Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Встановлення бойлераз перевіркою і інструктажем по експлуатаціївід 600 грн.

гарантія на роботу 6 місяців

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на встановлення бойлера 6 місяців

більше 15 років досвіду

ціна на встановлення бойлера від 600 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Встановлення бойлера

Сучасний будинок - це затишний будинок. А затишний будинок без гарячої води просто немислимий. Забезпечити будинок гарячою водою без перебоїв, допоможе установка бойлера.

В квартирі установка бойлера є альтернативою центральному гарячому водопостачанню. Завдяки бойлеру можна не турбується про можливі відключення гарячої води. У приватному ж будинку без бойлера зовсім ніяк. Тому встановлення бойлера цікавить дуже багатьох людей.

Установка бойлера своїми руками

Встановлення бойлера фото

Установка бойлера найчастіше робиться під час ремонту або, коли виконують сантехнічні роботи. І якщо щось з цього можна зробити своїми руками, то установка бойлера самостійно - не дуже вдала ідея.

Бойлер має велику потужність, яка надає високе навантаження на систему електропостачання. Щоб електромонтажні роботи були зроблені згідно з правилами, краще установку бойлера доручити майстрові. Замовити послугу встановлення бойлера можна у Сервісній службі Домовий.

Типи бойлерів. Встановлення електричних бойлерів

Бойлер - це водонагрівач накопичувального типу, який використовують для гарячого водопостачання або теплопостачання. Бойлери нагрівають воду в спеціальній ємності і далі підтримують необхідну температуру води.

Бойлери поділяють з вигляду джерела енергії. Більше переваг мають електричні бойлери. Накопичувальні електричні водонагрівачі досить прості і надійні пристрої. Вони оснащуються баком, обсяг якого може коливатися від 10 до 200 л.

Фотографія інсталяції водонагрівача вдома

Установка бойлера: вибір обсягу бака

Встановлення бойлера фото

Установка бойлера виконується відповідно до ваших потреб. Вибір місткості бака безпосередньо залежить від кількості осіб, що проживають в квартирі або будинку.

Зрозуміло, що гарячої води повинно вистачати з запасом. Але при цьому слід враховувати, що величезний бойлер і за ціною дорожче і буде витрачати значну кількість електроенергії.

В середньому, для однієї людини потрібно близько 50 л води. Для трьох осіб підійде бойлер розміром 100 - 150 л. Дуже місткий бак потрібно лише в тому випадку, коли гарячої води потрібно багато на протязі всього дня. Якщо такої необхідності немає, установка бойлера з великим баком буде недоцільною.

На що ще звертати увагу при виборі бойлера?

Перш за все, важливо визначиться з матеріалом, з якого повинен бути виконаний бак (внутрішня ємність). Переважно її роблять зі сталі, поліпропілену або міді. На внутрішню поверхню ємності наноситься антикорозійне покриття. Воно буває з емалі, нержавіючої сталі, титанового напилення і стеклофарфора. На сьогодні популярні стеклофарфоровие і емальовані. Вони відрізняються високою стійкістю до корозії і стоять при цьому дешевше інших.

Слід враховувати, що будь-які з покриттів будуть проявляти чутливість до різких перепадів температури. Від цього з'являються мікротріщини. Тому бойлер краще використовувати в щадному режимі. Але не варто забувати час від часу нагрівати воду до максимальної температури, щоб запобігти розвитку бактерій у воді.

Що включає в себе встановлення бойлера?

Замовляйте послугу встановлення бойлера в Сервісній службі Домовий і ми зробимо все добротно і в короткі терміни. Також в Сервісній службі Домовой завжди можете замовити ремонт бойлерів та інші послуги електрика або послуги сантехніка.

Звертайтеся коли завгодно, завжди допоможемо.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють встановлення бойлера саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на встановлення бойлера 6 місяців

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий