Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
час Працюємо без вихідних
24 години 7 днів на тиждень
Столяр
Збирання меблів
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
Чому вам вигідно замовляти
Збирання меблів саме у нас?
Тільки найкращі майстри

Тільки найкращі майстри

Ми провели більше 4680 співбесід, щоб відібрати кращих майстрів. Кожен майстер - фахівець у своєму напрямку.

Письмова гарантія

Письмова гарантія

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією. Ми дорожимо своєю репутацією!

Сплачуйте за результат

Сплачуйте за результат

Ми впевнені в якості своїх послуг, тому ви сплачуйте тільки після повного виконання роботи.

Досвід

Досвід

З 2007 року ми обслужили більше 25976 клієнтів з 12 міст України

Відкритий прайс

Відкритий прайс

Максимально докладні ціни на всі послуги. Вартість робіт повідомляється по телефону.

Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Сервисная служба Домовой https://domoviy.com/pic/logo.png +380 (93) 338 58 68 +380 (67) 338 58 68 +380 (50) 338 58 68
Сборка мебели Сборка мебели Сборка мебели
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2018-07-30

Як не помилитися при збиранні меблів?

Збирання корпусних меблів багато замовників не вважають понад складним завданням, тому при покупці шафи-купе, стіл або офісних стелажів недосвідчені покупці відмовляються від послуг майстрів-збирачів, вважаючи за краще довіритися власному «чуттю» про етапи робіт і провести монтування самостійно.

Дійсно, при наявності необхідного інструменту, великого бажання заощадити і величезної кількості вільного часу, новий кухонний гарнітур або меблева стінка знайдуть своє законне місце в вашому інтер'єрі. На жаль, на практиці збирання меблів на дому не так елементарно, як виглядає на перший погляд.

З головними труднощами «домашні майстри» стикаються, коли виникає необхідність в підрізуванні і присадці елементів обстановки, виготовленої на замовлення. Також не рідкісні випадки, коли надана виробником фурнітура не підходить або недостатньо якісна, а заводська інструкція для збирання і встановлення меблів написана для професіоналів або взагалі відсутня.

Майстри зі складання меблів зазвичай не тільки морально готові до неприємних несподіванок від виробників (брак, неудокомлектація фурнітурою, нестиковка деталей), а й беруть із собою на виклик весь необхідний інструмент для гранично швидкого усунення технічних недоліків.

Навіщо звертатися до фахівців зі збирання меблів

Багато замовників відмовляються від послуг кваліфікованого майстра, вважаючи, що ціна на складання меблів в спеціалізованих сервісах занадто завищена і можна обійтися своїми силами за допомогою друзів і членів сім'ї. Але практика показує, що нерідко скупий платить двічі і після некваліфікованого аматора власникам доводиться звертатися в спецкомпаніі, щоб оплатити і розбирання меблів, і повторний правильний монтаж.

Цілком можливо, що для монтування стільця, тумби або столу можна обійтися своїми силами, але збирання кухонних меблів повинне проводитися професіоналами, так як в разі ненадійного кріплення і падіння шаф можуть постраждати ваші рідні та близькі.

З особливою увагою варто поставитися до вибору збирача для шаф-купе або інших корпусних меблів. Навіть найдорожча і розкішна стінка, зібрана «кривими руками» недосвідченого і дешевого майстра, буде виглядати неакуратно, непрезентабельно і через недоліки при встановленні прослужить менше гарантованого терміну експлуатації.

Як обрати майстра для збирання меблів

Сервісні компанії, існуючі на ринку більше двох-трьох років, пропонують клієнтам тільки перевірених спеціалістів з тривалим досвідом роботи і високою кваліфікацією. Такі меблеві збирачі знають секрети монтажу, володіють необхідними навичками і користуються сучасним обладнанням для збирання.

Оцінити кваліфікацію майстра-збирача можна по декільком простим питанням:
- Чи є у нього обмеження при роботі з різними видами (кухонні, шафи, столи, м'яка).
- Чи обов'язково для нього наявність інструкції,
- Чи є досвід зі стінками «під замовлення», які вимагають додаткової фрезерування і підгонки,
- Чи несе майстер відповідальність за поломку фурнітури, елементів,
- Надає гарантію на свою роботу,
- Використовує чи власний професійний інструментарій (дриль, лобзик, рівень) і витратні матеріали (дюбеля, металеві куточки).

Як визначити вартість послуг зі складання меблів

Ціна на складання меблів цілком очікувано буде залежати від досвіду фахівця, складності монтажу і необхідності «підгонки» деталей. Розбирання та збирання меблів може відрізнятися в різних містах, але часто фахівці визначають тарифи виходячи з обсягу монтажу (до 1 години і більше), а також необхідність індивідуального підходу до складових.

Сервісна служба Домовий піклується про престижність і авторитет компанії, тому в штаті працюють тільки досвідчені майстри, акуратно і швидко виробляють меблювання будь-якої складності. Компанія надає письмову гарантію на всі види монтажу, а замовити послугу складання меблів можна в телефонному режимі в зручний для вас час.

4 5 4.97 378
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!