Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Електрик
Монтаж світлодіодної стрічки
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-04-12 10:54:18

Як зробити монтаж світлодіодної стрічки

Ще кілька років тому основним джерелом світла в наших будинках були лампи розжарювання, головною проблемою яких є надмірне енергоспоживання через перетворення енергії в тепло.

Нові технології і відкриття дозволяють сучасним домовласникам обладнати квартиру яскравими, красивими і економними джерелами світла. Освітлення розміщується всередині стельових панелей або стін, а монтаж світлодіодної стрічки для підсвічування стелі не займає багато часу при правильній організації установчого процесу та виборі досвідченого електромонтажника.

Значення правильного монтажу світлодіодної стрічки в дизайні приміщень

Розробити унікальний і стильний інтер'єр досить складно без допомоги фахівця. Але використання світлодіодної стрічки здатне внести «родзинку» в ваше індивідуальне проектування кімнати і зручно «зонувати» навіть невелику житлоплощу.

Світлодіоди є інноваційним продуктом і, незважаючи на запевнення виробників, потребують професійного підходу до настановних робіт. Гнучка основа і невеликий розмір дозволяють виробляти монтаж світлодіодної стрічки для підсвічування контурів шаф, зовнішніх фасадів будівельних і приватних будинків, висвітлювати гардеробні кімнати або елементи інтер'єру.

Для ефективного та довговічного використання важливо не тільки дотримуватися сумісності комплектуючих (конекторів, контролерів, підсилювачів потужності, блоків живлення), але і відмінно розбиратися в основних параметрах обраного підсвічування.

Як правильно вибрати схему для монтажу світлодіодної стрічки

Професійний монтажник допоможе вам вибрати оптимальну схему розміщення і підключення, а також порадить основні параметри продукції для забезпечення комфортного світлового потоку. Для погано провітрюваних або вологих приміщень кваліфікований електрик порекомендує прилади з маркуванням IP 65 або IP 68. Для максимального освітлення ділянки порадить придбати дворядне розташування діодів на основі.

Головним критерієм при виборі схеми монтажу світлодіодного підсвічування стрічки є використання коротких відрізків, так як довжина понад 5 метрів призведе до недовгого терміну служби і втрати яскравості і якості.

Ціна на монтаж світлодіодної стрічки

Вартість монтажних робіт багато в чому буде залежати від необхідності проведення нульового етапу: очищення поверхні від бруду і пилу, монтажу спеціального світлодіодного профілю з алюмінію, грунтовки поверхні та інших підготовчих робіт. Також у вартість включаються установка контролера (блоку харчування, підсилювача) в зручному для власника місці.

Основною причиною вигоряння окремих діодів і виходу з ладу led-підсвічування є неправильний монтаж. Підключення фахівцем допоможе уникнути втрати функціональності і можливої небезпеки у квартирі.

Фахівці Сервісної служби Домовий порадять найкращі параметри світлодіодів, підберуть необхідну потужність, категорію вологозахисту і якісно проведуть монтаж світлодіодної стрічки. Установка led часто відбувається в складнодоступних місцях, тому важливо при ремонтно-будівельних роботах надійно закріпити підсвічування, щоб не довелося повторно розкривати стельові панелі або ніші для заміни перегорілих (потьмянілих) світлодіодів.

Наші досвідчені електрики професійно підберуть необхідний для вашої LED-стрічки тепловідвід (металевий, алюмінієвий) та подбають про його міцне закріплення на поверхні. Тривалий термін сервісного обслуговування дозволяє службі Домовий передбачити різні позапланові ситуації і не допустити зривів обумовлених терміном при монтажі світлодіодним стрічки.

Відкритий прайс-лист допоможе нашим клієнтам уникнути несподіваних і зайвих витрат і заздалегідь визначитися з етапами необхідних настановних робіт. На всі послуги сервісного обслуговування надається письмова гарантія, яка забезпечує впевненість у відмінній якості послуг і високої надійності фахівців.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
монтаж світлодіодної стрічки саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на монтаж світлодіодної стрічки до 2 років

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.