Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Замовити підключення електроплитивід 400 грн.

гарантія на роботу 6 місяців

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на підключення електроплити 6 місяців

більше 15 років досвіду

ціна на підключення електроплити від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Підключення електроплити

Останнім часом все більшою популярністю стали користуватися вбудовані плити, електричні духові шафи і варильні поверхні. Найбільші світові бренди перейшли на випуск такого кухонного обладнання, так як електротехніка виглядає стильно, займає мало місця на кухні і є дуже зручною і функціональною.

Існує думка, що підключення до мережі електроплити своїми руками цілком доступно, якщо в будинку вже стояла така велика побутова техніка і окрема електролінія була створена раніше. Головною помилкою такого некваліфікованого під'єднання є невідповідність навантаження на мережу старої електричної плити, яка споживає менше електроенергії, і надпотужних сучасних досягнень технічної думки.

Чи можна встановити електроплитку самостійно? Так, якщо ви досвідчений електрик або готові ризикнути безпекою членів сім'ї. Неправильний монтаж плити (духовки, конфорок електроплитки), помилки у виборі силової розетки, помилка при визначенні перетину і марки живлення електропроводів і кабелів, прорахунки у визначенні типу автомата можуть стати причиною пожежі, удару струмом.

Основні вимоги при підключенні електроплити

Заводи-виробники в обов'язковому порядку забезпечують свої товари докладними схемами під'єднання і рекомендаціями по експлуатації. Документація допоможе майстру визначитися з індивідуальними вимогами до товару і максимально точно підібрати переріз кабелю в залежності від напруги мережі, кількості фаз, необхідної потужності. Послуги професійного електрика також включають вибір відповідного автомата, номінальний струм якого повинен бути вище споживаного. Не зайвим буде встановити окремий пристрій захисного відключення (ПЗВ), що убезпечить користувачів від випадкового ураження електрострумом при виникненні несправності. Номінал ПЗВ підбирається менше автоматичного вимикача, а монтування здійснюється після автомата.

Особливу увагу варто приділити схемі приєднання електроплити, так як навіть незначна помилка здатна за секунди вивести з ладу дорогу техніку або назавжди позбавити вас гарантії на товар. Підключення електричної плити і духовки відбувається різними способами і залежить від виду і марки приладу.

Найчастіше виробники вказують кілька можливих схем, а покупець вибирає доступний варіант: однофазне підключення електроплити, під'єднання плити в трифазній мережі, двофазним... Більшість квартир передбачають однофазне, а в приватних будинках, офісах або на виробництвах власники використовують 3-фазне.

Вартість підключення електроплити

Ціна роботи професійного електрика при приєднанні електричної плити, підключенні конфорок електроплити, монтажі панелі, установка електродуховки може залежати від марки побутової електротехніки, способу установки (відкритий в канали, закритий в штроби) і особливостей мережі.

Майстри Сервісної служби Домовий мають тривалий досвід роботи з кухонними приладами всіх виробників, тому зможуть швидко підібрати необхідну схему підключення електроплити і провести монтаж обладнання надійно і безпечно.

Професіонали компанії пропонують всі види електромонтажних послуг:

 • установка, монтаж, підключення електроплит,
 • ремонт, зміна і підключення конфорок,
 • заміна сигнальної лампи духовки,
 • ремонт ламп освітлення духовки,
 • заміна клавішного вимикача.

Професійне підключення електроплити

Всі надані послуги Сервісної служби Домовий будуть відповідати вимогам заводу-виробника і не приведуть до втрати експлуатаційних характеристик. Установка і підключення електричної плити проводиться досвідченими електриками служби якісно, ​​довговічно і на совість. Майстри компанії розуміють, наскільки важлива безпомилкова і високоякісна робота, тому на всі види наданих послуг надається письмова гарантія.

Електрики Сервісної служби Домовий використовують при підключенні першорозрядний сучасний інструмент, що дозволяє працювати дуже швидко і здійснювати точну установку за індивідуальним побажанням замовника. В обов'язковому випадку майстри проводять перевірку всіх під'єднань і тести на працездатність електроплит.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють підключення електроплити саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на підключення електроплити 6 місяців

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий