Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Електрик
Заміна лічильника електроенергії
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Заміна лічильника електроенергії фото Заміна лічильника електроенергії фото Заміна лічильника електроенергії фото
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-04-12 10:53:21

Заміна лічильника електроенергії: ціна, вимоги, виконавці

З кожним роком в наших квартирах стає все більше електротехніки, яка вимагає певних умов експлуатації. Це зверх сучасні СВЧ-печі, мультиварки, кліматичне обладнання, бойлера, електричні рушникосушки.

Є така побутова спецтехніка, якій не потрібні окремі лінії електроживлення, але більшість приладів розраховані на потужність 2 кВ і створюють додаткове навантаження на вашу проводку. Останнім часом, отримуючи величезні рахунки за електроенергію, ви все частіше стали сумніватися в їх правильності? Цілком можливо, що у вас дійсно вийшов з ладу прилад обліку та своєчасна заміна лічильника електроенергії в квартирі допоможе заощадити на комунальних витратах.

Навіщо потрібна заміна лічильника електроенергії?

У випадках, якщо лічильник просто згорів від перевантажень через неправильне підключення, питання про необхідність покупки нового просто не виникає. Але після появи можливості підключення двухтарифних систем (день / ніч) все більше споживачів почали цікавитися новим способом економії. Послуга переходу на багатозонний облік стала вельми затребуваною в енергосфері.

Вирішальними причинами, які вимагають виклику електрика для заміни електролічильника, є:

  • "Самохід" приладу (обертання диска при вимкнених приладах),
  • завершення експлуатаційного періоду, зазначеного в технічному паспорті,
  • витікання терміну держперевірки,
  • пошкодження пломби або приладу,
  • низький клас точності (менше 2,5),
  • рекомендація енергозберігаючої компанії,
  • бажання власника встановити більш вигідний багатотарифний електролічильник з параметризацією.

Якщо самостійна перевірка енергоспоживання в приватному будинку або квартирі показала коливання в підсумкових результатах - обов'язково викликайте досвідченого майстра і проведіть комплексне випробування. Своєчасно виявлена проблема не тільки заощадить сімейний бюджет, але і захистить від несподіваних збоїв у електросистемі. Тим більше, що ціна на заміну лічильника електроенергії при терміновому, аварійному виклику завжди істотно вище планових замін.

Вимоги до заміни лічильника електроенергії

У споживачів побутує думка, що не існує загальноприйнятих правил монтажу приладу, головне - дотримання вимог про опломбування та актів техперевірки. Насправді, енергозберігаюча компанія може відмовити в підтвердженні монтажних і контрольних заходів, якщо при установці електромонтер, в силу своєї недосвідченості або безвідповідальності, не виконав ряд базових вимог до розміщення приладів обліку споживаної енергії.

Ціна на заміну лічильника електроенергії зазвичай диктується наявністю у майстра багатого практичного досвіду і знань корпоративних вимог основних українських енергетичних компаній (ДТЕК і «Енергетична компанія України») до приладів обліку енергії.

Цілком очевидно, що в проводці перед лічильником не повинно бути пайок або скруток, електрообладнання повинне розміщуватись в шафах жорсткої конструкції, допустимою висотою від підлоги вважається більш 50 см і до рівня очей. Також забороняється відхилення електроприладів від вертикалі більше, ніж на 2°.

Як знайти надійного виконавця для заміни лічильника електроенергії в будинку

Щоб не платити за установку двічі, почніть пошук електрика з компаній, перевірених роками успішної роботи. Чим довше сервісна фірма існує на ринку послуг, тим жорсткіше в ній буде кадровий підбір фахівців і надійніше гарантія на післямонтажне обслуговування.

Сервісна служба Домовий пропонує якісні і професійні послуги електрика практично 24 години на добу без вихідних. У разі аварійної ситуації ви можете бути впевнені, що майстер грунтовно і безпечно замінить лічильник електроенергії, а також приїде після вашого виклику для гарантійного обслуговування, так як на всі види послуг надається письмова гарантія.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
заміну лічильника електроенергії саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на заміну лічильника електроенергії до 2 років

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.