Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Столяр
Встановлення дверей міжкімнатних
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Встановлення дверей міжкімнатних фото Встановлюємо міжкімнатні двері фото Встановлення дверей у квартирі фотографія
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-04-11 13:54:02

Встановлення дверей дерев'яних

Встановлення дверей – важлива складова ремонту будь-якого приміщення. Оскільки завдання дверей гарантувати безпеку житла, хорошу тепло-і шумоізоляцію, то встановлення дверей має робитися з розумом. Незалежно від того, візьметеся ви за цю справу самі чи замовите послуги столяра, знати, як відбувається встановлення дверей все ж необхідно.

Рекомендації щодо встановлення дерев'яних дверей в квартирі та офісі

Перш ніж буде виконуватися встановлення дверей, перевірте комплектацію і простежте, щоб розміри отвору, коробки і полотна були відповідних розмірів. Також подбайте про наявність інструментів та інших витратних матеріалів. Вам знадобиться балон монтажної піни, врахуйте, що одного балона вистачає для монтажу 2-3 дверних блоків. Ще потрібні дерев'яні розпірки, клини, і саморізи.

І звичайно ж, встановлення дверей неможливе без інструментів, таких як: викрутка і шуруповерт, будівельний рівень і ножівка по дереву – це, так би мовити мінімум.

Підготувавшись до встановлення дверей, можна починати демонтувати старі двері.

Демонтаж дерев'яних дверей

У даному випадку необхідно звільнити дверний проєм від елементів старих дверей. Спочатку відокремлюємо полотно від коробки, знімається полотно по-різному, це залежить від того, як було виконане встановлення дверей, які способи кріплення використовувалися. Далі демонтуємо саму коробку, якщо коробка дерев'яна, то проблем з демонтажем не повинно бути. Викручуємо і витягаємо шурупи і цвяхи, а потім розпилюємо бруски навпіл, після чого їх відриваємо.

Демонтаж металевої коробки трохи складніший. Можливо, доведеться скористатися болгаркою, щоб зрізати кріплення.

Демонтувавши коробку, звільняємо дверний проєм від зайвої штукатурки, шматків теплоізоляції та іншого. Тільки після цього виконується встановлення дверей.

Встановлення дверей – основні етапи

Якщо все робити правильно, то встановлення дверей займе небагато часу. Починати необхідно із збирання коробки, тут врахуйте проміжок між полотном дверей і підлогою, у житлових приміщеннях він повинен бути 10 мм. Далі з'єднуємо деталі саморізами і переходимо до встановлення коробки. Встановлюючи коробку, фіксуємо всі елементи клинами, і не забуваємо перевіряти площину будівельним рівнем.

Після цього виконується встановлення дверей, способи кріплення дверного полотна бувають різні. На даному етапі важливо перевірити чи рівно закриваються двері і, чи не закриваються вони або відкриваються в напіввідкритому положенні. Потім коробку необхідно залити монтажною піною, але врахуйте, що піна отруйна і може пошкодити лак на дверній коробці, тому проклейте коробку малярською стрічкою. Поки піна не висохне, встановлення дверей припиняється. Лише через 12 годин знімаємо розпірки, обрізаємо клини і виступаючу піну.

Далі встановлення дверей передбачає кріплення доборного елемента. Заміряємо відстань від краю стіни до краю коробки, обрізаємо доборну планку під розмір відстані і вставляємо доборний елемент в паз. Тепер приступаємо до установки наличників, визначаємо необхідну довжину, запилюємо і закріплюємо на фінішні цвяхи.

Якщо ви не впевнені у своїх силах і установка дверей для вас, як китайська грамота, оформіть виклик столяра. Тоді встановлення дверей буде виконане надійно.

Виклик столяра для встановлення дверей

Кваліфіковані майстри сервісної служби Домовий завжди вам допоможуть.

Встановлення дверей нашими столярами проводиться на високому рівні. Ми зробимо всі підготовчі роботи та встановлення дверей добротно і в найкоротші терміни.

Сервісна служба Домовий надає послуги столяра:

Якщо вам потрібне встановлення дверей, телефонуйте нам або замовляйте послуги майстра через сайт.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
встановлення дерев'яних дверей саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на встановлення дерев'яних дверей до 2 років

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.