Заправка холодильника фреоном
Сервісна служба Домовий

Заправка холодильника фреоном

Сучасне холодильне устаткування на рядовий кухні являються складними електроприладами з системами автоматичного контролю і чутливими електросхеми. Тож не дивно, що навіть незначні удари, неправильна експлуатація або установка можуть вплинути на продуктивність кухонної техніки. Найчастішою і несподіваною поломкою охолоджуючого агрегату вважається витік холодоагенту і втрата робочої функціональності.

Досить часто фахівці під час капітального ремонту електрохолодильників пропонують діагностику систем і проведення заправки холодильника (однокамерного, двокамерного) холодоагентом. Справа в тому, що навіть повністю герметична система з часом потребує ретельного прочищення, усунення сміття і пилу, заміні фільтрів.

Іноді домовласники помічають втрату охолоджуючого газу після самостійної перестановки холодильного обладнання в нове місце або після збоїв в основних функціях, які потребують заміни компресора холодильника. Щоб не ризикувати дорогою технікою і професійно розібратися з несправностями, варто викликати досвідченого професіонала в будинок і вивчити можливі причини поломок.

Як знайти причину витоку хладагенту і правильно заправити холодильник?

Пошук втрати хладогенту фото

На відміну від випадків планової дозаправки охолоджуючим газом при проведенні профілактичного обслуговування, аварійні витоки бувають стрімкими. При повільному реагуванні на пошкодження власник ризикує втратити значну частину фреону. Експлуатація техніки без фреону або заправка невідповідною маркою газу може вивести обладнання з ладу і зажадати капітального втручання зі зміною декількох вузлів.

Помітна втрата фреону буває викликана механічними причинами:

  • неправильний демонтаж, перестановка,
  • зайва ретельність господині при збиранні та санітарній обробці,
  • брак деталей агрегату, неякісне виготовлення,
  • перевищення гарантованого виробником терміну експлуатації,
  • тріщини в газовідводі через неправильну експлуатацію.

Пошук витоку холодоагенту варто почати з візуального огляду трубок на наявність тріщин, плям незрозумілого походження, інею або інших нехарактерних для охолоджуючої техніки ознак. Фреон не має запаху і в звичайних умовах нетоксичний, але при зіткненні з нагрівальним приладом або полум'ям газ виділяє шкідливі для дихання елементи, тому пошук витоку фреону краще довірити досвідченому майстрові.

Спеціаліст з допомогою детектора проведе вивчення і локалізує точки втрати за допомогою пайки або зміною трубок. Тільки після герметизації, установки вірного тиску і вакуумізації системи сертифікованим інструментом і обладнанням майстер зможе заправити техніку хладагентом.

Заміна компресора холодильника

Ремонт холодильника фото

Найбільш дорогим видом ремонту можна вважати цілісну установку одного з головних вузлів техніки. Якщо при включенні електроприладу відсутнє характерне гудіння і шум, проміжки між включенням / виключенням стають коротшими - вам необхідна заміна компресора холодильника.

Причиною появи проблеми може бути невідповідна напруга в електромережі при помилках монтажу техніки, деформація або механічне пошкодження мотора, витік фреону, засмічення капілярної трубки, обрив обмотки, межвитковое замикання, дефекти системи відтаювання.

Цілком очевидно, що ціна зміни компресора буде залежати від марки, країни-виробника запасних частин, обсягу необхідного холод агента, проведення ремонтних робіт на дому або з виїздом в сервісний центр, задіяного комплексу обладнання та інструментів.

Професійні майстри Сервісної служби Домовий мають необхідний досвід роботи з холодильною технікою всіх марок, використовують тільки сучасний сертифікований інструментарій та проводять ремонт і заправку в зручний для клієнтів час.

Вартість заправки холодильника

Заправка холодильника фото

Проведення ремонтних робіт і профілактичне обслуговування побутових, промислових холодильників і холодильних камер вимагає значного обсягу практичних навичок і професійного підходу. Спеціаліст повинен правильно підібрати запчастини при установці, звірити тип і марку холодоагенту, систему охолодження і холодопродуктивність компресора.

Зорієнтуватися в приблизній вартості робіт вам допоможуть консультанти Сервісної служби Домовий, які уточнять вид ушкодження, необхідний комплекс діагностично-ремонтних робіт і підберуть команду необхідних фахівців. Ціну заправки холодильника ви можете також визначити самостійно завдяки відкритому прайс-листу на сайті Сервісної служби Домовий.

Телефонуйте зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338 58 68
Чому вам вигідно замовляти
заправку холодильника саме у нас?

14 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Гарантія на заправку холодильника 6 місяців

Акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
+
Не знайшли відповіді?
Давайте ми вам подзвонимо
+