Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
час Працюємо без вихідних
24 години 7 днів на тиждень
Електрик
Підключення люстри
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
Чому вам вигідно замовляти
Підключення люстри саме у нас?
Тільки найкращі майстри

Тільки найкращі майстри

Ми провели більше 4680 співбесід, щоб відібрати кращих майстрів . Кожен майстер - фахівець у своєму напрямку.

Робимо на совість

Робимо на совість

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією . Ми дорожимо своєю репутацією!

Сплачуйте за результат

Сплачуйте за результат

Ми впевнені в якості своїх послуг, тому ви сплачуйте тільки після повного виконання роботи .

Досвід

Досвід

З 2007 року ми обслужили більше 24505 клієнтів з 12 міст України

Відкритий прайс

Відкритий прайс

Максимально докладні ціни на всі послуги. Вартість робіт повідомляється по телефону .

Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замовити зворотній дзвінок
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Подключение люстры Подключение люстры Подключение люстры

Підключення люстри в квартирі

У наш час важко уявити, що бувають будинки без люстри. Ми не пещерні люди, в житловому приміщенні не станемо використовувати багаття й смолоскипи, у якості освітлювального приладу нам хочеться, хочаб, просту лампу розжарювання під стелею, а ще краще - люстру зі світлодіодами.

З підключенням люстри розібратися можна. Невелика наука: пара-трійка проводів на стелі і вимикач на стіні. Всього-то клопоту - під'єднують, скручується, і буде світло! Але чи так все просто насправді?

На практиці виявляється, якщо ви не сильні в електриці, то підключити світильник в будинку -завдання складне. Можливо, вид індикаторної викрутки вас не шокує, однак ваша голова відмовляється розуміти, де фаза і нуль. Звичайно, в такому випадку вам доведеться замовити послуги електрика.

Як розібратися з проводами.

Що являє собою люстра в квартирі? Це тарілка певної форми з джерелами світла у вигляді ламп. Ідеальний варіант - стельова люстра з плафонами, які потрібні для регулювання ступеня розсіювання світла. У непідключеної люстри з підстави стирчать дроти.

Якщо електромонтажні роботи в квартирі завершені, на стіні в кімнаті встановлений вимикач, а на стелі звисають два дроти (може, три або чотири). Велика удача, якщо в стелі також є гак для кріплення світильника.

І ось настав час підключити до новенької люстрі електрику.

Як підключити люстру до вимикача.

Приєднати люстру до одноклавішного вимикача найпростіше, коли на світильнику і на стелі по два дроти, тобто на люстрі всього одна лампочка. Тоді дроти з'єднуються попарно, послідовність з'єднання не враховується.

Перш за все, провід «нуль» синього кольору, який є в розподільній коробці, підключаєте відразу до проводу «нуль» світильника.

Потім провід «фаза» (коричневий або білий) підключаєте спочатку від джерела живлення в розподільній коробці до вимикача, а далі від вимикача до проводу «фаза» люстри.

Слід пам'ятати, що саме надійне з'єднання проводів - за допомогою гвинтових клемних затискачів. Якщо їх немає під рукою, краще скористайтеся спеціальними ізолюючими ковпачками, але не звичайної стрічкою з матеріалу ПВХ.

А якщо в кімнаті двухклавішний вимикач?

При підключенні люстри в деяких випадках з проводами розібратися складніше. Наприклад:
- якщо у люстри дві і більше ламп;
- Якщо в двоклавішному вимикачі є три дроти;
- Якщо колірна схема розводки проводів не дотримується.

Тоді бажано визначити спочатку призначення проводів. Це роблять за допомогою індикаторної викрутки або приладу мультиметра.

Для двоклавішного вимикача один з трьох проводів буде нульовим, загальним для всіх ламп. Решта два дроти, які проходять через різні клавіші вимикача, фазні.

З'єднання проводів в такому випадку буде схоже на підключення до одноклавішного вимикача. Особливість в тому, що йдуть від ламп дроти потрібно спершу розподілити на дві частини. По одній скрутці від кожної групи ламп підключають разом до проводу «нуль», а два інші скручування - до двох що залишилися проводам по окремості.

При такому підключенні світильника з'явиться можливість регулювати освітленість в кімнаті. Наприклад, коли включаєте одну клавішу - загоряється одна лампочка, а коли дві - відразу вся люстра.

Як замовити послугу підключення люстри?

При роботі з електрикою в будинку, потрібно пам'ятати про техніку безпеки. Установка електроприладів повинна відбуватися тільки, коли немає напруги в електропроводці.

Якщо ви сумніваєтеся, що зможете самостійно підключити люстру, навіть коли прочитаєте електричну схему в інструкції до світильника, тоді краще викликати електрика. Досвідчений майстер допоможе розібратися, як виконати швидко і правильно підключення проводів люстри на будь-яку кількість лампочок.


Інші популярні категорії
4 5 4.96 238
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замовити зворотній дзвінок
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Відгуки клієнтів

Андрій, Київ

На зиму вирішив прикупити обігрівачів, але, як виявилося в квартирі частина проводки алюмінієва. Довелося міняти на мідну. Роботи багато. Потрібна була серйозна компанія з гарантією результату. Колеги порадили сервісну службу Домовий. Електрики працювали удвох, впоралися швидко і за раніше озвученим прайсом. Виписали гарантію на рік. Зиму я пережив.

Ірина, Черкаси

Зникло світло в приватному будинку, а чоловік у відрядженні. З ЖЕКами не захотіла зв'язуватися. Благо є мобільний інтернет, зайшла на сайт domoviy.com. Оператор по телефону назвала попередню вартість діагностики з подальшим ремонтом - 150 грн. Через пів години приїхав електрик. Щось поколупав в щитку, вообщем, світ з'явився через 10 хв. Добре, що не подзвонила комунальникам, вийшло б і довше і дорожче 100%.