Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Замовити встановлення кухонної витяжкивід 400 грн.

гарантія на роботу 6 місяців

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на встановлення витяжок 6 місяців

більше 15 років досвіду

ціна на встановлення витяжок від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Встановлення витяжок

Кухня в сучасному технологічному світі давно стала місцем збору всієї сім'ї, дружнього спілкування і домашнього комфорту. Максимально забезпечити свіже повітря і приємну кухонну атмосферу неможливо без добротних витяжок. Важливою умовою тривалої і ефективної роботи є правильна установка кухонної витяжки, вірне підключення до вентиляційного каналу та електромережі.

Як встановити кухонну витяжку своїми руками?

Встановлення витяжки кухонної фото

Саме з цього питання багато домовласників починають інтернет-серфінг в пошуках універсального і швидкого способу установки. Для початку варто вибрати висоту розміщення над плитою, щоб випаровування, жир і запахи максимально потрапляли в повітряний потік. Далі треба визначитися зі способом підключення до вентиляції і прорахувати довжину, діаметр і вигини гнучкої гофри-витяжки або жорсткої витяжки з пластика.

Не варто забувати, що кожен поворот каналу для повітря буде знижувати ККД і створювати зайве навантаження на двигун електроприладу. Вивідний діаметр витяжки підбирається менше вашого повітроводу, щоб не створювати неприємного шуму при роботі. Самостійна установка витяжки на кухню повинна враховувати тип приладу і його потужність. Вбудовані і стельові витяжки, які вважаються найпоширенішим типом електроприладів, часто не вимагають особливих умов при установці, а ось острівні і купольні витяжки повинен монтувати і приєднувати до електромережі і вентиляційній системі тільки фахівець.

Встановлення витяжки в будинку і електробезпека

Як будь-який електроприлад, витяжка зажадає при монтажі підвищеної уваги до забезпечення безпеки користувачів. Найчастіше саме при установці допускаються суттєві упущення і помилки, що впливають на тривалість роботи і функціональність кухонного повітроочисника.

Сучасні витяжки, розраховані на кілька годин роботи в день, вимагають відповідного заземлення і без базового уявлення про живлення електроприладів новачкам при монтажі краще не ризикувати власним здоров'ям і життям. При установці витяжки над плитою необхідно враховувати, що жир і кіптява від приготування продуктів неминуче будуть осідати на всіх елементах приладу, сприяючи можливого пробою з мотора на металеві деталі і корпус. Висока температура і додаткова вологість також вплинуть на електроживлення при неправильному підключенні.

Монтаж кухонної витяжки до мережі здійснюється трьома проводами з «зануленням». Якщо в будинку є необхідний для заземлення контур і євророзетки, то електромонтаж буде гранично спрощений: "зануляють" провід приєднуючи до клеми заземлення штекеру із позначкою трьох різних ліній.

У випадках відсутності в будинку контуру заземлення, варто довірити установку кухонної витяжки професіоналам, які забезпечать установку електроживлення вашого кухонного приладу на глуху нейтраль вступного щитка в квартирі або під'їзді.

Встановлення кухонної витяжки фотографія

Як обрати надійного фахівця для встановлення витяжки на кухню?

Встановлення витяжки кухонної фото

Цілком очевидно, що установка кухонних електроприладів - процес непростий і небезпечний, тому при пошуку надійного майстра варто оцінити не тільки його професійні якості, а й завчасно дізнатися про додаткові гарантії і тривалість роботи.

Неправильна установка кухонної витяжки може позбавити вас права на гарантійне обслуговування у виробника, тому важливо довіряти тільки великим сервісним компаніям, що пропонують монтажні послуги на ринку більше 2-3 років і які не мають випадків несумлінного ставлення до колишніх клієнтів. Найчастіше про високий професіоналізм майстрів-установників і серйозне ставлення до роботи свідчить гарантія на всі види наданого сервісу, готовність відповісти на питання про вартість будь-яких етапів монтажу витяжки.

Варто відзначити, що висока кваліфікація майстра і тривалий стаж роботи підвищують ймовірність «черги клієнтів». Досвідчених і надійних монтажників вдячні замовники рекламують своїм друзям і знайомим, а, значить, потрібно завчасно домовлятися про обслуговування і трохи почекати.

При виборі послуг з установки витяжки на кухню важливим буде розрахунок вартості до початку робіт, щоб виключити необґрунтоване підвищення ціни послуг. Також від багатьох неприємних моментів допоможе захистити домовласника установка термінів початку і завершення проекту, підписання договору на тривалість обслуговування і гарантоване виправлення непорозумінь.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють встановлення витяжок саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на встановлення витяжок 6 місяців

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий