Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Збирання кухнівід 400 грн.

гарантія на роботу 6 місяців

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на збирання кухні 6 місяців

більше 15 років досвіду

ціна на збирання кухні від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Збирання кухні

Кухонні меблі - один з найскладніших видів складальних робіт, так як тумби і шафки складаються з безлічі деталей і вимагають максимальної пильності і точності. Додаткових проблем додає необхідність стикування стільниць, врізки мийки та сантехнічних комунікацій, а також чіткі вимоги до монтажу навісних шаф. Збирання кутової кухні, зробленої на замовлення, не рідко викликає складності навіть у досвідчених майстрів, озброєних докладними і зрозумілими інструкціями.

Чому ціна збирання кухні така висока?

Вартість монтажу кухонної обстановки більшість замовників вважають необґрунтованою і занадто високою. Вся справа в тому, що такі меблі містить значну кількість полиць і відділень і за час монтажу одного гарнітура майстер встиг би зібрати пару середніх шаф-купе.

Навіть якщо ви замовили доставку тумб в нерозібраному вигляді і плануєте провести тільки установку кухонних меблів і прикрутити стільниці, не варто розраховувати на моментальне рішення питання. Швидше за все врізка каналізаційних труб, розміщення мийки та підгонка рівня шаф забере не менше півдня. Кваліфікована команда з монтування в обов'язковому порядку перевірить і відрегулює фасади і надійно прикріпить навісні верхні секції. Монтаж шафок великого розміру зі сверлінням і за рівнем нерідко займає 3-5 днів, що і формує високу ціну за послуги збирача.

Варто також враховувати, що, на відміну від звичайних шаф, гарнітури в достатку забезпечені висувними ящиками, кошиками, поличками і сітками для зберігання кухарських дрібниць. Всі окремі деталі та секції вивіряються і регулюються за рівнем, щоб в ході експлуатації не виникали перекоси, а меблі не втрачала презентабельний вигляд і функціональність.

Останнім часом крім стандартного розміщення меблів багато господинь замовляють допоміжне підсвічування робочої поверхні світильниками або світлодіодною стрічкою, що вимагає високої кваліфікації збирача і суттєво впливає на вартість робіт майстра.

Основні помилки при складанні кухні

Купуючи дорогі і ефектні меблі, власники планують використовувати її не менше кількох років. Мало хто ризикне запросити для монтування непрофесійних і дешевих майстрів, щоб не зіпсувати зовнішній вигляд гарнітура і не ризикувати здоров'ям домочадців при неправильному монтажі навісних шафок або розміщенні ніш для вбудованої техніки.

Ознаки браку в роботі збирачів:

 • фасади закриваються із зусиллям, труться або скриплять,
 • висувні ящики погано відкриваються / закриваються,
 • двері хитаються,
 • щілини між секціями,
 • взбух контур столешницы по кромке мойки,
 • ручки нижніх і верхніх секцій розташовані на різних рівнях,
 • вбудована техніка виступає за лінію меблів,
 • немає термоізоляції у духововій секції,
 • різна висота робочої поверхні.

Але непосвяченій людині досить складно розібратися в правильності монтування меблів, тому економніше і надійніше буде звертатися в перевірену монтажну компанію, яка надасть гарантію на обслуговування і подбає про власний імідж, перевіряючи компетенції своїх майстрів.

Як уникнути неякісного збирання кухні?

Ціна монтування кухонного гарнітура залежить від виду меблів, конструкції, розмірів, кількості внутрішніх «наворотів» і необхідності підстроювання "під господиню». Не варто запрошувати збирача по оголошенню «майстер на всі руки», якщо ви не хочете втратити час, нерви і позбутися дорогих меблів із-за неякісного монтажу.

Досвідчений фахівець розуміє, що якісна установка проводиться не одну годину, тому вартість його послуг не може бути низькою. Також не варто довіряти «профі», які не надають попередній розрахунок робіт і не укладають договір на гарантійне обслуговування.

Збирачі Сервісної служби Домовий мають величезний досвід в монтажних роботах і готові надати комплексні послуги з монтажу меблів в зручний замовнику час. Фахівці забезпечують своєчасність виконання замовлення, високу якість збірки, обов'язково оформлюють письмову гарантію на всі види робіт.

Для надійної і безпечної установки шафок, кухонних пеналів і тумб майстри-збирачі Сервісної служби Домовий використовують спеціальні інструменти, що дозволяють максимально скоротити кількість шуму і пилу, зробити монтування в короткі терміни.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють збирання кухні саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на збирання кухні 6 місяців

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий