Замовити ремонт духовки
Сервісна служба Домовий

Ремонт духовки

Сучасна кухня досить різноманітна і винахідлива, тому втілювати всі кулінарні та кухарські фантазії господаркам допомагає високотехнологічна техніка: духові шафи, варильні поверхні і мікрохвильові печі. Більшість моделей оснащені складними спецтехнологіями, що дозволяють за допомогою 3D-нагріву, функції самоочищення, конвекції, гриля, жироуловлюючих фільтрів і каталітичного покриття реалізовувати сміливі рецептурні новинки.

Всі ці понад сучасні можливості допомагають прискорити приготування їжі і прибирання, але поломка невеликого вузла призводить до втрати необхідного кухонного обладнання. Терміновий ремонт духовки на дому професійними фахівцями допоможе повернути функціональність пристрою і уникнути неприємних наслідків при спробах самостійної ліквідації поломок.

Основні несправності, які потребують ремонту духової шафи

Залежно від типу порушень в роботі електро- або газової духової шафи можна приблизно визначитися в необхідності спеціальних комплектуючих і тривалості можливого технічного втручання.

На точність роботи можуть впливати різні чинники: неправильна установка електродуховки, порушення умов експлуатації, знос, несвоєчасна профілактика. Негативно на функціональність приладів і терморегуляторів в панелі управління впливають відсутність стабілізаторів, перепади електронапруги, підвищена вологість, недотримання вимог щодо догляду та очищення, забруднення фільтрів.

Головні типи несправностей:

  • механічні пошкодження в проводці, знос електропроводки через неправильне визначення навантаження на мережу;
  • ушкодження перемикачів, конфорок;
  • вихід з ладу електронних плат управління, проблеми з вибором режимів і перемиканням температури;
  • збої у терморегуляторі;
  • не включається / не вимикається електроживлення;
  • немає подачі газу на конфорку в духовці;
  • температура нагріву не відповідає встановленій;
  • втрата чутливості сенсорних елементів.

Основною проблемою більшості замовників стає неуважність при виникненні перших ознак несправності, несвоєчасне рішення викликати професійного майстра. Спроби самостійно втручатися в роботу кухонних приладів і проводити ремонтні дії часто надалі вимагають більш тривалої діагностики пошкоджень і підвищують вартість ремонту духовки.

Як знайти майстра для ремонту духовки?

Зараз існує величезна кількість обслуговуючих техніку фахівців, які пропонують монтаж, заміну, встановлення і ремонт духових шаф, плит та іншого обладнання. Визначитися з якістю послуг, що надаються вам допоможуть такі показники як тривалість роботи сервісного центру, гарантії ліквідації недоробок і повторних поломок, можливість виїзду майстра в зручний для вас час і наявність необхідних інструментів і комплектуючих.

Сервісна служба Домовий оперативно і точно проводить ремонт електродуховок, профілактичне і післягарантійне обслуговування побутової дрібної і габаритної техніки. Компанія дотримується політики професійного підходу при вирішенні всіх сервісних проблем клієнтів, надає грунтовні телефонні консультації про можливості ремонтного втручання і дотримується відкритої цінової політики.

До початку діагностики поломки та обслуговуючих робіт наші замовники отримують докладний перелік видів обслуговування, вартості кожного етапу ремонту духовки. Професійні майстри компанії Сервісна служба Домовий надають консультаційну допомогу і надають повну письмову гарантію на свої послуги. Ми маємо представництва в найбільших містах і фахівці готові виїхати до вас для термінового ремонту техніки та надати якісну допомогу в короткі терміни.

Відмінний сервіс і прийнятні ціни роблять сервісну службу Домовий абсолютним лідером ремонтного обслуговування і дозволяють нам пишатися власною репутацією і повагою клієнтів.

Телефонуйте зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338 58 68
Чому вам вигідно замовляти
ремонт духовки саме у нас?

14 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Гарантія на ремонт духовки 6 місяців

Акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
+
Не знайшли відповіді?
Давайте ми вам подзвонимо
+