Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
час Працюємо без вихідних
24 години 7 днів на тиждень
Столяр
Збирання кухні
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
Чому вам вигідно замовляти
Збирання кухні саме у нас?
Тільки найкращі майстри

Тільки найкращі майстри

Ми провели більше 4680 співбесід, щоб відібрати кращих майстрів . Кожен майстер - фахівець у своєму напрямку.

Робимо на совість

Робимо на совість

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією . Ми дорожимо своєю репутацією!

Сплачуйте за результат

Сплачуйте за результат

Ми впевнені в якості своїх послуг, тому ви сплачуйте тільки після повного виконання роботи .

Досвід

Досвід

З 2007 року ми обслужили більше 24505 клієнтів з 12 міст України

Відкритий прайс

Відкритий прайс

Максимально докладні ціни на всі послуги. Вартість робіт повідомляється по телефону .

Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замовити зворотній дзвінок
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Сборка кухни Сборка кухни Сборка кухни

Збирання кухні і монтаж кухонних меблів

Кухонні меблі - один з найскладніших видів складальних робіт, так як тумби і шафки складаються з безлічі деталей і вимагають максимальної пильності і точності. Додаткових проблем додає необхідність стикування стільниць, врізки мийки та сантехнічних комунікацій, а також чіткі вимоги до монтажу навісних шаф. Збирання кутової кухні, зробленої на замовлення, не рідко викликає складності навіть у досвідчених майстрів, озброєних докладними і зрозумілими інструкціями.

Чому ціна збирання кухні така висока?

Вартість монтажу кухонної обстановки більшість замовників вважають необґрунтованою і занадто високою. Вся справа в тому, що такі меблі містить значну кількість полиць і відділень і за час монтажу одного гарнітура майстер встиг би зібрати пару середніх шаф-купе.

Навіть якщо ви замовили доставку тумб в нерозібраному вигляді і плануєте провести тільки установку кухонних меблів і прикрутити стільниці, не варто розраховувати на моментальне рішення питання. Швидше за все врізка каналізаційних труб, розміщення мийки та підгонка рівня шаф забере не менше півдня. Кваліфікована команда з монтування в обов'язковому порядку перевірить і відрегулює фасади і надійно прикріпить навісні верхні секції. Монтаж шафок великого розміру зі сверлінням і за рівнем нерідко займає 3-5 днів, що і формує високу ціну за послуги збирача.

Варто також враховувати, що, на відміну від звичайних шаф, гарнітури в достатку забезпечені висувними ящиками, кошиками, поличками і сітками для зберігання кухарських дрібниць. Всі окремі деталі та секції вивіряються і регулюються за рівнем, щоб в ході експлуатації не виникали перекоси, а меблі не втрачала презентабельний вигляд і функціональність.

Останнім часом крім стандартного розміщення меблів багато господинь замовляють допоміжне підсвічування робочої поверхні світильниками або світлодіодною стрічкою, що вимагає високої кваліфікації збирача і суттєво впливає на вартість робіт майстра.

Основні помилки при складанні кухні

Купуючи дорогі і ефектні меблі, власники планують використовувати її не менше кількох років. Мало хто ризикне запросити для монтування непрофесійних і дешевих майстрів, щоб не зіпсувати зовнішній вигляд гарнітура і не ризикувати здоров'ям домочадців при неправильному монтажі навісних шафок або розміщенні ніш для вбудованої техніки.

Ознаки браку в роботі збирачів:

  • фасади закриваються із зусиллям, труться або скриплять,
  • висувні ящики погано відкриваються / закриваються,
  • двері хитаються,
  • щілини між секціями,
  • взбух контур столешницы по кромке мойки,
  • ручки нижніх і верхніх секцій розташовані на різних рівнях,
  • вбудована техніка виступає за лінію меблів,
  • немає термоізоляції у духововій секції,
  • різна висота робочої поверхні.

Але непосвяченій людині досить складно розібратися в правильності монтування меблів, тому економніше і надійніше буде звертатися в перевірену монтажну компанію, яка надасть гарантію на обслуговування і подбає про власний імідж, перевіряючи компетенції своїх майстрів.

Як уникнути неякісного збирання кухні?

Ціна монтування кухонного гарнітура залежить від виду меблів, конструкції, розмірів, кількості внутрішніх «наворотів» і необхідності підстроювання "під господиню». Не варто запрошувати збирача по оголошенню «майстер на всі руки», якщо ви не хочете втратити час, нерви і позбутися дорогих меблів із-за неякісного монтажу.

Досвідчений фахівець розуміє, що якісна установка проводиться не одну годину, тому вартість його послуг не може бути низькою. Також не варто довіряти «профі», які не надають попередній розрахунок робіт і не укладають договір на гарантійне обслуговування.

Збирачі Сервісної служби Домовий мають величезний досвід в монтажних роботах і готові надати комплексні послуги з монтажу меблів в зручний замовнику час. Фахівці забезпечують своєчасність виконання замовлення, високу якість збірки, обов'язково оформлюють письмову гарантію на всі види робіт.

Для надійної і безпечної установки шафок, кухонних пеналів і тумб майстри-збирачі служби Домовий використовують спеціальні інструменти, що дозволяють максимально скоротити кількість шуму і пилу, зробити монтування в короткі терміни.

4 5 4.96 238
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замовити зворотній дзвінок
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз: