Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Сервіс побутової техніки
Заправка кондиціонера
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-04-12 10:55:49

Що потрібно знати для якісної заправки кондиціонера?

Найбільш частою причиною сервісного обслуговування кліматичних систем є витік спеціального холодоагенту, тому своєчасна заправка кондиціонера фреоном допоможе уникнути збоїв у функціонуванні техніки і істотно продовжить термін її служби. До того ж, втрата газу з холодильного контуру може завдати шкоди здоров'ю ваших мешканців і вплинути на комфортність домашнього клімату.

Безпечність і неуважність при обслуговуванні системи охолодження і нагрівання повітря призведе не тільки до додаткових матеріальних витрат на ремонт, але і негативно позначиться на самопочутті ваших близьких.

Варто також звернути увагу власників, що дозаправка кондиціонерного обладнання виллється в менші фінансові збитки, ніж повна заправка кондиціонера. Не виключено, що витік холодоагенту був викликаний пробоєм шлангів або газопроводів, тому проведення заправки кондиціонера своїми руками негативно позначиться на якості всієї системи.

Чому необхідна заправка кондиціонера?

Планове обслуговування кліматичних приладів передбачає чистку (зміну) фільтрів і регулярну дозаправку. Незначна втрата газу відбувається в результаті нормованого витоку, який не виключений у цілком працездатного обладнання. Також подбати про дозаправлення необхідно після проведення демонтажу техніки, ремонту з доступом у внутрішній контур, при збільшенні довжини фреонопровода.

Зрозуміти, що вашому обладнанню необхідний фахівець з сервісного обслуговування, досить просто. Кожен власник за час використання власної системи охолодження відмінно вивчає специфіку її діяльності, знає необхідний час для зниження температури в приміщенні на 2-4 градуси і пам'ятає гучність працюючої техніки. Будь-яке відхилення від стандартного режиму може свідчити про можливі проблеми.

Зазвичай ознаки втрати холодоагенту з'являються через 1-2 роки постійного використання. Але аварійні тріщини мідних труб або сполук можуть привести до втрати герметичності фреонової системи набагато раніше. Дуже важливо при виникненні перших сумнівів у правильності роботи звернутися до професійного майстра, який проведе діагностування, тестування корпусних елементів, прослушку системи на шуми і тільки при відсутності технічних проблем здійснить дозаправлення фреоном.

Як вибрати майстра для заправки кондиціонера?

Щоб продовжити термін безвідмовної служби кліматичного обладнання, варто уважно і ретельно підійти до питання вибору сервісного центру. Не секрет, що інтернет рясніє оголошеннями «заправка кондиціонера дешево», але запросивши такого фахівця у вас не буде впевненості в його кваліфікації, а при повторній несправності він просто відмовиться ліквідувати допущені помилки.

При виборі обслуговуючої компанії варто віддати перевагу служби, що надають комплексні послуги, які проводять виклик в рамках укладення договору, що забезпечують письмовою гарантією ліквідації поломок в період дії угоди. Сервісна служба Домовий ефективно працює на ринку вже тривалий час (з 2007 року), приділяючи значну увагу високої кваліфікації і надійності своїх фахівців.

Професіонали сервісної служби Домовий мають потрібні кваліфікації, необхідний високотехнологічний інструмент і значний досвід успішної роботи. Для проведення заправних робіт майстра компанії без складнощіві визначать тип фреону вашої системи, підрахують кількість необхідного газу і встановлять причини його витоку.

Ціна на заправку кондиціонера

Вартість робіт клієнти компанії Домовий можуть підрахувати завдяки відкритому прайсу послуг або звернутися для уточнення по телефону до наших кваліфікованих консультантів. Брак газу може вплинути на роботу компресора механізму, тому економічно вигідніше регулярно проводити поповнення холодоагентом необхідного типу, ніж звертатися до профільних фахівців для заміни базових деталей.

Цінова політика компанії виходить з принципів розумної ціни, максимального комплексу побутових послуг і комфортних для замовника умов розрахунку. Отримуючи письмову гарантію на обслуговування, клієнти можуть розраховувати на грамотне, швидке і надійне виконання робіт.

Регулярне обслуговування у сервісній службі Домовий гарантує тривалу, безпечну і безперебійну роботу вашого кліматичного обладнання за цілком прийнятну ціну.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
заправку кондиціонера саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на заправку кондиціонера до 2 років

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.