Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Замовити ремонт посудомийної машинивід 400 грн.

гарантія на роботу 6 місяців

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на ремонт посудомийних машин 6 місяців

більше 15 років досвіду

ціна на ремонт посудомийних машин від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Ремонт посудомийних машин

Посудомийки відносяться до особливо великогабаритної техніки і більшість замовників вважають за краще шукати сервісні центри, які пропонують якісний і недорогий ремонт посудомийної машини вдома. В основному домашній сервіс вибирають домовласники, які бажають особисто спостерігати за ходом обслуговування.

Місце ремонту (в центрі або будинку) найчастіше мало впливає на його вартість і швидкість проведення. В основному економія досягається за рахунок відсутності дорогою транспортування і необхідності демонтажу і монтажу після ремонту в сервісному пункті.

Кожна жінка підтвердить, що посудомийна машина - дуже корисне і приємне придбання, тому несправності і неточна робота техніки є серйозним приводом для зіпсованого настрою через збільшення кількості побутових турбот.

Посудомийки вважаються надійною технікою, яка виходить з експлуатації за трьома основними причинами:

 • механічна поломка (знос),
 • неправильне встановлення і підключення до електромережі,
 • відсутність профілактичного обслуговування.

Як зрозуміти, чи потрібен майстер для ремонту посудомийної машини?

Техніка для миття посуду влаштована складно, але існує ряд збоїв, які суттєво впливають на роботу, але легко ремонтуються. Білі розводи на посуді можуть свідчити про неправильно обраних таблетках для посудомийних машин або нестачі ополіскувача. Якщо вода заливає дно і повільно йде, то ліквідувати засмічення і провести ремонт посудомийної машини своїми руками можна просто очистивши злив.

Засмічений стік є головною причиною втрати функціональності і зниження експлуатаційних якостей спецтехніки, тому досвідчені майстри рекомендують самостійно і регулярно чистити фільтри, щоб не витрачати гроші і час на ліквідацію наслідків таких засмічень. Також послуга чищення фільтрів посудомийної машини включена в комплекс профілактичного обслуговування Сервісної служби Домовий. Профілактика зносу деталей досвідченими фахівцями дозволить вам насолоджуватися кухонною технікою і не боятися необхідності тривалих ремонтів і простоїв обладнання через несправності.

Перед викликом майстра варто переконатися, що проблему неможливо вирішити самостійно: перевірте, чи правильно підключено, наявність струму в електромережі, щільність закриття дверей посудомийного апарату, подачу води. Комунальні служби вельми ненадійні організації, тому цілком можливо, що машина не включилася через банальну відсутність води або збоїв в електропостачанні.

Обираємо майстра для ремонту посудомийної машини

Посудомийки не займають центральні місця серед кухонної побутової техніки, але втрата такого «помічника» серйозно позначиться на обсязі робіт. Сучасний ринок послуг з ремонту рясніє оголошеннями про недороге і швидке обслуговування. На жаль, такі «надшвидкі» майстри-самоучки не володіють достатньою компетенцією для заміни деталей в дорогій техніці. Істотним мінусом їх роботи можна вважати відсутність будь-яких гарантій на обслуговування і поставлені запчастини.

Досвідчені фахівці Сервісної служби Домовий розуміють, що якісні послуги вимагають уважної діагностики, підбору потрібних деталей та контрольної завершальній перевірки після проведення всіх технічних маніпуляцій. Звернення в нашу компанію дозволить вам заощадити час, так як майстри знайомі з особливостями роботи різних моделей вітчизняних і зарубіжних виробників і нададуть кваліфіковану допомогу в зручний вам день.

При вивченні пропозицій сервісних компаній варто звертати увагу на термін їх представництва на ринку і кваліфікацію майстрів. Сервісна служба Домовий заслужено користується довірою понад 50 тисяч замовників і представлена ​​в сервісній сфері з 2007 року.

Ціна ремонту посудомийної машини

Існує три категорії складності обслуговування. Залежно від необхідного втручання буде формуватися загальна вартість. Перша ступінь пошкоджень (найменша) включає заміну кнопок / ручок / фільтрів і не передбачає серйозних змін в комплектації посудомийок.

До другого виду належить заміна тенів, аквастопом, патрубків, зливних шлангів та інших механічних частин. Найбільш складною вважається ліквідація збоїв в електронній області, яка вимагає знань електроніки, практичних слюсарних навичок і високої точності втручань.

Якщо у вас виникли питання по вартості або складності необхідного обслуговування і ремонту посудомийок - зателефонуйте нашим професійним консультантам і дізнайтеся докладний список послуг майстрів Сервісної служби Домовий і час приїзду майстра. На сайті організації розміщено прайс послуг, який допоможе вам самостійно зорієнтуватися в ціні і вибрати оптимальний режим обслуговування.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють ремонт посудомийних машин саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на ремонт посудомийних машин 6 місяців

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий