Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
час Працюємо без вихідних
24 години 7 днів на тиждень
Сервіс побутової техніки
Заправка холодильника
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
Чому вам вигідно замовляти
Заправку холодильника саме у нас?
Тільки найкращі майстри

Тільки найкращі майстри

Ми провели більше 4680 співбесід, щоб відібрати кращих майстрів. Кожен майстер - фахівець у своєму напрямку.

Письмова гарантія

Письмова гарантія

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією. Ми дорожимо своєю репутацією!

Сплачуйте за результат

Сплачуйте за результат

Ми впевнені в якості своїх послуг, тому ви сплачуйте тільки після повного виконання роботи.

Досвід

Досвід

З 2007 року ми обслужили більше 25976 клієнтів з 12 міст України

Відкритий прайс

Відкритий прайс

Максимально докладні ціни на всі послуги. Вартість робіт повідомляється по телефону.

Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Сервисная служба Домовой https://domoviy.com/pic/logo.png +380 (93) 338 58 68 +380 (67) 338 58 68 +380 (50) 338 58 68
Заправка холодильника Заправка холодильника Заправка холодильника
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2018-07-30

Професійна заправка холодильника: усунення витоку, заміна компресора

Сучасне холодильне устаткування на рядовий кухні являються складними електроприладами з системами автоматичного контролю і чутливими електросхеми. Тож не дивно, що навіть незначні удари, неправильна експлуатація або установка можуть вплинути на продуктивність кухонної техніки. Найчастішою і несподіваною поломкою охолоджуючого агрегату вважається витік холодоагенту і втрата робочої функціональності.

Досить часто фахівці під час капітального ремонту електрохолодильників пропонують діагностику систем і проведення заправки холодильника (однокамерного, двокамерного) холодоагентом. Справа в тому, що навіть повністю герметична система з часом потребує ретельного прочищення, усунення сміття і пилу, заміні фільтрів.

Іноді домовласники помічають втрату охолоджуючого газу після самостійної перестановки холодильного обладнання в нове місце або після збоїв в основних функціях, які потребують заміни компресора холодильника. Щоб не ризикувати дорогою технікою і професійно розібратися з несправностями, варто викликати досвідченого професіонала в будинок і вивчити можливі причини поломок.

Як знайти причину витоку хладогенту і правильно заправити холодильник?

На відміну від випадків планової дозаправки охолоджуючим газом при проведенні профілактичного обслуговування, аварійні витоки бувають стрімкими. При повільному реагуванні на пошкодження власник ризикує втратити значну частину фреону. Експлуатація техніки без фреону або заправка невідповідною маркою газу може вивести обладнання з ладу і зажадати капітального втручання зі зміною декількох вузлів.

Помітна втрата фреону буває викликана механічними причинами:

  • неправильний демонтаж, перестановка,
  • зайва ретельність господині при збиранні та санітарній обробці,
  • брак деталей агрегату, неякісне виготовлення,
  • перевищення гарантованого виробником терміну експлуатації,
  • тріщини в газовідводі через неправильну експлуатацію.

Пошук витоку холодоагенту варто почати з візуального огляду трубок на наявність тріщин, плям незрозумілого походження, інею або інших нехарактерних для охолоджуючої техніки ознак. Фреон не має запаху і в звичайних умовах нетоксичний, але при зіткненні з нагрівальним приладом або полум'ям газ виділяє шкідливі для дихання елементи, тому пошук витоку фреону краще довірити досвідченому майстрові.

Спеціаліст з допомогою детектора проведе вивчення і локалізує точки втрати за допомогою пайки або зміною трубок. Тільки після герметизації, установки вірного тиску і вакуумізації системи сертифікованим інструментом і обладнанням майстер зможе заправити техніку хладогентом.

Заміна компресора холодильника

Найбільш дорогим видом ремонту можна вважати цілісну установку одного з головних вузлів техніки. Якщо при включенні електроприладу відсутнє характерне гудіння і шум, проміжки між включенням / виключенням стають коротшими - вам необхідна заміна компресора холодильника.

Причиною появи проблеми може бути невідповідна напруга в електромережі при помилках монтажу техніки, деформація або механічне пошкодження мотора, витік фреону, засмічення капілярної трубки, обрив обмотки, межвитковое замикання, дефекти системи відтаювання.

Цілком очевидно, що ціна зміни компресора буде залежати від марки, країни-виробника запасних частин, обсягу необхідного холод агента, проведення ремонтних робіт на дому або з виїздом в сервісний центр, задіяного комплексу обладнання та інструментів.

Професійні майстри Сервісної служби Домовий мають необхідний досвід роботи з холодильною технікою всіх марок, використовують тільки сучасний сертифікований інструментарій та проводять ремонт і заправку в зручний для клієнтів час.

Вартість заправки холодильника

Проведення ремонтних робіт і профілактичне обслуговування побутових, промислових холодильників і холодильних камер вимагає значного обсягу практичних навичок і професійного підходу. Спеціаліст повинен правильно підібрати запчастини при установці, звірити тип і марку холодоагенту, систему охолодження і холодопродуктивність компресора.

Зорієнтуватися в приблизній вартості робіт вам допоможуть консультанти Сервіснї служби Домовий, які уточнять вид ушкодження, необхідний комплекс діагностично-ремонтних робіт і підберуть команду необхідних фахівців. Ціну заправки холодильника ви можете також визначити самостійно завдяки відкритому прайс-листу на сайті сервісної служби.

4 5 4.97 378
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!