Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
час Працюємо без вихідних
24 години 7 днів на тиждень
Сервіс побутової техніки
Встановлення духової шафи
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
Чому вам вигідно замовляти
Встановлення духової шафи саме у нас?
Тільки найкращі майстри

Тільки найкращі майстри

Ми провели більше 4680 співбесід, щоб відібрати кращих майстрів. Кожен майстер - фахівець у своєму напрямку.

Письмова гарантія

Письмова гарантія

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією. Ми дорожимо своєю репутацією!

Сплачуйте за результат

Сплачуйте за результат

Ми впевнені в якості своїх послуг, тому ви сплачуйте тільки після повного виконання роботи.

Досвід

Досвід

З 2007 року ми обслужили більше 25976 клієнтів з 12 міст України

Відкритий прайс

Відкритий прайс

Максимально докладні ціни на всі послуги. Вартість робіт повідомляється по телефону.

Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Сервисная служба Домовой https://domoviy.com/pic/logo.png +380 (93) 338 58 68 +380 (67) 338 58 68 +380 (50) 338 58 68
Установка духового шкафа Установка духового шкафа Установка духового шкафа
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2018-07-30

Встановлення духової шафи: хитрості і важливі дрібниці

Виробники великої побутової техніки з кожним роком збільшують асортимент продукції, пропонуючи максимально вдосконалити і прискорити процес приготування їжі. Великим попитом у домогосподарок і досвідчених кухарів останнім часом користуються електричні духові шафи, так як їх нагрівальні елементи розташовані по всій внутрішній поверхні і дозволяють дуже точно регулювати температуру нагрівання.

З огляду на певні вимоги до безпеки кухонних електроприладів, установка вбудованої духової шафи повинна здійснюватися фахівцем з ґрунтовними знаннями в сфері пожежної безпеки і досвідом розміщення вбудованого обладнання в кухонні гарнітури. Тобто, майстер не тільки забезпечує необхідну ізоляцію меблів від термонагрівальних поверхонь, але і оптимально розраховує особливості електротехнічного монтажу.

Як провести монтаж електричної духової шафи?

Зазвичай вважається, що газове обладнання на кухні підключається складніше, ніж електроприлади і для установки електричної духової шафи не потрібно шукати відповідного фахівця. Залежно від варіанту конструкції духовки бувають вбудовані / невбуудовані, газові / електро, залежні / незалежними. І тільки досвідчений майстер зможе підібрати необхідну схему приєднання і забезпечити безпечне і надійне розміщення.

При проведенні монтажних робіт важливо забезпечити дотримання відстані між стороною духовки і іншими меблями, вирівняти поверхню підлоги і виставити шафу за рівнем. Для такої електротехніки, як і для варильної поверхні, потрібна окрема лінія електроживлення, так як сучасні електродуховки передбачають значну потужність.

Між підлогою і дном електрошафи потрібно передбачити зазор не менше 90 мм, а поруч з холодильником електроприлад ставити не можна навіть при наявності вентиляційних ніш і теплоізолюючих матеріалів. Не рідко професійні кулінари, люблячі готувати в духовці, замовляють установку незалежних шаф на рівні очей. У таких випадках електромонтер повинен скласти індивідуальне креслення розміщення і передбачити монтажні роботи з урахуванням моделі, потужності, конструктивних особливостей (відкриття дверки, місце перемикачів і т.п.).

Ціна і гарантії на установку духової шафи

Бажання клієнта заощадити на установці електричного духової шафи цілком зрозуміло. Але в гонитві за недорогим монтажем не варто забувати, що неправильне підключення може призвести до підвищення пожежонебезпеки, спровокувати кухонний травматизм або привести до втрати прав на гарантійне обслуговування виробником. Придбання електродуховки - значна і дорога покупка, намагаючись заощадити сотню гривень при виклику недосвідченого електрика ви можете втратити в десятки разів більше.

Традиційно творці технічних новинок в інструкціях вказують, що монтажні роботи можуть здійснювати тільки кваліфіковані фахівці, які здатні уникнути основних помилок при розміщенні і забезпечити необхідні умови для тривалого терміну служби.

Майстри Сервісної служжби Домовий завдяки досвіду роботи і ґрунтовним практичним навичкам зможуть в стислі терміни провести окрему електрогілку для електричної духовки, встановити автоматичний вимикач і пристрій відключення (УЗО) необхідної потужності, подбають про забезпечення обов'язкового заземлення. Електромонтери сервісної служби Домовий грамотно і кваліфіковано підберуть індивідуальний проект установки електродуховки, виконають монтаж швидко і надійно.

Цілком зрозуміло, що ціна установки духової шафи буде багато в чому залежати від складності монтажу, особистих побажань власників, моделі приладу. Перевірка електрокабелю та контроль працездатності електродуховки є важливими етапами монтажу. Фахівці сервісної служби Домовий пропонують клієнтам повний комплекс настановних робіт, проводять монтаж і установку кухонної електротехніки понад надійними кріпильними елементами. Висока якість робіт підтверджується в письмовій гарантії, яка надається на всі послуги електрика і електромонтера.

4 5 4.97 378
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!