Замовити підключення електроплити
Сервісна служба Домовий

Підключення електроплити

Останнім часом все більшою популярністю стали користуватися вбудовані плити, електричні духові шафи і варильні поверхні. Найбільші світові бренди перейшли на випуск такого кухонного обладнання, так як електротехніка виглядає стильно, займає мало місця на кухні і є дуже зручною і функціональною.

Існує думка, що підключення до мережі електроплити своїми руками цілком доступно, якщо в будинку вже стояла така велика побутова техніка і окрема електролінія була створена раніше. Головною помилкою такого некваліфікованого під'єднання є невідповідність навантаження на мережу старої електричної плити, яка споживає менше електроенергії, і надпотужних сучасних досягнень технічної думки.

Чи можна встановити електроплитку самостійно? Так, якщо ви досвідчений електрик або готові ризикнути безпекою членів сім'ї. Неправильний монтаж плити (духовки, конфорок електроплитки), помилки у виборі силової розетки, помилка при визначенні перетину і марки живлення електропроводів і кабелів, прорахунки у визначенні типу автомата можуть стати причиною пожежі, удару струмом.

Основні вимоги при підключенні електроплити

Заводи-виробники в обов'язковому порядку забезпечують свої товари докладними схемами під'єднання і рекомендаціями по експлуатації. Документація допоможе майстру визначитися з індивідуальними вимогами до товару і максимально точно підібрати переріз кабелю в залежності від напруги мережі, кількості фаз, необхідної потужності. Послуги професійного електрика також включають вибір відповідного автомата, номінальний струм якого повинен бути вище споживаного. Не зайвим буде встановити окремий пристрій захисного відключення (ПЗВ), що убезпечить користувачів від випадкового ураження електрострумом при виникненні несправності. Номінал ПЗВ підбирається менше автоматичного вимикача, а монтування здійснюється після автомата.

Особливу увагу варто приділити схемі приєднання електроплити, так як навіть незначна помилка здатна за секунди вивести з ладу дорогу техніку або назавжди позбавити вас гарантії на товар. Підключення електричної плити і духовки відбувається різними способами і залежить від виду і марки приладу.

Найчастіше виробники вказують кілька можливих схем, а покупець вибирає доступний варіант: однофазне підключення електроплити, під'єднання плити в трифазній мережі, двофазним... Більшість квартир передбачають однофазне, а в приватних будинках, офісах або на виробництвах власники використовують 3-фазне.

Вартість підключення електроплити

Ціна роботи професійного електрика при приєднанні електричної плити, підключенні конфорок електроплити, монтажі панелі, установка електродуховки може залежати від марки побутової електротехніки, способу установки (відкритий в канали, закритий в штроби) і особливостей мережі.

Майстри Сервісної служби Домовий мають тривалий досвід роботи з кухонними приладами всіх виробників, тому зможуть швидко підібрати необхідну схему підключення електроплити і провести монтаж обладнання надійно і безпечно.

Професіонали компанії пропонують всі види електромонтажних послуг:

  • установка, монтаж, підключення електроплит,
  • ремонт, зміна і підключення конфорок,
  • заміна сигнальної лампи духовки,
  • ремонт ламп освітлення духовки,
  • заміна клавішного вимикача.

Професійне підключення електроплити

Всі надані послуги Сервісної служби Домовий будуть відповідати вимогам заводу-виробника і не приведуть до втрати експлуатаційних характеристик. Установка і підключення електричної плити проводиться досвідченими електриками служби якісно, ​​довговічно і на совість. Майстри компанії розуміють, наскільки важлива безпомилкова і високоякісна робота, тому на всі види наданих послуг надається письмова гарантія.

Електрики Сервісної служби Домовий використовують при підключенні першорозрядний сучасний інструмент, що дозволяє працювати дуже швидко і здійснювати точну установку за індивідуальним побажанням замовника. В обов'язковому випадку майстри проводять перевірку всіх під'єднань і тести на працездатність електроплит.

Телефонуйте зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338 58 68
Чому вам вигідно замовляти
підключення електроплити саме у нас?

14 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Гарантія на підключення електроплити 6 місяців

Акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
+
Не знайшли відповіді?
Давайте ми вам подзвонимо
+