Встановлення ванни
Сервісна служба Домовий

Встановлення ванни

Пора б уже зробити собі подарунок! Тим більше що установка ванни не настільки трудомістка робота, як здається. Не трудомістка, але все ж самостійний монтаж пов'язаний з певними ризиками.

Так що, якщо ви, нарешті, зважилися на заміну, замовляйте послуги сантехніка Сервісній службі Домовий. Тут вам завжди раді, і завжди допоможуть виконати сантехнічні роботи.

Монтаж ванни, до чого готуватися?

Підключення ванни Київ

Найчастіше монтаж пристрою виконується під час ремонту всієї квартири, або, як мінімум, санвузла. Але це не означає, що монтаж не робиться окремо від ремонту.

Замінивши ванну, можна кардинально змінити вигляд санвузла.

Якщо дозволяє планування, розташування пристрою можна змістити, для цього досвідчені сантехніки зроблять необхідний монтаж труб. Так, що з вас ідеї — з нас втілення їх в життя.

Визначившись з дизайном, підберіть найбільш підходящий для вашого проекту варіант. Велику популярність сьогодні придбали акрилові, але чавунні також ще не здають своїх позицій.

З яких процесів складається установка ванни?

Встановлення ванни на цеглу Харків

Інсталяція складається з декількох важливих моментів.

  1. Перш за все, готуємо місце для монтажу — демонтуємо стару, прибираємо все зайве.
  2. До того, як установка буде виконана, зверніть увагу на стан трубопроводу, швидше за все, буде потрібно заміна труб. Тільки коли труби в нормі, продовжується монтаж ванни. Радимо не нехтувати заміною труб, краще все зробити одночасно.
  3. Отже, безпосередньо процес установки починається з монтажу ніжок, які потім кріпимо до кронштейнів на днище. Після цього приступаємо до вирівнювання ванни. У випадку з чавунною, її, в принципі, не обов'язково нахиляти в бік зливу, але в горизонтальній площині її неодмінно слід відрегулювати за допомогою рівня.
  4. Потрібно враховувати і відстань від підлоги до нижньої точки, воно, як мінімум, має становити 14,5 см.
  5. Далі здійснюємо монтаж зливу-переливу і сифона. На цьому етапі, можливо, будуть потрібні додаткові перехідники і муфти, про їхню наявність подбайте заздалегідь. Потім виконується установка змішувача.
  6. Якщо монтаж зроблений впритул до стіни, зазор між ванною і стіною потрібно заповнити герметиком. Завершується установка тестуванням на герметичність.

Монтаж ванни — це завжди ризиковано. Пошкодити, як чавунну, так і акрилову простіше простого. До того ж, виконати всі роботи герметично і відповідно до норм не всім до снаги. Тому, щоб позбавити себе проблем і виключити всілякі несправності, зверніться до професійних сантехніків.

Замовити установку ванни зараз

Монтаж гідромасажної ванни Київ

У нас ви можете замовити майстра сантехніка в будь-який час, скориставшись формою на сайті. Якщо вам зручніше замовити послугу по телефону, телефонуйте, і наш менеджер оформить ваше замовлення і проконсультує по виниклим питаням.

Ми надаємо послуги:

У нас працюють професійні сантехніки, роботою яких ви неодмінно залишитеся задоволені. Ми зробимо так, щоб установка ванни була приємною подією, ми допоможемо заощадити час, виконаємо всі добротно і з гарантією.

Звертайтеся у Сервісну службу Домовий, і установка ванни пройде для вас без зайвого клопоту.

Телефонуйте зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338 58 68
Чому вам вигідно замовляти
встановлення ванни саме у нас?

14 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Гарантія на встановлення ванни 2 роки

Акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
+
Не знайшли відповіді?
Давайте ми вам подзвонимо
+