Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Замовити встановлення духової шафивід 400 грн.

гарантія на роботу 6 місяців

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на встановлення духової шафи 6 місяців

більше 15 років досвіду

ціна на встановлення духової шафи від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Встановлення духової шафи

Виробники великої побутової техніки з кожним роком збільшують асортимент продукції, пропонуючи максимально вдосконалити і прискорити процес приготування їжі. Великим попитом у домогосподарок і досвідчених кухарів останнім часом користуються електричні духові шафи, так як їх нагрівальні елементи розташовані по всій внутрішній поверхні і дозволяють дуже точно регулювати температуру нагрівання.

З огляду на певні вимоги до безпеки кухонних електроприладів, установка вбудованої духової шафи повинна здійснюватися фахівцем з ґрунтовними знаннями в сфері пожежної безпеки і досвідом розміщення вбудованого обладнання в кухонні гарнітури. Тобто, майстер не тільки забезпечує необхідну ізоляцію меблів від термонагрівальних поверхонь, але і оптимально розраховує особливості електротехнічного монтажу.

Як провести монтаж електричної духової шафи?

Зазвичай вважається, що газове обладнання на кухні підключається складніше, ніж електроприлади і для установки електричної духової шафи не потрібно шукати відповідного фахівця. Залежно від варіанту конструкції духовки бувають вбудовані / невбуудовані, газові / електро, залежні / незалежними. І тільки досвідчений майстер зможе підібрати необхідну схему приєднання і забезпечити безпечне і надійне розміщення.

При проведенні монтажних робіт важливо забезпечити дотримання відстані між стороною духовки і іншими меблями, вирівняти поверхню підлоги і виставити шафу за рівнем. Для такої електротехніки, як і для варильної поверхні, потрібна окрема лінія електроживлення, так як сучасні електродуховки передбачають значну потужність.

Між підлогою і дном електрошафи потрібно передбачити зазор не менше 90 мм, а поруч з холодильником електроприлад ставити не можна навіть при наявності вентиляційних ніш і теплоізолюючих матеріалів. Не рідко професійні кулінари, люблячі готувати в духовці, замовляють установку незалежних шаф на рівні очей. У таких випадках електромонтер повинен скласти індивідуальне креслення розміщення і передбачити монтажні роботи з урахуванням моделі, потужності, конструктивних особливостей (відкриття дверки, місце перемикачів і т.п.).

Ціна і гарантії на установку духової шафи

Бажання клієнта заощадити на установці електричного духової шафи цілком зрозуміло. Але в гонитві за недорогим монтажем не варто забувати, що неправильне підключення може призвести до підвищення пожежонебезпеки, спровокувати кухонний травматизм або привести до втрати прав на гарантійне обслуговування виробником. Придбання електродуховки - значна і дорога покупка, намагаючись заощадити сотню гривень при виклику недосвідченого електрика ви можете втратити в десятки разів більше.

Традиційно творці технічних новинок в інструкціях вказують, що монтажні роботи можуть здійснювати тільки кваліфіковані фахівці, які здатні уникнути основних помилок при розміщенні і забезпечити необхідні умови для тривалого терміну служби.

Майстри Сервісної служжби Домовий завдяки досвіду роботи і ґрунтовним практичним навичкам зможуть в стислі терміни провести окрему електрогілку для електричної духовки, встановити автоматичний вимикач і пристрій відключення (УЗО) необхідної потужності, подбають про забезпечення обов'язкового заземлення. Електромонтери сервісної служби Домовий грамотно і кваліфіковано підберуть індивідуальний проект установки електродуховки, виконають монтаж швидко і надійно.

Цілком зрозуміло, що ціна установки духової шафи буде багато в чому залежати від складності монтажу, особистих побажань власників, моделі приладу. Перевірка електрокабелю та контроль працездатності електродуховки є важливими етапами монтажу. Фахівці сервісної служби Домовий пропонують клієнтам повний комплекс настановних робіт, проводять монтаж і установку кухонної електротехніки понад надійними кріпильними елементами. Висока якість робіт підтверджується в письмовій гарантії, яка надається на всі послуги електрика і електромонтера.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють встановлення духової шафи саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на встановлення духової шафи 6 місяців

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий