Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
час Працюємо без вихідних
24 години 7 днів на тиждень
Сервіс побутової техніки
Встановлення бойлера
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
Чому вам вигідно замовляти
Встановлення бойлера саме у нас?
Тільки найкращі майстри

Тільки найкращі майстри

Ми провели більше 4680 співбесід, щоб відібрати кращих майстрів. Кожен майстер - фахівець у своєму напрямку.

Письмова гарантія

Письмова гарантія

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією. Ми дорожимо своєю репутацією!

Сплачуйте за результат

Сплачуйте за результат

Ми впевнені в якості своїх послуг, тому ви сплачуйте тільки після повного виконання роботи.

Досвід

Досвід

З 2007 року ми обслужили більше 25976 клієнтів з 12 міст України

Відкритий прайс

Відкритий прайс

Максимально докладні ціни на всі послуги. Вартість робіт повідомляється по телефону.

Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Сервисная служба Домовой https://domoviy.com/pic/logo.png +380 (93) 338 58 68 +380 (67) 338 58 68 +380 (50) 338 58 68
Установка бойлера Установка бойлера Установка бойлера
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2018-07-30

Встановлення бойлера
Встановлення водонагрівача проточного

Сучасний дім — це затишний будинок. А затишний будинок не можливо уявити без гарячої води. Забезпечити будинок гарячою водою без перебоїв, допоможе встановлення бойлера.

У квартирі встановлення бойлера є альтернативою центральному гарячому водопостачанню. Завдяки бойлеру можна не турбуватися про відключення гарячої води. У приватному будинку без бойлера зовсім ніяк. Тому встановлення бойлера цікавить багатьох людей.

Встановлення бойлера своїми руками

Встановлення бойлера найчастіше робиться під час ремонту або коли виконують сантехнічні роботи. І коли щось з цього можна зробити своїми руками, то встановлення бойлера самостійно — не дуже вдала ідея.

Бойлер має велику потужність, яка дає високе навантаження на систему електропостачання. Щоб електромонтажні роботи були зроблені згідно з правилами, краще встановлення бойлера доручити майстрові. Замовити послугу встановлення бойлера можна в сервісній службі Домовий.

Типи бойлерів. Встановлення електричних бойлерів

Бойлер — це водонагрівач накопичувального типу, який використовують для гарячого водопостачання або теплопостачання. Бойлери нагрівають воду в спеціальній ємкості і далі підтримують необхідну температуру води.

Бойлери поділяють за видом джерела енергії. Більше переваг мають електричні бойлери. Накопичувальні електричні водонагрівачі достатньо прості і надійні пристрої. Вони оснащуються баком, обсяг якого може коливатися від 10 до 200 л.

Встановлення бойлера: вибір обсягу бака

Встановлення бойлера здійснюється відповідно до ваших потреб. Вибір місткості бака безпосередньо залежить від кількості осіб, які проживають у квартирі чи будинку. Зрозуміло, що гарячої води повинно вистачати із запасом. Але при цьому слід враховувати, що величезний бойлер і за ціною дорожче, і буде занадто витратним.

В середньому, для однієї людини потрібно близько 50 л води. Для трьох осіб підійде бойлер розміром 100 - 150 л. Дуже місткий бак потрібно лише в тому випадку, коли гарячої води необхідно багато протягом усього дня. Якщо такої потреби немає, встановлення бойлера з великим баком буде недоцільним.

На що потрібно ще звернути увагу, обираючи бойлер?

Перш за все, важливо визначитися з матеріалом, з якого повинен бути виготовлений бак (внутрішня ємкість). Переважно її роблять зі сталі, поліпропілену або міді. На внутрішню поверхню ємкості наноситься антикорозійне покриття. Воно буває з емалі, нержавіючої сталі, титанового напилення й склофарфору. На сьогодні популярні склофарфорові і емальовані. Вони відрізняються високою стійкістю до корозії і при цьому коштують дешевше за інші.

Варто враховувати, що будь-які з покриттів будуть проявляти чутливість до різких перепадів температури. Від цього з'являються мікротріщини. Тому бойлер краще використовувати в щадящому режимі. Але не слід забувати час від часу нагрівати воду до максимальної температури, щоб запобігти розвитку бактерій у воді.

Що включає в себе встановлення бойлера?

Встановлення бойлера виконується в три етапи: монтаж, підключення до водопостачання і до електромережі. Встановлення бойлера має ряд нюансів. Потрібно знати як і де встановити бойлер та як підключити бойлер. Тому довірте цю роботу професіоналам.

Замовляйте послугу встановлення бойлера в сервісній службі Домовий і ми зробимо все добротно й у короткі терміни. Також в сервісній службі Домовий завжди можете замовити ремонт бойлерів та послуги електрика або послуги сантехніка.

Звертайтеся коли завгодно, завжди допоможемо.

4 5 4.97 378
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!