послуг.

Детальніше про послуги електрика, які виконують майстри сервісної служби Домовий, Ви можете дізнатися по телефону. Можете також ознайомитися з цінами на послуги електрика.

Досвідчений електрик завжди зможе вам допомогти!

Послуги електрика фото монтаж розподільчої коробки

Навіть якщо Ви не знаєте, в чому причина неполадки і не розумієте, чому не працює той чи той електричний прилад або в будинку немає світла – ми завжди зможемо вам допомогти: електрик за допомогою сучасного обладнання здійснить діагностику, знайде і відремонтує пошкодження.

Аварійний виклик електрика ви можете зробити, зателефонувавши до нас в контакт-центр. Також по телефону ви зможете дізнатися повну інформацію про розцінки на послуги електрика.

Чому краще викликати електрика професіонала?

Послуги електрика фото монтаж проводки

Зламати завжди простіше, ніж полагодити. Навіть якщо ви озброїтеся шкільними знаннями з фізики і до цього ще й порадами з книг «Сам собі електрик» у вас не буде головного – навиків і специфічних знань професійного майстра, а відсутність їх може привести до непоправних результатів.

Виконувати самостійно електромонтажні роботи ризиковано, оскільки через найдрібнішу помилку може виникнути загорання проводки. Наслідки такого ремонту відомі всім. По-перше, це небезпечно для здоров'я і вашої побутової техніки, по-друге, ваша самодіяльність може обійтися вам набагато дорожче, ніж послуги електрика.

Виклик електрика слід зробити навіть при дрібних несправностях, які не можна залишати без уваги, оскільки простіше усунути одиничну неполадку, ніж через неї міняти всю проводку. Майстер електрик зробить свою роботу відповідно нормам електробезпеки і у вас не буде приводів для хвилювання.

Які гарантії ви отримаєте на послуги електрика?

Ми виконуємо всю роботу відповідально і на високому рівні, а також надаємо письмову гарантію на виконані роботи. Чи буде це дрібний побутовий ремонт або складніші послуги електрика наші майстри зроблять все якісно і що головне оперативно.

Виклик електрика ви можете зробити по телефону і на сайті, майстер приїде на зручний для вас час із 8.00 до 20.00 без вихідних. Ми пропонуємо вам доступні і відкриті ціни, а також готівковий і безготівковий розрахунок. Детальнішу інформацію про послуги електрика ви можете отримати по телефону.

Якщо вам необхідне якісне виконання електромонтажних робіт зробіть виклик електрика сервісної служби Домовий!

Телефонуйте зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338 58 68
Чому вам вигідно замовляти
послуги електрика саме у нас?
13 років досвіду

13 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на послуги електрика до 2 років

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.