Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Сервіс побутової техніки
Встановлення і підключення пральної машини
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-04-12 08:41:19

Встановлення і підключення пральної машини

Нова техніка в будинку вимагає особливої уваги, починаючи з її підключення. Зараз ми розглянемо детальніше встановлення пральної машини. Отже, врахуйте декілька моментів, які впливають на встановлення пральної машини.

Рекомендації щодо встановлення пральної машини

Крок перший. Встановлення пральної машини варто продумати ще до її покупки

Перш ніж придбати пральну машину, виміряйте площу, де планується встановлення пральної машини. Заміряти необхідно по висоті пральної машини і по підлозі. Це дуже важливо, оскільки стіни не завжди рівні, можливі звуження, що може завадити встановленню пральної машини.

Купуйте пральну машину трохи меншу за розміри того місця, що обрали для встановлення пральної машини. Машина не повинна стояти впритул.

Сантехніки радять робити встановлення пральної машину так, щоб довжина шланга не перевищувала 1,5 м, за необхідності він, звичайно, може бути і довшим, але тоді насос машини може перевантажуватися.

Крок другий. Отримання, розпакування пральної машини

Не поспішайте виконувати встановлення пральної машини. Коли отримали пральну машину, уважно огляньте її зовнішній вигляд, а також трохи покачайте машину – якщо помітили внутрішні стуки або зовнішні пошкодження, маєте повне право, щоб вам зробили заміну. Якщо ж все відмінно, можна готуватися до встановлення пральної машини.

Перш ніж зробити встановлення пральної машини, зніміть транспортувальні кріплення: болти і фіксатори, до яких кріпилися болти, а також приберіть ущільнювачі. Щоб видалити фіксатори потрібно зняти задню панель і тільки тоді вийняти фіксатори.

Крок третій. Встановлення пральної машини, її вирівнювання

Під час встановлення пральної машини важливим моментом є її вирівнювання. Вирівнювання робиться для досягнення стійкості. Якщо цього не зробити, надалі можлива сильна вібрація машини, а зайві вібрації впливають на тривалість служби техніки.

Крок четвертий. Підключення пральної машини, підведення води

Підключення пральної машини передбачає підведення води від системи холодного водопостачання. Тому необхідно виконати сантехнічні роботи.

Є багато способів це організувати. Як правило, виконується врізання у трубу холодного водопостачання і встановлюється кран. Кран з'єднується шлангом з пральною машиною. Можна обійтися і без врізання. Наприклад, встановити перед зливним бачком унітаза або перед змішувачем трійник з прохідним краном.

Найнадійніше буде підготувати місце встановлення пральної машини ще на етапі монтажу труб (заміни труб).

Крок п'ятий. Підключення пральної машини, організація системи зливу

Найпростішим способом зливу вважається встановлення зливного шланга за допомогою гачка на край ванни або раковини. Цей спосіб елементарний і дешевий, але не дуже надійний. Тому найкраще підключення пральної машини зробити ретельно і встановити спеціальний сифон або трійник в каналізацію і підключити туди зливний шланг.

Крок шостий. Підключення пральної машини до електрики

Підключення пральної машини до електрики виконується тільки через євро розетку. Для більшої впевненості стабільної і безпечної роботи пральної машини, встановлюється розетка із заземлюючим контактом і проводиться окрема лінія від щита. Електромонтажні роботи обов'язково повинен робити майстер електрик.

І останній крок встановлення пральної машини: промив і перевірка

Завершуючи встановлення пральної машини, виконуємо холостий запуск машини (з порошком, але без білизни). Це перше прання повинне показати чи правильно відбувається залив води, чи нагрівається вода, а також перевіряється, як відбувається злив і віджимання.

Замовити встановлення пральної машини

Встановлення пральної машини має багато специфічних нюансів, які відомі, лише професіоналам цієї справи. Так що, краще викликати майстра, адже правильне підключення пральної машини – запорука її правильної роботи згодом.

Замовити послугу встановлення пральної машини можна в будь-який час у сервісній службі Домовий. Наші майстри виконають встановлення пральної машини швидко, якісно і за відмінну ціну.

Довірте встановлення пральної машини професіоналам, і ваша машинка прослужить довго!

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
підключення пральної машини саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на підключення пральної машини до 2 років

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.