Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Ремонт
Шпаклювання стін і стелі
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-04-12 10:14:48

Шпаклівка стін і стелі

Шпаклівка стін і стелі - це передостанній етап обробки: шпаклівкою завершують вирівнювання поверхні. Будь-який ремонт квартир, включаючи ремонт кухні або ремонт ванної, не обходиться без виконання шпаклювальних робіт. Шпаклівка стін і стелі допомагає досягти виключно рівної і гладкої поверхні, готової до фарбування або поклейки шпалер.

Чим відрізняється шпаклівка стін і стелі від штукатурки?

Головна відмінність шпаклівки, від штукатурки - це призначення. Штукатурка стін здійснюється з метою вирівняти поверхню і захистити її від зовнішніх впливів. Натомість шпаклівка стін і стелі виконується для того, щоб вирівняти дрібні нерівності і загладити поверхню. Також шпаклівка стін і стелі підходить для закладення швів і стиків гіпсокартону.

Крім цього, шпаклівка стін забезпечує надійне зчеплення для поклейки шпалер. Якщо клеїти шпалери на стіни без шпаклівки, на шпалерах проявляться дефекти або ж шпалери і зовсім відійдуть. Тому шпаклівка стін перед поклейкою шпалер проводиться обов'язково.

На що звернути увагу, обираючи шпаклівку для стін і стелі?

Підбираючи суміш шпаклівки, потрібно виходити від її призначення: для внутрішньої або зовнішньої обробки. Для шпаклівки фасадів набагато простіше підібрати матеріал: головна умова для такої шпаклівки - стійкість до температурних перепадів та вологості.

Підбираючи матеріал для внутрішніх робіт, варто враховувати практичну сторону і екологічну. Шпаклівка для стін і стелі повинна бути екологічно безпечною і при цьому вона має відповідати певним вимоги по міцності.

Крім цього, слід підбирати суміш під конкретний тип поверхні. Зокрема, існує шпаклівка для обробки бетонних, гіпсокартонних та інших поверхонь.

Технологія шпаклівки стін і стелі під шпалери або фарбування

Шпаклівка стелі і стін проводиться в декілька етапів. Спочатку поверхню очищають, а потім наноситься грунтовка. Перед самою шпаклівкою поверхню зволожують і тільки потім наносять суміш шпаклівки. Коли проводиться шпаклівка стелі, рекомендується перед нанесенням шпаклівки обклеїти поверхню сіткою із склотканини. Така сітка сприяє тому, що шпаклівка буде краще триматися.

Шпаклівка стін і стелі виконується товщиною близько 1-1,5 мм. Як правило, наноситься два шари шпаклівки - перший шар заповнює нерівності, а другий шар є фінішним (чистовим). Фінішна шпаклівка стін і стелі наноситься дуже тонким шаром.

Після того, як шпаклівка стін і стелі підсохне, її шліфують. Шліфується шпаклівка, щоб усунути огріхи, які допускаються при нанесенні. Варто зазначити, що не знаючи основних правил і норм технології шпаклівки, легко допустити безліч дефектів шпаклівки, які вже ніяка шліфування не приховає.

Якісна шпаклівка стелі і стін - складова бездоганного ремонту

Щоб шпаклівка стін і стелі була ідеальною, потрібно враховувати ряд моментів. Перш за все, важливо не загубитися в асортименті, і вибрати потрібну суміш. Також необхідно дотримуватися технології шпаклівки. Для отримання бездоганного результату, рекомендуємо звернутися до професіоналів. Майстри сервісної служби Домовий до ваших послуг.

Замовити послугу шпаклівка стін і стелі

Сервісна служба Домовий з 2007 року працює в сфері будівельних і ремонтних послуг.

Наші співробітники - це кваліфіковані й досвідчені майстри, які добросовістно виконують свої обов'язки.

Шпаклівка стін і стелі, виконана нашими майстрами, не буде осипатися. Ми гарантуємо вам найвищу якість наших робіт.

Звертайтеся, сервісна служба Домовий готова запропонувати вам вигідні умови співпраці.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
шпаклювання стін і стелі саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на шпаклювання стін і стелі до 2 років

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.