Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
час Працюємо без вихідних
24 години 7 днів на тиждень
Сервіс побутової техніки
Ремонт посудомийної машини
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
Чому вам вигідно замовляти
Ремонт посудомийної машини саме у нас?
Тільки найкращі майстри

Тільки найкращі майстри

Ми провели більше 4680 співбесід, щоб відібрати кращих майстрів . Кожен майстер - фахівець у своєму напрямку.

Робимо на совість

Робимо на совість

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією . Ми дорожимо своєю репутацією!

Сплачуйте за результат

Сплачуйте за результат

Ми впевнені в якості своїх послуг, тому ви сплачуйте тільки після повного виконання роботи .

Досвід

Досвід

З 2007 року ми обслужили більше 24505 клієнтів з 12 міст України

Відкритий прайс

Відкритий прайс

Максимально докладні ціни на всі послуги. Вартість робіт повідомляється по телефону .

Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замовити зворотній дзвінок
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Ремонт посудомоечной машины Ремонт посудомоечной машины Ремонт посудомоечной машины

Професійний ремонт посудомийної машини вдома

Посудомийки відносяться до особливо великогабаритної техніки і більшість замовників вважають за краще шукати сервісні центри, які пропонують якісний і недорогий ремонт посудомийної машини вдома. В основному домашній сервіс вибирають домовласники, які бажають особисто спостерігати за ходом обслуговування.

Місце ремонту (в центрі або будинку) найчастіше мало впливає на його вартість і швидкість проведення. В основному економія досягається за рахунок відсутності дорогою транспортування і необхідності демонтажу і монтажу після ремонту в сервісному пункті.

Кожна жінка підтвердить, що посудомийна машина - дуже корисне і приємне придбання, тому несправності і неточна робота техніки є серйозним приводом для зіпсованого настрою через збільшення кількості побутових турбот.

Посудомийки вважаються надійною технікою, яка виходить з експлуатації за трьома основними причинами:

  • механічна поломка (знос),
  • неправильне встановлення і підключення до електромережі,
  • відсутність профілактичного обслуговування.

Як зрозуміти, чи потрібен майстер для ремонту посудомийної машини?

Техніка для миття посуду влаштована складно, але існує ряд збоїв, які суттєво впливають на роботу, але легко ремонтуються. Білі розводи на посуді можуть свідчити про неправильно обраних таблетках для посудомийних машин або нестачі ополіскувача. Якщо вода заливає дно і повільно йде, то ліквідувати засмічення і провести ремонт посудомийної машини своїми руками можна просто очистивши злив.

Засмічений стік є головною причиною втрати функціональності і зниження експлуатаційних якостей спецтехніки, тому досвідчені майстри рекомендують самостійно і регулярно чистити фільтри, щоб не витрачати гроші і час на ліквідацію наслідків таких засмічень. Також послуга чищення фільтрів посудомийної машини включена в комплекс профілактичного обслуговування Сервісної служби Домовий. Профілактика зносу деталей досвідченими фахівцями дозволить вам насолоджуватися кухонною технікою і не боятися необхідності тривалих ремонтів і простоїв обладнання через несправності.

Перед викликом майстра варто переконатися, що проблему неможливо вирішити самостійно: перевірте, чи правильно підключено, наявність струму в електромережі, щільність закриття дверей посудомийного апарату, подачу води. Комунальні служби вельми ненадійні організації, тому цілком можливо, що машина не включилася через банальну відсутність води або збоїв в електропостачанні.

Обираємо майстра для ремонту посудомийної машини

Посудомийки не займають центральні місця серед кухонної побутової техніки, але втрата такого «помічника» серйозно позначиться на обсязі робіт. Сучасний ринок послуг з ремонту рясніє оголошеннями про недороге і швидке обслуговування. На жаль, такі «надшвидкі» майстри-самоучки не володіють достатньою компетенцією для заміни деталей в дорогій техніці. Істотним мінусом їх роботи можна вважати відсутність будь-яких гарантій на обслуговування і поставлені запчастини.

Досвідчені фахівці Сервісної служби Домовий розуміють, що якісні послуги вимагають уважної діагностики, підбору потрібних деталей та контрольної завершальній перевірки після проведення всіх технічних маніпуляцій. Звернення в нашу компанію дозволить вам заощадити час, так як майстри знайомі з особливостями роботи різних моделей вітчизняних і зарубіжних виробників і нададуть кваліфіковану допомогу в зручний вам день.

При вивченні пропозицій сервісних компаній варто звертати увагу на термін їх представництва на ринку і кваліфікацію майстрів. Компанія Сервісна служба Домовий заслужено користується довірою понад 20 тисяч замовників і представлена ​​в сервісній сфері з 2007 року.

Ціна ремонту посудомийної машини

Існує три категорії складності обслуговування. Залежно від необхідного втручання буде формуватися загальна вартість. Перша ступінь пошкоджень (найменша) включає заміну кнопок / ручок / фільтрів і не передбачає серйозних змін в комплектації посудомийок.

До другого виду належить заміна тенів, аквастопом, патрубків, зливних шлангів та інших механічних частин. Найбільш складною вважається ліквідація збоїв в електронній області, яка вимагає знань електроніки, практичних слюсарних навичок і високої точності втручань.

Якщо у вас виникли питання по вартості або складності необхідного обслуговування і ремонту посудомийок - зателефонуйте нашим професійним консультантам і дізнайтеся докладний список послуг майстрів Сервісної служби Домовий і час приїзду майстра. На сайті організації розміщено прайс послуг, який допоможе вам самостійно зорієнтуватися в ціні і вибрати оптимальний режим обслуговування.

4 5 4.96 238
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замовити зворотній дзвінок
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз: