Домашній майстерВиклик майстра додому у 22 містах України Працюємо щодня з 8 до 20 без вихідних
Сантехнік
Встановлення ванни
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338 58 68
Телефонуйте зараз!

Встановлення ванни

Шикарна ванна це ще краще, ніж велика шафа або велетенський холодильник. Пора б вже зробити собі такий подарунок, тим більше що встановлення ванни не настільки складна робота, як здається. Не складна, але все ж самостійне встановлення ванни не вселяє довіри. Тож, якщо ви, нарешті, зважилися замінити ванну, замовляйте послуги сантехніка сервісної служби Домовий. Тут вам завжди раді, і завжди допоможуть виконати сантехнічні роботи.

Отже, встановлення ванни, до чого готуватися?

Підключення ванни Київ

Найчастіше встановлення ванни виконується під час ремонту всієї квартири, або, як мінімум, ванної кімнати. Але це не означає, що встановлення ванни не робиться окремо від ремонту.

Міняючи ванну, можна кардинально змінити вигляд ванної кімнати.

Якщо дозволяє планування, розташування ванни можна змістити, для цього досвідчені сантехніки зроблять необхідний монтаж труб. Отож, з вас ідеї – з нас втілення їх у життя.

Визначившись із дизайном ванної кімнати, підберіть найбільш відповідну для вашого варіанту ванну. Велику популярність сьогодні мають акрилові ванни, але чавунні також ще не здають своїх позицій.

З яких процесів складається встановлення ванни?

Встановлення ванни на цеглу Харків

Встановлення ванни нараховує кілька важливих моментів. Перш за все, готуємо місце під нову ванну – демонтуємо стару, прибираємо все зайве. До того, як встановлення ванни буде виконане, зверніть увагу на стан трубопроводу, швидше за все, знадобиться заміна труб.

Тільки коли труби в нормі, виконується встановлення ванни. Радимо не нехтувати заміною труб, краще все зробити одночасно.

Отже, безпосередньо встановлення ванни. Починаємо з монтажу ніжок, які потім кріпимо до кронштейнів на днище ванни. Після цього приступаємо до вирівнювання ванни. У випадку з чавунною, її, в принципі, не обов'язково нахиляти у бік зливу, але в горизонтальній площині її неодмінно слід відрегулювати за допомогою рівня.

Потрібно враховувати і відстань від підлоги до низу ванни, вона, як мінімум, має становити 14,5 см.

Далі здійснюємо монтаж зливу-переливу і сифона. На цьому етапі, можливо, будуть потрібні додаткові перехідники і муфти, про їхню наявність подбайте заздалегідь. Потім виконується встановлення змішувача.

Якщо встановлення ванни зроблене впритул до стіни, проміжок між ванною і стіною потрібно залити герметиком.

Завершується встановлення ванни тестуванням на герметичність.

Встановлення ванни – це завжди ризиковано, пошкодити, як чавунну, так і акрилову ванну простіше простого. До того ж, виконати всі роботи герметично і відповідно до норм не всім під силу. Тому, щоб позбавити себе проблем і виключити всілякі неполадки, зверніться до професійних сантехніків.

Встановлення ванни – замовити послугу зараз

Монтаж гідромасажної ванни Київ

У нас ви можете замовити майстра для встановлення ванни в будь-який час, скориставшись формою на сайті. Якщо вам зручніше замовити послугу по телефону, дзвоніть, і наш співробітник оформить ваше замовлення і проконсультує, якщо у вас виникнуть питання.

Ми надаємо послуги:

У нас працюють професійні сантехніки, роботою яких ви неодмінно залишитеся задоволені. Ми зробимо так, щоб встановлення ванни було приємною подією, ми допоможемо заощадити час, виконаємо все добротно і з гарантією.

Звертайтеся в сервісну службу Домовий і встановлення ванни пройде для вас без зайвого клопоту.

Телефонуйте зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338 58 68
Чому вам вигідно замовляти
встановлення ванни саме у нас?
13 років досвіду

13 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на встановлення ванни 2 роки

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.