Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Сервіс побутової техніки
Ремонт пральних машин
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-04-12 10:00:42

Ремонт пральних машин

Без пральної машини, як без рук. А коли техніка ламається, усвідомлюємо це ще краще, і починаємо підшукувати якісний і оперативний ремонт пральних машин. У цьому випадку ми ідеально вам підходимо, тому що якість, оперативність і оптимальні ціни – це наші головні переваги. Замовити ремонт пральних машин у сервісній службі Домовий можна на сайті, або зателефонувавши нам.

Але перш, ніж замовити послугу ремонт пральних машин, переконайтеся, що увімкнувши пральну машину, ви не забули виконати всі звичні дії.

Як переконатися, що ремонт пральних машин необхідний?

Погодьтеся, кожен може щось не так зробити і відразу запанікувати, що техніка зламана. Тому до того, як викликати майстра для ремонту пральної машини, перевірте:

  • чи робоча розетка, куди підключена пральна машина;
  • чи правильно закрита кришка люка пральної машини;
  • чи відкритий кран подачі води.

Якщо все зроблено, як потрібно, а пральна машина не працює, турбуватися все одно не варто, ремонт пральних машин це не тривала і, найчастіше, не дуже дорога послуга.

Види несправностей, дрібний ремонт пральних машин

Умовно, ремонт пральних машин поділяють на простий і складний.

Тож, який ремонт пральних машин обійдеться найдешевше? Це ремонт поломок, які не вимагають повного або часткового розбирання вузлів машини, наприклад, заміна кнопок, заміна ременя, чистка фільтра тощо.

Іноді навіть вода під машиною може бути ознакою лишень дрібного ремонту пральних машин, оскільки часто вода просочується через порвані ущільнюючі елементи.

До не дуже серйозних несправностей також відносяться усунення підвищеної вібрації. Тут можливий і самостійний ремонт пральних машин.

Спочатку потрібно переконатися, що білизна в барабані розподілена рівномірно. Якщо при цьому вібрація залишається, то ймовірно через те, що встановлення пральної машини виконане неправильно. Тому необхідно правильно виконати встановлення пральної машини.

Окремо слід розглянути ремонт пральних машин з частковим розбиранням машини – це вже не дрібний, але ще й не ремонт високої складності. Ознаками необхідності такого ремонту буває поганий злив води або зовсім його відсутність (несправна помпа), а також, якщо вода не нагрівається (несправний нагрівальний елемент) і т. п.

Ремонт пральних машин підвищеної складності

Найбільш складний ремонт пральних машин виконується, коли необхідно повністю або частково розбирати вузли машини. А для цього потрібно мати великі знання в слюсарній справі і, звичайно ж, розумітися в електроніці.

Тож дорожче обійдеться заміна блоку підшипників, заміна бака, барабана, хрестовини, заміна амортизаторів тощо.

Передвіщати складний ремонт пральних машин може стукіт або сильний шум при роботі машини – швидше за все, вийшли з ладу підшипники. Нехтувати ремонтом пральної машини навіть при невеликому шумі не варто, бо інколи це тягне за собою пошкодження барабана. Такий ремонт буде коштувати значно дорожче.

Ми навели приклади лише частини можливих поломок, а їх, самі розумієте, безліч.

Точно визначити несправність зможе тільки майстер.

Сучасні пральні машини – це «розумна» техніка, яка в найбільш незручний момент то люк заблокує, то «неправильно вас зрозуміє» і видасть якісь помилки.

Щоб там не сталось, наші майстри допоможуть усунути несправність.

Після замовлення ремонту пральної машини, до вас приїде майстер, який виконає діагностування, знайде несправність і визначить вартість ремонту пральної машини.

Практично завжди ремонт пральної машини виконується на дому, що значно заощадить ваш час і кошти.

І, пам'ятаєте, яка б не була несправність пральної машини, практично все ремонтується. До того ж, ремонт пральних машин, це набагато дешевше, ніж покупка нової техніки.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
ремонт пральних машин саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на ремонт пральних машин до 2 років

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.