Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Електрик
Підключення люстри
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Підключення люстри на стелю фото Підключення люстри 3 контакти фото Професійне підключення люстри фото
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-04-12 10:16:57

Підключення люстри в квартирі

У наш час важко уявити, що бувають будинки без люстри. Ми не пещерні люди, в житловому приміщенні не станемо використовувати багаття й смолоскипи, у якості освітлювального приладу нам хочеться, хочаб, просту лампу розжарювання під стелею, а ще краще - люстру зі світлодіодами.

З підключенням люстри розібратися можна. Невелика наука: пара-трійка проводів на стелі і вимикач на стіні. Всього-то клопоту - під'єднують, скручується, і буде світло! Але чи так все просто насправді?

На практиці виявляється, якщо ви не сильні в електриці, то підключити світильник в будинку -завдання складне. Можливо, вид індикаторної викрутки вас не шокує, однак ваша голова відмовляється розуміти, де фаза і нуль. Звичайно, в такому випадку вам доведеться замовити послуги електрика.

Як розібратися з проводами?

Що являє собою люстра в квартирі? Це тарілка певної форми з джерелами світла у вигляді ламп. Ідеальний варіант - стельова люстра з плафонами, які потрібні для регулювання ступеня розсіювання світла. У непідключеної люстри з підстави стирчать дроти.

Якщо електромонтажні роботи в квартирі завершені, на стіні в кімнаті встановлений вимикач, а на стелі звисають два дроти (може, три або чотири). Велика удача, якщо в стелі також є гак для кріплення світильника.

І ось настав час підключити до новенької люстрі електрику.

Як підключити люстру до вимикача?

Приєднати люстру до одноклавішного вимикача найпростіше, коли на світильнику і на стелі по два дроти, тобто на люстрі всього одна лампочка. Тоді дроти з'єднуються попарно, послідовність з'єднання не враховується.

Перш за все, провід «нуль» синього кольору, який є в розподільній коробці, підключаєте відразу до проводу «нуль» світильника.

Потім провід «фаза» (коричневий або білий) підключаєте спочатку від джерела живлення в розподільній коробці до вимикача, а далі від вимикача до проводу «фаза» люстри.

Слід пам'ятати, що саме надійне з'єднання проводів - за допомогою гвинтових клемних затискачів. Якщо їх немає під рукою, краще скористайтеся спеціальними ізолюючими ковпачками, але не звичайної стрічкою з матеріалу ПВХ.

А якщо в кімнаті двухклавішний вимикач?

При підключенні люстри в деяких випадках з проводами розібратися складніше. Наприклад:

  • якщо у люстри дві і більше ламп;
  • якщо в двоклавішному вимикачі є три дроти;
  • якщо колірна схема розводки проводів не дотримується.

Тоді бажано визначити спочатку призначення проводів. Це роблять за допомогою індикаторної викрутки або приладу мультиметра.

Для двоклавішного вимикача один з трьох проводів буде нульовим, загальним для всіх ламп. Решта два дроти, які проходять через різні клавіші вимикача, фазні.

З'єднання проводів в такому випадку буде схоже на підключення до одноклавішного вимикача. Особливість в тому, що йдуть від ламп дроти потрібно спершу розподілити на дві частини. По одній скрутці від кожної групи ламп підключають разом до проводу «нуль», а два інші скручування - до двох що залишилися проводам по окремості.

При такому підключенні світильника з'явиться можливість регулювати освітленість в кімнаті. Наприклад, коли включаєте одну клавішу - загоряється одна лампочка, а коли дві - відразу вся люстра.

Як замовити послугу підключення люстри?

При роботі з електрикою в будинку, потрібно пам'ятати про техніку безпеки. Установка електроприладів повинна відбуватися тільки, коли немає напруги в електропроводці.

Якщо ви сумніваєтеся, що зможете самостійно підключити люстру, навіть коли прочитаєте електричну схему в інструкції до світильника, тоді краще викликати електрика. Досвідчений майстер допоможе розібратися, як виконати швидко і правильно підключення проводів люстри на будь-яку кількість лампочок.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
підключення люстри саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на підключення люстри до 2 років

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.