Встановлення замків. Заміна і ремонт замків
Сервісна служба Домовий

Встановлення замків. Заміна і ремонт замків

Замки іноді ламаються. Так буває.

Вирішили ремонтувати або думаєте про встановлення замків нового покоління? Ви зайшли на правильний сайт, Сервісна служба Домовий виконає будь-яку роботу, пов'язану із встановленням і ремонтом замків.

Ми надаємо такі послуги столяра:

А також:

  • ремонт замків;
  • заміна замка без врізки і з врізкою.

Коли потрібне встановлення замків або їх заміна?

Встановлення замка фото

Ми думаємо, що у нас найнадійніші замки, але, що поробиш, і такі час від часу ламаються. Щоб уникнути неприємних випадків, подбайте, щоб встановлення замків було виконано вчасно. Також слід подумати про заміну замка, якщо ви переїхали в орендовану квартиру.

Заїдає замок або просто сильно застарів, замініть його своєчасно, тим паче, що встановлення замків триває недовго і в Сервісній службі Домовий має доступну вартість.

Послуга встановлення замків, включає також консультацію столяра, майстер допоможе підібрати найбільш відповідний замок, враховуючи особливості дверей і місце положення.

Встановлення замків у двері

Фотографія заміни дверного замка

Встановлення замків сучасних і надійних, вимагає досвіду і знання пристрою замка. Крім того, встановлення замків неможливе без спеціальних інструментів, а викликавши майстра в Сервісній службі Домовий, вам не доведеться шукати все необхідне. Наші столяри забезпечені інструментами для роботи з замками і дверима різних типів.

Встановлення замків у дерев'яні двері відбувається трохи легше і швидше, ніж встановлення замків в металеві. Відповідно різняться і ціни.

У вхідні двері встановлюють накладні і врізні замки.

Накладні встановлюють на двері зсередини. Встановлення замків накладних нескладний процес, що не скажеш про замки врізані.

Врізні замки розміщують в дверному полотні – таке встановлення замків і називається врізкою. Встановлення замків врізних найбільше підходить для металевих дверей, оскільки в дерев'яних дверях через врізання трохи знижується надійність дверного полотна.

Заміна замка не завжди необхідна, можна обійтися і заміною серцевини – і ціна нижча, і турбот менше.

Заміна серцевини замка замість встановлення замка наново?

Фото встановлення замка у дерев'яні двері

Більшість видів замків, за винятком сувальдних, можна повністю не міняти, якщо замок заклинив або в ньому застряг ключ, а також, якщо ключі у вас вкрали або ви їх втратили. У таких випадках достатньо замінити серцевину – в замку змінюються лише потрібні елементи, і замок встановлюється назад.

Ремонт замків дверних

Найчастіше ремонт замків пов'язаний все з тією ж серцевиною замка, але буває доводитися ремонтувати або замінювати весь механізм. Щоб не зламати замок зовсім, пам'ятайте, що ремонт вимагає особливих навичок.

Встановлення замків, заміна та ремонт замків – замовити майстра

Переконувати вас у тому, що встановлення замків має виконувати професійний столяр ми вас не будемо. Якщо ви цінуєте свій час і нерви, то, не роздумуючи, звернетеся до майстра. Викликати столяра краще до покупки замка, майстер допоможе вибрати замок і підкаже, коли замок можна повністю не змінювати, а замінити тільки серцевину.

Щоб замовити столяра, зателефонуйте нам або скористайтеся формою замовлення на сайті.

Майстри сервісної служби Домовий мають багаторічний досвід встановлення та ремонту замків. Ми виконуємо все якісно і швидко.

Встановлення замків з Сервісною службою Домовий – це професіоналізм за доступними цінами.

Телефонуйте зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338 58 68
Чому вам вигідно замовляти
встановлення замків саме у нас?

14 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Гарантія на встановлення замків 6 місяців

Акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
+
Не знайшли відповіді?
Давайте ми вам подзвонимо
+