Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Заправка холодильника фреономвід 400 грн.

гарантія на роботу 6 місяців

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на заправку холодильника 6 місяців

більше 15 років досвіду

ціна на заправку холодильника від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Заправка холодильника фреоном

Сучасне холодильне устаткування на рядовий кухні являються складними електроприладами з системами автоматичного контролю і чутливими електросхеми. Тож не дивно, що навіть незначні удари, неправильна експлуатація або установка можуть вплинути на продуктивність кухонної техніки. Найчастішою і несподіваною поломкою охолоджуючого агрегату вважається витік холодоагенту і втрата робочої функціональності.

Досить часто фахівці під час капітального ремонту електрохолодильників пропонують діагностику систем і проведення заправки холодильника (однокамерного, двокамерного) холодоагентом. Справа в тому, що навіть повністю герметична система з часом потребує ретельного прочищення, усунення сміття і пилу, заміні фільтрів.

Іноді домовласники помічають втрату охолоджуючого газу після самостійної перестановки холодильного обладнання в нове місце або після збоїв в основних функціях, які потребують заміни компресора холодильника. Щоб не ризикувати дорогою технікою і професійно розібратися з несправностями, варто викликати досвідченого професіонала в будинок і вивчити можливі причини поломок.

Як знайти причину витоку хладагенту і правильно заправити холодильник?

Пошук втрати хладогенту фото

На відміну від випадків планової дозаправки охолоджуючим газом при проведенні профілактичного обслуговування, аварійні витоки бувають стрімкими. При повільному реагуванні на пошкодження власник ризикує втратити значну частину фреону. Експлуатація техніки без фреону або заправка невідповідною маркою газу може вивести обладнання з ладу і зажадати капітального втручання зі зміною декількох вузлів.

Помітна втрата фреону буває викликана механічними причинами:

 • неправильний демонтаж, перестановка,
 • зайва ретельність господині при збиранні та санітарній обробці,
 • брак деталей агрегату, неякісне виготовлення,
 • перевищення гарантованого виробником терміну експлуатації,
 • тріщини в газовідводі через неправильну експлуатацію.

Пошук витоку холодоагенту варто почати з візуального огляду трубок на наявність тріщин, плям незрозумілого походження, інею або інших нехарактерних для охолоджуючої техніки ознак. Фреон не має запаху і в звичайних умовах нетоксичний, але при зіткненні з нагрівальним приладом або полум'ям газ виділяє шкідливі для дихання елементи, тому пошук витоку фреону краще довірити досвідченому майстрові.

Спеціаліст з допомогою детектора проведе вивчення і локалізує точки втрати за допомогою пайки або зміною трубок. Тільки після герметизації, установки вірного тиску і вакуумізації системи сертифікованим інструментом і обладнанням майстер зможе заправити техніку хладагентом.

Заміна компресора холодильника

Найбільш дорогим видом ремонту можна вважати цілісну установку одного з головних вузлів техніки. Якщо при включенні електроприладу відсутнє характерне гудіння і шум, проміжки між включенням / виключенням стають коротшими - вам необхідна заміна компресора холодильника.

Причиною появи проблеми може бути невідповідна напруга в електромережі при помилках монтажу техніки, деформація або механічне пошкодження мотора, витік фреону, засмічення капілярної трубки, обрив обмотки, межвитковое замикання, дефекти системи відтаювання.

Цілком очевидно, що ціна зміни компресора буде залежати від марки, країни-виробника запасних частин, обсягу необхідного холод агента, проведення ремонтних робіт на дому або з виїздом в сервісний центр, задіяного комплексу обладнання та інструментів.

Професійні майстри Сервісної служби Домовий мають необхідний досвід роботи з холодильною технікою всіх марок, використовують тільки сучасний сертифікований інструментарій та проводять ремонт і заправку в зручний для клієнтів час.

Ремонт холодильника фото

Вартість заправки холодильника

Пошук втрати хладогенту фото

Проведення ремонтних робіт і профілактичне обслуговування побутових, промислових холодильників і холодильних камер вимагає значного обсягу практичних навичок і професійного підходу. Спеціаліст повинен правильно підібрати запчастини при установці, звірити тип і марку холодоагенту, систему охолодження і холодопродуктивність компресора.

Зорієнтуватися в приблизній вартості робіт вам допоможуть консультанти Сервісної служби Домовий, які уточнять вид ушкодження, необхідний комплекс діагностично-ремонтних робіт і підберуть команду необхідних фахівців. Ціну заправки холодильника ви можете також визначити самостійно завдяки відкритому прайс-листу на сайті Сервісної служби Домовий.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють заправку холодильника саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на заправку холодильника 6 місяців

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий