Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Сервіс побутової техніки
Встановлення духової шафи
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-04-12 11:11:07

Встановлення духової шафи: хитрості і важливі дрібниці

Виробники великої побутової техніки з кожним роком збільшують асортимент продукції, пропонуючи максимально вдосконалити і прискорити процес приготування їжі. Великим попитом у домогосподарок і досвідчених кухарів останнім часом користуються електричні духові шафи, так як їх нагрівальні елементи розташовані по всій внутрішній поверхні і дозволяють дуже точно регулювати температуру нагрівання.

З огляду на певні вимоги до безпеки кухонних електроприладів, установка вбудованої духової шафи повинна здійснюватися фахівцем з ґрунтовними знаннями в сфері пожежної безпеки і досвідом розміщення вбудованого обладнання в кухонні гарнітури. Тобто, майстер не тільки забезпечує необхідну ізоляцію меблів від термонагрівальних поверхонь, але і оптимально розраховує особливості електротехнічного монтажу.

Як провести монтаж електричної духової шафи?

Зазвичай вважається, що газове обладнання на кухні підключається складніше, ніж електроприлади і для установки електричної духової шафи не потрібно шукати відповідного фахівця. Залежно від варіанту конструкції духовки бувають вбудовані / невбуудовані, газові / електро, залежні / незалежними. І тільки досвідчений майстер зможе підібрати необхідну схему приєднання і забезпечити безпечне і надійне розміщення.

При проведенні монтажних робіт важливо забезпечити дотримання відстані між стороною духовки і іншими меблями, вирівняти поверхню підлоги і виставити шафу за рівнем. Для такої електротехніки, як і для варильної поверхні, потрібна окрема лінія електроживлення, так як сучасні електродуховки передбачають значну потужність.

Між підлогою і дном електрошафи потрібно передбачити зазор не менше 90 мм, а поруч з холодильником електроприлад ставити не можна навіть при наявності вентиляційних ніш і теплоізолюючих матеріалів. Не рідко професійні кулінари, люблячі готувати в духовці, замовляють установку незалежних шаф на рівні очей. У таких випадках електромонтер повинен скласти індивідуальне креслення розміщення і передбачити монтажні роботи з урахуванням моделі, потужності, конструктивних особливостей (відкриття дверки, місце перемикачів і т.п.).

Ціна і гарантії на установку духової шафи

Бажання клієнта заощадити на установці електричного духової шафи цілком зрозуміло. Але в гонитві за недорогим монтажем не варто забувати, що неправильне підключення може призвести до підвищення пожежонебезпеки, спровокувати кухонний травматизм або привести до втрати прав на гарантійне обслуговування виробником. Придбання електродуховки - значна і дорога покупка, намагаючись заощадити сотню гривень при виклику недосвідченого електрика ви можете втратити в десятки разів більше.

Традиційно творці технічних новинок в інструкціях вказують, що монтажні роботи можуть здійснювати тільки кваліфіковані фахівці, які здатні уникнути основних помилок при розміщенні і забезпечити необхідні умови для тривалого терміну служби.

Майстри Сервісної служжби Домовий завдяки досвіду роботи і ґрунтовним практичним навичкам зможуть в стислі терміни провести окрему електрогілку для електричної духовки, встановити автоматичний вимикач і пристрій відключення (УЗО) необхідної потужності, подбають про забезпечення обов'язкового заземлення. Електромонтери сервісної служби Домовий грамотно і кваліфіковано підберуть індивідуальний проект установки електродуховки, виконають монтаж швидко і надійно.

Цілком зрозуміло, що ціна установки духової шафи буде багато в чому залежати від складності монтажу, особистих побажань власників, моделі приладу. Перевірка електрокабелю та контроль працездатності електродуховки є важливими етапами монтажу. Фахівці сервісної служби Домовий пропонують клієнтам повний комплекс настановних робіт, проводять монтаж і установку кухонної електротехніки понад надійними кріпильними елементами. Висока якість робіт підтверджується в письмовій гарантії, яка надається на всі послуги електрика і електромонтера.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
встановлення духової шафи саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на встановлення духової шафи до 2 років

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.