Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Підключення люстривід 400 грн.

гарантія на роботу 1 рік

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на підключення люстри 1 рік

більше 15 років досвіду

ціна на підключення люстри від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Підключення люстри

У наш час важко уявити, що бувають будинки без люстри. Ми не пещерні люди, в житловому приміщенні не станемо використовувати багаття й смолоскипи, у якості освітлювального приладу нам хочеться, хочаб, просту лампу розжарювання під стелею, а ще краще - люстру зі світлодіодами.

З підключенням люстри розібратися можна. Невелика наука: пара-трійка проводів на стелі і вимикач на стіні. Всього-то клопоту - під'єднують, скручується, і буде світло! Але чи так все просто насправді?

На практиці виявляється, якщо ви не сильні в електриці, то підключити світильник в будинку -завдання складне. Можливо, вид індикаторної викрутки вас не шокує, однак ваша голова відмовляється розуміти, де фаза і нуль. Звичайно, в такому випадку вам доведеться замовити послуги електрика.

Як розібратися з проводами при збиранні люстри?

Підключення люстри на стелю фото

Що являє собою люстра в квартирі? Це тарілка певної форми з джерелами світла у вигляді ламп. Ідеальний варіант - стельова люстра з плафонами, які потрібні для регулювання ступеня розсіювання світла. У непідключеної люстри з підстави стирчать дроти.

Якщо електромонтажні роботи в квартирі завершені, на стіні в кімнаті встановлений вимикач, а на стелі звисають два дроти (може, три або чотири). Велика удача, якщо в стелі також є гак для кріплення світильника.

І ось настав час підключити до новенької люстрі електрику.

Як підключити люстру до вимикача?

Приєднати люстру до одноклавішного вимикача найпростіше, коли на світильнику і на стелі по два дроти, тобто на люстрі всього одна лампочка. Тоді дроти з'єднуються попарно, послідовність з'єднання не враховується.

Перш за все, провід «нуль» синього кольору, який є в розподільній коробці, підключаєте відразу до проводу «нуль» світильника.

Потім провід «фаза» (коричневий або білий) підключаєте спочатку від джерела живлення в розподільній коробці до вимикача, а далі від вимикача до проводу «фаза» люстри.

Слід пам'ятати, що саме надійне з'єднання проводів - за допомогою гвинтових клемних затискачів. Якщо їх немає під рукою, краще скористайтеся спеціальними ізолюючими ковпачками, але не звичайної стрічкою з матеріалу ПВХ.

Підключення люстри 3 контакти фото

А якщо в кімнаті двухклавішний вимикач?

Підключення люстри на стелю фото

При підключенні люстри в деяких випадках з проводами розібратися складніше. Наприклад:

 • якщо у люстри дві і більше ламп;
 • якщо в двоклавішному вимикачі є три дроти;
 • якщо колірна схема розводки проводів не дотримується.

Тоді бажано визначити спочатку призначення проводів. Це роблять за допомогою індикаторної викрутки або приладу мультиметра.

Для двоклавішного вимикача один з трьох проводів буде нульовим, загальним для всіх ламп. Решта два дроти, які проходять через різні клавіші вимикача, фазні.

З'єднання проводів в такому випадку буде схоже на підключення до одноклавішного вимикача. Особливість в тому, що йдуть від ламп дроти потрібно спершу розподілити на дві частини. По одній скрутці від кожної групи ламп підключають разом до проводу «нуль», а два інші скручування - до двох що залишилися проводам по окремості.

При такому підключенні світильника з'явиться можливість регулювати освітленість в кімнаті. Наприклад, коли включаєте одну клавішу - загоряється одна лампочка, а коли дві - відразу вся люстра.

Як замовити послугу підключення люстри?

При роботі з електрикою в будинку, потрібно пам'ятати про техніку безпеки. Установка електроприладів повинна відбуватися тільки, коли немає напруги в електропроводці.

Якщо ви сумніваєтеся, що зможете самостійно підключити люстру, навіть коли прочитаєте електричну схему в інструкції до світильника, тоді краще викликати електрика. Досвідчений майстер допоможе розібратися, як виконати швидко і правильно підключення проводів люстри на будь-яку кількість лампочок.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють підключення люстри саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на підключення люстри 1 рік

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий