валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Сантехнік
Сантехнік. Послуги сантехніка
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Послуги сантехніка Київ Замовити послуги сантехніка у Львові Сантехнік Харків
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-09-25 18:19:59

Сантехнік. Послуги сантехніка

Послуги сантехніка – справа непроста. Незважаючи на перевірену якість сантехнічного обладнання і безліч інновацій у цій сфері, поломки сантехніки все одно з'являються. Тому послуги сантехніка завжди актуальні.

Викликати сантехніка чи ризикнути самостійно?

Багато хто прагне встановити або відремонтувати сантехніку самостійно, вважаючи, що заощадять гроші і зроблять все надійніше. Але погодьтеся, кожен має займатися своєю справою, оскільки всі види робіт вимагають спеціальних знань і навиків, без яких можна не тільки не впоратися з простою поломкою, а і нашкодити, додавши сантехніку роботи. Тому краще відразу приділити увагу підбору майстра для монтажу сантехніки, чим займатися сантехнічними роботами самим.

Досвідчений сантехнік не тільки заощадить ваш час, нерви, але й гроші. На сьогодні сантехнічні роботи пропонують виконати багато майстрів. На перший погляд кожен сантехнік професіонал, але чи так це насправді? Зрозуміло, не можна довіряти всім підряд.

Як обрати сантехніка?

Перш ніж викликати сантехніка, порівняйте ціни на послуги сантехніка, відповідно не варто вибирати найдешевші послуги сантехніка. Тут, як і в будь-якому випадку, низькі ціни – явна ознака того, що якістю і «не пахне». Тому, вибравши кілька майстрів з оптимальними цінами на сантехнічні роботи, сформулюйте чітко, що вас цікавить, наприклад: дізнайтеся про досвід сантехніка, про попередні сантехнічні роботи, про те якими інструментами користується майстер, які терміни виконання робіт тощо. Крім того, необхідно звернути увагу монтаж яких труб запропонує виконати майстер. Якщо сантехнік рекомендує використовувати гнучку підводку (наприклад, гофрований шланг) – будьте обережні, оскільки, виконуюючи такий монтаж труб, сантехніки часто завищують вартість сантехнічних робіт, а в недалекому майбутньому з такими трубами можуть виникнути проблеми. Також з'ясуйте, чи надасть майстер гарантію на виконані сантехнічні роботи і чим вона буде підтвердженою.

Важливо й те, де ви шукаєте «свого» сантехніка – в газеті, на форумах або ж звертаєтеся в спеціалізовані організації. Сантехнік, який працює не самостійно, а в організації, набагато відповідальніше ставиться до виконання сантехнічних робіт, оскільки він працює не тільки на свою репутацію, а й на репутацію фірми. Не варто забувати про додатковий контроль якості роботи сантехніка з боку організації.

Виклик сантехніка

Визначившись з майстром, не зайвим буде дізнатися про наявність плану виконання сантехнічних робіт. Досвідчений сантехнік приступить до виконання роботи, тільки коли у нього вже є кошторис сантехнічних робіт і розроблений план дій.

Послугами професійного сантехніка ви можете скористатися, викликавши сантехніка сервісної служби Домовий. Майстер приїде у зручний для вас час і виконає сантехнічні роботи будь-якої складності. Також наша фірма надає гарантію на виконані сантехнічні роботи.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
послуги сантехніка саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на послуги сантехніка до 2 років

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.