Ремонт меблів
Сервісна служба Домовий

Ремонт меблів

Будь-які меблі прослужать дуже довго, якщо за ними правильно доглядати і вчасно ремонтувати. Ремонт меблів охоплює безліч послуг, які завжди можна замовити в Сервісній службі Домовий.

Ремонт меблів включає усунення всіляких поломок. Вдома і в офісі найчастіше ремонт меблів полягає в тому, що потрібно полагодити зламані ручки, ніжки стільців і столів, шаф і т. п. А також ремонт зламаних деталей, при необхідності заміна та їх встановлення.

Коли ремонт меблів вигідніше, ніж покупка нових?

Ремонт меблів фото

Буває, що старі меблі дуже добротні і з часом зовсім не втрачають своєї актуальності. Насамперед, це стосується якісних дерев'яних меблів. Тому, перед тим, як купувати сучасні меблі, що зроблені з ДСП або МДФ, все ж варто подумати про ремонт старих меблів.

Ремонт меблів завжди буде вигіднішим, якщо у ваших планах немає придбання нових меблів.

Ремонт меблів вдома

Ремонт меблів фотографія

Навіть після небагатьох років експлуатації меблі можуть втратити свій первинний вигляд. Щоб повернути меблям охайний і доглянутий вигляд, деколи треба зовсім небагато зусиль.

Можна зробити ремонт меблів своїми руками, а можна замовити професійного столяра, який зробить ремонт меблів значно швидше і акуратніше. Різні послуги столяра на дому надає Сервісна служба Домовий – звертайтесь коли завгодно.

Ремонт корпусних меблів

Ремонт меблів фото

До корпусних меблів відносяться меблі, які складаються з окремих жорстких частин. Це шафи, комоди, столи і т. п. Головне завдання цих меблів – функціональність і створення затишку в домі. Якщо меблі перестають такими бути, ще не означає, що пора їх відправляти на смітник.

Коли дерев'яні вироби мають хорошу основу, інше можна доробити й відновити. Ремонт меблів може надати їм нове життя.

Ремонт меблів на кухні

Кухонні меблі належить до найдорожчих меблів у квартирі. А зношуються вони значно швидше всіх інших. В результаті, ремонт кухонних меблів користується особливим попитом.

Іноді потрібно замінити або відремонтувати зламані елементи, фурнітуру, відрегулювати дверцята.

Окрім ремонту меблів на кухні, популярною послугою є врізання мийки, встановлення техніки в кухонні меблі тощо.

Ремонт меблів в офісі

Офісні меблі це, здебільшого, корпусні меблі і лише мала частина – м'які. У більшості випадків, складних ремонтів офісних меблів не роблять через нерентабельність. Оскільки в офіси купуються не дуже дорогі меблі. Відповідно їх, швидше за все, краще замінити, ніж ремонтувати серйозні несправності.

Робити ремонт меблів в офісі вигідно, коли є незначні несправності. Такі несправності і усуваються швидко, і коштує це недорого.

Замовити ремонт меблів

Переважно, ремонт меблів – це робота з деревом, отже, без послуг столяра не обійтися. Тож пропонуємо скористатися послугами наших майстрів. Викликати столяра можна по телефону з 8.00 до 20.00 або у будь-який час на сайті.

Наші майстри швидко, якісно і акуратно виконають ремонт меблів на дому. Досвідчені столяри усунуть різні несправності меблів. Крім цього, майстри допоможуть зібрати, встановити меблі після переїзду.

І пам'ятайте, будь-які меблі можна відремонтувати.

Замовляйте ремонт меблів у нас, і ми повернемо колишній вигляд вашим меблям.

Телефонуйте зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338 58 68
Чому вам вигідно замовляти
ремонт меблів саме у нас?

14 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Гарантія на ремонт меблів 3 місяці

Акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
+
Не знайшли відповіді?
Давайте ми вам подзвонимо
+