Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Сантехнік
Встановлення душової кабіни
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Монтаж душової кабіни Харків фото Підключення душової кабіни Львів фото Встановлення душової кабіни Київ фото
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-05-08 15:57:45

Встановлення душової кабіни

Встановлення душової кабіни - бездоганний варіант для ванної кімнати. Збирання і монтаж душової кабіни для вас виконає сервісна служба Домовий, тому навіть не думайте про майбутні труднощі і клопоти. З нами будь-які сантехнічні роботи - це якісно і максимально швидко.

Встановлення душової кабіни сантехніком сервісної служби Домовий

У нас працюють професіонали, які виконають встановлення душової кабіни не тільки в квартирі, а й у приватних будинках, і в офісах. Наші майстри працюють оперативно і при цьому акуратно. Сервісна служба Домовий піклується про якість виконаних робіт, ми контролюємо проведення робіт та по їх закінченню надаємо гарантію.

Крім того, у нас відкриті ціни, а це означає, що вартість послуг не змінюється в залежності від чого-небудь. Попередньо ви можете довідатися про ціни на сантехнічні роботи, зателефонувавши нам по телефону, або переглянувши на сайті.

З яких робіт складається встановлення душової кабіни?

Перш за все, це збирання душової кабіни. Спочатку встановлюється піддон і вирівнюється за рівнем. Потім збирається верхня частина душової кабіни. Після цього сантехнік обробляє силіконом необхідні місця. Далі кабіна під'єднується до каналізації і виконується встановлення змішувача. Після цього душова кабіна під'єднується до електромережі.

Встановлення душової кабіни звичайної і підвищеної складності

Вартість встановлення душової кабіни залежить від складності монтажу. Розрізняють звичайну і підвищену складність монтажу душових кабін або боксів. При цьому, враховується тип конструкції, наявність додаткових функцій і необхідність підключення електрики.

Особливості монтажу душових кабін

За типом конструкції душові кабіни бувають повністю закриті і кутові, які оснащені лише двома шторками. Останні встановлюють в кутку приміщення, при цьому стіни ванної кімнати також будуть стінками душової. Тому варто подбати про гідроізоляцію стін.

Що стосується закритих душових кабін, вони найчастіше обладнані різними функціями, які вимагають під'єднання електрики. А під'єднання кабелю електроживлення в ванній потрібно виконувати особливо охайно.

Встановлення душової кабіни самостійно

Правда ж, ви задумувались про самостійне встановлення душової кабіни? Тільки врахуйте, що для цього недостатньо інструкції зі встановлення душової кабіни. Тим паче, що зараз дуже часто виробники вкладають в комплектацію лише зовнішній малюнок душової. Навіть якщо ви хочете встановити простий піддон зі шторками, обійтися без майстра буде складно.

Вигідно замовити встановлення душової кабіни в сервісній службі Домовий?

Майстри виконають монтаж душової кабіни у відповідності з нормами безпеки і строго за інструкцією. Професійне встановлення душової кабіни, на відміну від самостійного, не призведе до протікання і передчасних поломок. Майстер сантехнік збере і встановить душову кабіну правильно і швидко, що позбавить вас від труднощів.

Викликати сантехніка сервісної служби Домовий

Встановлення душової кабіни має практичну і функціональну сторони. По-перше, душова кабіна заощадить простір, по-друге, забезпечить вам безліч приємних функцій.

Замовляйте послугу встановлення душової кабіни в будь-який час на нашому сайті, або зателефонувавши по телефону із 7.00 до 23.00 в будь-який день тижня. Ми виконаємо монтаж душової кабіни надійно і недорого. Ви точно залишитеся задоволені результатом нашої роботи.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
встановлення душової кабіни саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на встановлення душової кабіни 2 роки

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.