Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Заправка кондиціонеравід 400 грн.

гарантія на роботу 1 місяць

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на заправку кондиціонера 1 місяць

більше 15 років досвіду

ціна на заправку кондиціонера від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Заправка кондиціонера

Найбільш частою причиною сервісного обслуговування кліматичних систем є витік спеціального холодоагенту, тому своєчасна заправка кондиціонера фреоном допоможе уникнути збоїв у функціонуванні техніки і істотно продовжить термін її служби. До того ж, втрата газу з холодильного контуру може завдати шкоди здоров'ю ваших мешканців і вплинути на комфортність домашнього клімату.

Безпечність і неуважність при обслуговуванні системи охолодження і нагрівання повітря призведе не тільки до додаткових матеріальних витрат на ремонт, але і негативно позначиться на самопочутті ваших близьких.

Варто також звернути увагу власників, що дозаправка кондиціонерного обладнання виллється в менші фінансові збитки, ніж повна заправка кондиціонера. Не виключено, що витік холодоагенту був викликаний пробоєм шлангів або газопроводів, тому проведення заправки кондиціонера своїми руками негативно позначиться на якості всієї системи.

Чому необхідна заправка кондиціонера?

Планове обслуговування кліматичних приладів передбачає чистку (зміну) фільтрів і регулярну дозаправку. Незначна втрата газу відбувається в результаті нормованого витоку, який не виключений у цілком працездатного обладнання. Також подбати про дозаправлення необхідно після проведення демонтажу техніки, ремонту з доступом у внутрішній контур, при збільшенні довжини фреонопровода.

Зрозуміти, що вашому обладнанню необхідний фахівець з сервісного обслуговування, досить просто. Кожен власник за час використання власної системи охолодження відмінно вивчає специфіку її діяльності, знає необхідний час для зниження температури в приміщенні на 2-4 градуси і пам'ятає гучність працюючої техніки. Будь-яке відхилення від стандартного режиму може свідчити про можливі проблеми.

Зазвичай ознаки втрати холодоагенту з'являються через 1-2 роки постійного використання. Але аварійні тріщини мідних труб або сполук можуть привести до втрати герметичності фреонової системи набагато раніше. Дуже важливо при виникненні перших сумнівів у правильності роботи звернутися до професійного майстра, який проведе діагностування, тестування корпусних елементів, прослушку системи на шуми і тільки при відсутності технічних проблем здійснить дозаправлення фреоном.

Як вибрати майстра для заправки кондиціонера?

Щоб продовжити термін безвідмовної служби кліматичного обладнання, варто уважно і ретельно підійти до питання вибору сервісного центру. Не секрет, що інтернет рясніє оголошеннями «заправка кондиціонера дешево», але запросивши такого фахівця у вас не буде впевненості в його кваліфікації, а при повторній несправності він просто відмовиться ліквідувати допущені помилки.

При виборі обслуговуючої компанії варто віддати перевагу служби, що надають комплексні послуги, які проводять виклик в рамках укладення договору, що забезпечують письмовою гарантією ліквідації поломок в період дії угоди. Сервісна служба Домовий ефективно працює на ринку вже тривалий час (з 2007 року), приділяючи значну увагу високої кваліфікації і надійності своїх фахівців.

Професіонали Сервісної служби Домовий мають потрібні кваліфікації, необхідний високотехнологічний інструмент і значний досвід успішної роботи. Для проведення заправних робіт майстра компанії без складнощіві визначать тип фреону вашої системи, підрахують кількість необхідного газу і встановлять причини його витоку.

Ціна на заправку кондиціонера

Вартість робіт клієнти компанії Домовий можуть підрахувати завдяки відкритому прайсу послуг або звернутися для уточнення по телефону до наших кваліфікованих консультантів. Брак газу може вплинути на роботу компресора механізму, тому економічно вигідніше регулярно проводити поповнення холодоагентом необхідного типу, ніж звертатися до профільних фахівців для заміни базових деталей.

Цінова політика компанії виходить з принципів розумної ціни, максимального комплексу побутових послуг і комфортних для замовника умов розрахунку. Отримуючи письмову гарантію на обслуговування, клієнти можуть розраховувати на грамотне, швидке і надійне виконання робіт.

Регулярне обслуговування у Сервісній службі Домовий гарантує тривалу, безпечну і безперебійну роботу вашого кліматичного обладнання за цілком прийнятну ціну.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють заправку кондиціонера саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на заправку кондиціонера 1 місяць

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий