Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Столяр
Збирання меблів
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-04-12 10:56:33

Як не помилитися при збиранні меблів?

Збирання корпусних меблів багато замовників не вважають понад складним завданням, тому при покупці шафи-купе, стіл або офісних стелажів недосвідчені покупці відмовляються від послуг майстрів-збирачів, вважаючи за краще довіритися власному «чуттю» про етапи робіт і провести монтування самостійно.

Дійсно, при наявності необхідного інструменту, великого бажання заощадити і величезної кількості вільного часу, новий кухонний гарнітур або меблева стінка знайдуть своє законне місце в вашому інтер'єрі. На жаль, на практиці збирання меблів на дому не так елементарно, як виглядає на перший погляд.

З головними труднощами «домашні майстри» стикаються, коли виникає необхідність в підрізуванні і присадці елементів обстановки, виготовленої на замовлення. Також не рідкісні випадки, коли надана виробником фурнітура не підходить або недостатньо якісна, а заводська інструкція для збирання і встановлення меблів написана для професіоналів або взагалі відсутня.

Майстри зі складання меблів зазвичай не тільки морально готові до неприємних несподіванок від виробників (брак, неудокомлектація фурнітурою, нестиковка деталей), а й беруть із собою на виклик весь необхідний інструмент для гранично швидкого усунення технічних недоліків.

Навіщо звертатися до фахівців зі збирання меблів?

Багато замовників відмовляються від послуг кваліфікованого майстра, вважаючи, що ціна на складання меблів в спеціалізованих сервісах занадто завищена і можна обійтися своїми силами за допомогою друзів і членів сім'ї. Але практика показує, що нерідко скупий платить двічі і після некваліфікованого аматора власникам доводиться звертатися в спецкомпаніі, щоб оплатити і розбирання меблів, і повторний правильний монтаж.

Цілком можливо, що для монтування стільця, тумби або столу можна обійтися своїми силами, але збирання кухонних меблів повинне проводитися професіоналами, так як в разі ненадійного кріплення і падіння шаф можуть постраждати ваші рідні та близькі.

З особливою увагою варто поставитися до вибору збирача для шаф-купе або інших корпусних меблів. Навіть найдорожча і розкішна стінка, зібрана «кривими руками» недосвідченого і дешевого майстра, буде виглядати неакуратно, непрезентабельно і через недоліки при встановленні прослужить менше гарантованого терміну експлуатації.

Як обрати майстра для збирання меблів?

Сервісні компанії, існуючі на ринку більше двох-трьох років, пропонують клієнтам тільки перевірених спеціалістів з тривалим досвідом роботи і високою кваліфікацією. Такі меблеві збирачі знають секрети монтажу, володіють необхідними навичками і користуються сучасним обладнанням для збирання.

Оцінити кваліфікацію майстра-збирача можна по декільком простим питанням:

  • Чи є у нього обмеження при роботі з різними видами (кухонні, шафи, столи, м'яка).
  • Чи обов'язково для нього наявність інструкції,
  • Чи є досвід зі стінками «під замовлення», які вимагають додаткової фрезерування і підгонки,
  • Чи несе майстер відповідальність за поломку фурнітури, елементів,
  • Надає гарантію на свою роботу,
  • Використовує чи власний професійний інструментарій (дриль, лобзик, рівень) і витратні матеріали (дюбеля, металеві куточки).

Як визначити вартість послуг зі складання меблів?

Ціна на складання меблів цілком очікувано буде залежати від досвіду фахівця, складності монтажу і необхідності «підгонки» деталей. Розбирання та збирання меблів може відрізнятися в різних містах, але часто фахівці визначають тарифи виходячи з обсягу монтажу (до 1 години і більше), а також необхідність індивідуального підходу до складових.

Сервісна служба Домовий піклується про престижність і авторитет компанії, тому в штаті працюють тільки досвідчені майстри, акуратно і швидко виробляють меблювання будь-якої складності. Компанія надає письмову гарантію на всі види монтажу, а замовити послугу складання меблів можна в телефонному режимі в зручний для вас час.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
збирання меблів саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на збирання меблів до 2 років

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.