Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
час Працюємо без вихідних
24 години 7 днів на тиждень
Сервіс побутової техніки
Встановлення витяжки кухонної
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
Чому вам вигідно замовляти
Встановлення витяжки кухонної саме у нас?
Тільки найкращі майстри

Тільки найкращі майстри

Ми провели більше 4680 співбесід, щоб відібрати кращих майстрів . Кожен майстер - фахівець у своєму напрямку.

Робимо на совість

Робимо на совість

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією . Ми дорожимо своєю репутацією!

Сплачуйте за результат

Сплачуйте за результат

Ми впевнені в якості своїх послуг, тому ви сплачуйте тільки після повного виконання роботи .

Досвід

Досвід

З 2007 року ми обслужили більше 24505 клієнтів з 12 міст України

Відкритий прайс

Відкритий прайс

Максимально докладні ціни на всі послуги. Вартість робіт повідомляється по телефону .

Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замовити зворотній дзвінок
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Установка вытяжки кухонной Установка вытяжки кухонной Установка вытяжки кухонной

Встановлення витяжки: швидко, якісно, ​​надійно

Кухня в сучасному технологічному світі давно стала місцем збору всієї сім'ї, дружнього спілкування і домашнього комфорту. Максимально забезпечити свіже повітря і приємну кухонну атмосферу неможливо без добротних витяжок. Важливою умовою тривалої і ефективної роботи є правильна установка кухонної витяжки, вірне підключення до вентиляційного каналу та електромережі.

Як встановити кухонну витяжку своїми руками?

Саме з цього питання багато домовласників починають інтернет-серфінг в пошуках універсального і швидкого способу установки. Для початку варто вибрати висоту розміщення над плитою, щоб випаровування, жир і запахи максимально потрапляли в повітряний потік. Далі треба визначитися зі способом підключення до вентиляції і прорахувати довжину, діаметр і вигини гнучкої гофри-витяжки або жорсткої витяжки з пластика.

Не варто забувати, що кожен поворот каналу для повітря буде знижувати ККД і створювати зайве навантаження на двигун електроприладу. Вивідний діаметр витяжки підбирається менше вашого повітроводу, щоб не створювати неприємного шуму при роботі. Самостійна установка витяжки на кухню повинна враховувати тип приладу і його потужність. Вбудовані і стельові витяжки, які вважаються найпоширенішим типом електроприладів, часто не вимагають особливих умов при установці, а ось острівні і купольні витяжки повинен монтувати і приєднувати до електромережі і вентиляційній системі тільки фахівець.

Встановлення витяжки в будинку і електробезпека

Як будь-який електроприлад, витяжка зажадає при монтажі підвищеної уваги до забезпечення безпеки користувачів. Найчастіше саме при установці допускаються суттєві упущення і помилки, що впливають на тривалість роботи і функціональність кухонного повітроочисника.

Сучасні витяжки, розраховані на кілька годин роботи в день, вимагають відповідного заземлення і без базового уявлення про живлення електроприладів новачкам при монтажі краще не ризикувати власним здоров'ям і життям. При установці витяжки над плитою необхідно враховувати, що жир і кіптява від приготування продуктів неминуче будуть осідати на всіх елементах приладу, сприяючи можливого пробою з мотора на металеві деталі і корпус. Висока температура і додаткова вологість також вплинуть на електроживлення при неправильному підключенні.

Монтаж кухонної витяжки до мережі здійснюється трьома проводами з «зануленням». Якщо в будинку є необхідний для заземлення контур і евророзетки, то електромонтаж буде гранично спрощений: "зануляют" провід приєднуючи до клеми заземлення штекеру із позначкою трьох різних ліній.

У випадках відсутності в будинку контуру заземлення, варто довірити установку кухонної витяжки професіоналам, які забезпечать установку електроживлення вашого кухонного приладу на глуху нейтраль вступного щитка в квартирі або під'їзді.

Як вибрати надійного фахівця для установки витяжки на кухню?

Цілком очевидно, що установка кухонних електроприладів - процес непростий і небезпечний, тому при пошуку надійного майстра варто оцінити не тільки його професійні якості, а й завчасно дізнатися про додаткові гарантії і тривалість роботи.

Неправильна установка кухонної витяжки може позбавити вас права на гарантійне обслуговування у виробника, тому важливо довіряти тільки великим сервісним компаніям, що пропонують монтажні послуги на ринку більше 2-3 років і які не мають випадків несумлінного ставлення до колишніх клієнтів. Найчастіше про високий професіоналізм майстрів-установників і серйозне ставлення до роботи свідчить гарантія на всі види наданого сервісу, готовність відповісти на питання про вартість будь-яких етапів монтажу витяжки.

Варто відзначити, що висока кваліфікація майстра і тривалий стаж роботи підвищують ймовірність «черги клієнтів». Досвідчених і надійних монтажників вдячні замовники рекламують своїм друзям і знайомим, а, значить, потрібно завчасно домовлятися про обслуговування і трохи почекати.

При виборі послуг з установки витяжки на кухню важливим буде розрахунок вартості до початку робіт, щоб виключити необгрунтоване підвищення ціни послуг. Також від багатьох неприємних моментів допоможе захистити домовласника установка термінів початку і завершення проекту, підписання договору на тривалість обслуговування і гарантоване виправлення непорозумінь.

4 5 4.96 238
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замовити зворотній дзвінок
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз: