Сервісна служба Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
Сантехнік
Монтаж каналізації
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
монтаж каналізації саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 18 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія до 24 місяців

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Телефонуйте прямо зараз!
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Монтаж каналізації фото Заміна каналізації фото Монтаж каналізаційних труб фото
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-04-03 18:35:02

Монтаж каналізації, заміна каналізації

Монтаж каналізації та супутні сантехнічні роботи надійно і за розумною ціною можна шукати дуже довго. А можна замовити монтаж каналізації прямо зараз в сервісній службі Домовий. Крім оптимальних цін і гарантії якості, ми надамо вам і ряд інших переваг.

Чому варто замовити монтаж каналізації в сервісній службі Домовий?

Ми цінуємо час наших клієнтів, тому реагуємо на замовлення швидко і виконуємо монтаж каналізації у зручний для замовника час. Наші майстри добросовісні і грамотні спеціалісти, які правильно підберуть необхідні труби, складуть план каналізаційної системи та якісно виконають сантехнічні роботи.

Ціни на монтаж каналізації у нас відкриті і не змінюються від обставин. Можете бути впевнені, по закінченню робіт ви заплатите саме стільки, скільки це зазначено в прайс-листі.

Сервісна служба Домовий надає послуги:

  • монтаж і заміна внутрішньої каналізації;
  • заміна стояка каналізації;
  • монтаж зовнішньої каналізації.

Монтаж систем каналізації

Збираючи систему каналізації, важливо не помилитися з діаметром труб і передбачити ухили і кути. Що стосується матеріалу труб, для каналізації застосовують і чавунні, і пластикові труби.

Всі нюанси монтажу майстер враховує при складанні чіткої схеми каналізації, як внутрішньої, так і зовнішньої.

Монтаж внутрішньої каналізації

До внутрішньої каналізації належить мережа трубопроводів, що включає стояки, труби відведення і випуски, що з'єднуються з сантехнічним обладнанням. Якщо труби відведення і випуски ще реально замінити своїми руками, то заміна стояка каналізації - це складний і без перебільшення небезпечний процес, що вимагає досвідчених рук і знань майстра.

Заміна стояка каналізації

Особливо часто заміна стояка каналізації необхідна в старих будинках. Раніше для стояків використовували чавунні труби. Вони міцні, мають довгий термін служби, але все ж схильні до зносу і засмічення.

Довірте заміну стояка досвідченому сантехніку і він акуратно демонтує стару трубу, і правильно виконає монтаж нової. Не забудьте перед монтажем стояка, попередити сусідів і перекрити стояки водопостачання.

Монтаж зовнішньої каналізації приватного будинку

Погодьтеся, що ефективна каналізація для приватного будинку - це запорука комфортного проживання. При монтажі зовнішньої каналізації важливо підібрати насос, труби і способи їх відведення, а для автономної каналізації й очисне обладнання.

Монтаж зовнішньої каналізації потрібно робити з правильним нахилом. Стикування труб виконується в залежності від типу труб та умов монтажу.

Особливу увагу слід приділити прокладці труб під ґрунтом. При незначних навантаженнях, достатньою є глибина 70-80 см. Щоб запобігти руйнуванню труби ґрунтом, його спеціально ущільнюють. Траншея до і після укладання труби засипається шаром піску і проливається водою.

Монтаж каналізації або заміна труб каналізації вимагає особливих навичок і підвищеної пильності, оскільки навіть невелика помилка може призвести до засмічення і інших неполадок.

Замовити послугу монтаж каналізації

Викликати сантехніка можна в будь-який час через сайт або по телефону із 7.00 до 23.00 без вихідних. Також, якщо у вас є питання щодо монтажу каналізації, ви можете проконсультуватися у наших співробітників.

Замовте заміну старих труб каналізації або монтаж нових, і ви станете учасником дисконтної програми.

Телефонуйте прямо зараз!
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Відгуки клієнтів
Відгук

Людмила, Київ

Забилася каналізаційна труба, подзвонила Домовому. Найцікавіше, що дівчина оператор по телефону визначила, де саме засмічення (виявився стояк) і назвала ціну, скільки буде коштувати. Через 2 години приїхав майстер з обладнанням. Все акуратно почистив, виписав квитанцію на ту суму, яку озвучила оператор. Супер, Рекомендую!
Відгук

Євген, Дніпро

2 роки тому я власноруч міняв крани у ванній і, мабуть, погано тоді закрутив. Змішувач почав текти. Викликав майстра, але, як виявилося, змішувач прогнив і потребує заміні. Разом з майстром з'їздили в магазин, купили новий добрий і поставили. Дали гарантію на рік. Сам більше робити нічого не буду, дорожче вийде :)