Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
час Працюємо без вихідних
24 години 7 днів на тиждень
Електрик
Заміна лічильника електроенергії
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
Чому вам вигідно замовляти
Заміну лічильника електроенергії саме у нас?
Тільки найкращі майстри

Тільки найкращі майстри

Ми провели більше 4680 співбесід, щоб відібрати кращих майстрів . Кожен майстер - фахівець у своєму напрямку.

Робимо на совість

Робимо на совість

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією . Ми дорожимо своєю репутацією!

Сплачуйте за результат

Сплачуйте за результат

Ми впевнені в якості своїх послуг, тому ви сплачуйте тільки після повного виконання роботи .

Досвід

Досвід

З 2007 року ми обслужили більше 24505 клієнтів з 12 міст України

Відкритий прайс

Відкритий прайс

Максимально докладні ціни на всі послуги. Вартість робіт повідомляється по телефону .

Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замовити зворотній дзвінок
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замена счетчика электроэнергии Замена счетчика электроэнергии Замена счетчика электроэнергии

Заміна лічильника електроенергії: ціна, вимоги, виконавці

З кожним роком в наших квартирах стає все більше електротехніки, яка вимагає певних умов експлуатації. Це зверх сучасні СВЧ-печі, мультиварки, кліматичне обладнання, бойлера, електричні рушникосушки

Є така побутова спецтехніка, якій не потрібні окремі лінії електроживлення, але більшість приладів розраховані на потужність 2 кВ і створюють додаткове навантаження на вашу проводку. Останнім часом, отримуючи величезні рахунки за електроенергію, ви все частіше стали сумніватися в їх правильності? Цілком можливо, що у вас дійсно вийшов з ладу прилад обліку та своєчасна заміна лічильника електроенергії в квартирі допоможе заощадити на комунальних витратах.

Навіщо потрібна заміна лічильника електроенергії

У випадках, якщо лічильник просто згорів від перевантажень через неправильне підключення, питання про необхідність покупки нового просто не виникає. Але після появи можливості підключення двухтарифних систем (день / ніч) все більше споживачів почали цікавитися новим способом економії. Послуга переходу на багатозонний облік стала вельми затребуваною в енергосфері.

Вирішальними причинами, які вимагають виклику електрика для заміни електролічильника, є:

  • "Самохід" приладу (обертання диска при вимкнених приладах),
  • завершення експлуатаційного періоду, зазначеного в технічному паспорті,
  • витікання терміну держперевірки,
  • пошкодження пломби або приладу,
  • низький клас точності (менше 2,5),
  • рекомендація енергозберігаючої компанії,
  • бажання власника встановити більш вигідний багатотарифний електролічильник з параметризацією.
Якщо самостійна перевірка енергоспоживання в приватному будинку або квартирі показала коливання в підсумкових результатах - обов'язково викликайте досвідченого майстра і проведіть комплексне випробування. Своєчасно виявлена проблема не тільки заощадить сімейний бюджет, але і захистить від несподіваних збоїв у електросистемі. Тим більше, що ціна на заміну лічильника електроенергії при терміновому, аварійному виклику завжди істотно вище планових замін.

Вимоги до заміни лічильника електроенергії

У споживачів побутує думка, що не існує загальноприйнятих правил монтажу приладу, головне - дотримання вимог про опломбування та актів техперевірки. Насправді, енергозберігаюча компанія може відмовити в підтвердженні монтажних і контрольних заходів, якщо при установці електромонтер, в силу своєї недосвідченості або безвідповідальності, не виконав ряд базових вимог до розміщення приладів обліку споживаної енергії.

Ціна на заміну лічильника електроенергії зазвичай диктується наявністю у майстра багатого практичного досвіду і знань корпоративних вимог основних українських енергетичних компаній (ДТЕК і «Енергетична компанія України») до приладів обліку енергії.

Цілком очевидно, що в проводці перед лічильником не повинно бути пайок або скруток, електрообладнання повинне розміщуватись в шафах жорсткої конструкції, допустимою висотою від підлоги вважається більш 50 см і до рівня очей. Також забороняється відхилення електроприладів від вертикалі більше, ніж на 2°.

Як знайти надійного виконавця для заміни лічильника електроенергії в будинку

Щоб не платити за установку двічі, почніть пошук електрика з компаній, перевірених роками успішної роботи. Чим довше сервісна фірма існує на ринку послуг, тим жорсткіше в ній буде кадровий підбір фахівців і надійніше гарантія на післямонтажне обслуговування.

Сервісна служба Домовий пропонує якісні і професійні послуги електрика практично 24 години на добу без вихідних. У разі аварійної ситуації ви можете бути впевнені, що майстер грунтовно і безпечно замінить лічильник електроенергії, а також приїде після вашого виклику для гарантійного обслуговування, так як на всі види послуг надається письмова гарантія.


Інші популярні категорії
4 5 4.96 238
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замовити зворотній дзвінок
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Відгуки клієнтів

Андрій, Київ

На зиму вирішив прикупити обігрівачів, але, як виявилося в квартирі частина проводки алюмінієва. Довелося міняти на мідну. Роботи багато. Потрібна була серйозна компанія з гарантією результату. Колеги порадили сервісну службу Домовий. Електрики працювали удвох, впоралися швидко і за раніше озвученим прайсом. Виписали гарантію на рік. Зиму я пережив.

Ірина, Черкаси

Зникло світло в приватному будинку, а чоловік у відрядженні. З ЖЕКами не захотіла зв'язуватися. Благо є мобільний інтернет, зайшла на сайт domoviy.com. Оператор по телефону назвала попередню вартість діагностики з подальшим ремонтом - 150 грн. Через пів години приїхав електрик. Щось поколупав в щитку, вообщем, світ з'явився через 10 хв. Добре, що не подзвонила комунальникам, вийшло б і довше і дорожче 100%.