Замовити заміну труб в квартирі
Сервісна служба Домовий

Заміна труб у квартирі

При багаторічній експлуатації труби водопостачання та опалення зношуються. Рано чи пізно замінити труби в квартирі таки доводиться. Як ми не намагаємося відкласти цю подію, поломки, протікання нагадують нам, що заміна труб необхідна. Часто заміна труб потрібна і при ремонті ванни або кухні.

Як зробити, щоб заміна труб пройшла менш клопітно?

Заміна труб водопостачання фотографія

А ніхто і не говорив, що заміна труб – це просто. Звичайно, потрібно попрацювати. І якщо для вас заміна труб дорівнює китайській абетці, не замислюючись, викликайте майстра. Тим не менш, щоб бути в курсі, за що будете платити і, щоб проконтролювати, що роблять у вас в квартирі, слід трохи розібратися в тонкощах робіт по заміні труб.

Перш за все, варто пам'ятати, що які б труби в системі водопроводу ви не міняли, потрібно, насамперед, перекрити воду на вашому стояку. В даному випадку необхідно звернутися до слюсаря, який відповідає за ваш будинок. Заміна труб займе, як мінімум пару годин, тому заздалегідь попередьте сусідів, що буде відсутня вода.

Заміна труб. Міняємо все або тільки те, що вкрай необхідно?

Заміна металевих труб опалення фото

Щоб зрозуміти, які труби ще в належному стані, а які терміново потрібно замінити, зверніться до фахівця-сантехніка. Можливо, заміна труб скрізь і не потрібна, а варто замінити тільки труби на деяких місцях – все це допоможе визначити досвідчений сантехнік. Якщо ж є кошти, то звичайно краще замінити всі труби.

Заміна труб може виконуватися як окремо, так і комплексно, включаючи додаткові види робіт. Крім демонтажу і монтажу труб, інколи необхідно замінити гофру і встановити унітаз, а також встановити змішувач, встановити лічильники води і фільтри.

Якщо заміна труб виконується повністю, можна зробити перепланування розводки. Це дуже до речі, якщо ви хочете змінити дизайн ванної.

Заміна труб водопостачання має багато нюансів, які необхідно враховувати. Навіть дрібні помилки, можуть обернутися великими неприємностями і заміна труб коштуватиме вам дуже дорого. Щоб цього уникнути, заміна труб повинна виконуватися фахівцями.

Купуємо нові труби

Заміна труб каналізації фотографія

Зрозумівши, які роботи знадобляться, потрібно підрахувати, скільки необхідно труб. Якщо заміна труб буде виконуватися одночасно з установкою додаткової сантехніки, врахуйте, що треба буде більше труб, ніж раніше.

Підрахувавши кількість, вибираємо, з якого матеріалу купувати труби. Останнім часом найчастіше для водопостачання використовують пластикові та металопластикові труби. З'явилися вони відносно не так давно, але вже завоювали належне собі місце. Такі труби відрізняються міцністю, мають високу стійкість до корозії і мають більший термін експлуатації. Заміна труб з металопластику та пластику не така витратна.

Розібравшись, що собою являє заміна труб, і що для цього необхідно, можна викликати майстра.

Заміна труб з допомогою фахівців

Роботи, виконані професіоналами, завжди мають гарантію, тому звертатися до майстрів вигідніше. Щоб отримати результат, який буде радувати вас багато років, зверніться в сервісну службу Домовий.

Ми надаємо послуги:

  • заміна труб водопостачання;
  • заміна труб системи опалення.

Майстри сервісної служби Домовий забезпечені необхідним обладнанням і можуть виконати всю роботу, яка виникає в процесі заміни труб. Наші майстри замінили труби в не одній сотні квартир, тому ми з упевненістю гарантуємо професійний підхід і надійність.

У нас можна замовити майстра через сайт і по телефону.

Заміна труб з нами – це якісно і за оптимальною ціною.

Телефонуйте зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338 58 68
Чому вам вигідно замовляти
заміну труб саме у нас?

14 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Гарантія на заміну труб 2 роки

Акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
+
Не знайшли відповіді?
Давайте ми вам подзвонимо
+