Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Сантехнік
Монтаж опалення
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Монтаж опалення у заміському будинку фото Монтаж опалення у квартирі фото Монтаж радіатора опалення фото
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-05-08 16:01:25

Професійний монтаж опалення

Монтаж опалення одне з найважливіших питань, що вимагають правильного рішення для створення затишку в будинку.

Централізоване опалення іноді не досить обігріває приміщення. Тому доводиться робити своє житло теплішим різноманітними способами.

Монтаж опалення в квартирі

Кращим варіантом у квартирі буде заміна труб і монтаж радіаторів опалення з високою тепловіддачею. При цьому не зайвим буде встановлення системи автономного опалення. Крім того, зараз дуже популярний монтаж теплої підлоги.

Всі способи по-своєму ефективні. Їх вигідно і поєднувати, і виконувати окремо. Замовити монтаж опалення завжди можна в сервісній службі Домовий.

Монтаж опалення в заміських будинках

У котеджах, заміських будинках актуальні аналогічні варіанти опалення, що і для квартир. У приватних будинках найчастіше взагалі неможливо обійтися без монтажу автономної системи опалення.

Монтаж опалення вимагає особливих знань. Тож, надійніше викликати кваліфікованого сантехніка. Пропонуємо замовити послуги сантехніка сервісної служби Домовий. Наші майстри проведуть монтаж опалення, а також всі поточні сантехнічні роботи та зварювальні роботи.

Монтаж автономного опалення

Переваги автономного опалення будинку очевидні. Насамперед, це зручність і комфорт. Виконавши монтаж опалення, ви не будете залежати від опалювального сезону тощо. А головне, з часом побачите наскільки це економніше.

Монтаж опалення. Різновиди систем опалення

Для кожного приміщення варто індивідуально підбирати відповідну систему опалення і виконувати монтаж опалення. Найчастіше встановлюють опалювальні котли або конвектори. Типи котлів класифікують в залежності від використаного палива (газ, електрика, дизель, вугілля тощо). Конвекторні установки бувають газові, електричні і водяні.

Монтаж систем опалення. Монтаж опалювальних котлів

В основному, опалювальні котли встановлюють у приватних будинках. Це добротна і функціональна система опалення. Сучасні котли використовують не тільки для опалення житла, але і для нагрівання води. Ці функції можуть працювати і одночасно, і окремо.

Монтаж систем опалення. Монтаж газових конвекторів

Монтаж такої системи опалення вважається найвигіднішим фінансово. Ця установка розподіляє рівномірно тепло, завдяки чому ефективно опалює приміщення. Газові конвектори прості і надійні в експлуатації.

Монтаж систем опалення. Установка електричних конвекторів

Електричні конвектори переважно використовуються як додаткові опалювальні прилади. Вони добре підійдуть, коли необхідно обігріти ненадовго невелике приміщення. Ось тільки в житлових будинках складно обходиться лише електричними конвекторами.

Монтаж систем опалення. Монтаж водяних систем опалення

Водяні конвектори характеризуються підвищеною тепловіддачею. Така установка рівномірно розподіляє тепло і дуже швидко обігріває приміщення. Розміри цих установок невеликі, що дозволяє встановлювати їх на стіну і на підлогу.

Монтаж опалення. Нюанси роботи

В цілому, монтаж опалення складна і серйозна робота. Встановлюючи будь-яку систему опалення (крім електричної) виконують монтаж опалювального котла, монтаж труб опалення і встановлення радіаторів опалення, а також встановлення додаткових приладів. Виконуючи монтаж опалення, слід дотримуватися правил безпеки.

Замовити монтаж опалення

Ми пропонуємо замовити монтаж опалення в сервісній службі Домовий.

Ми виконаємо замовлення на найвищому рівні. І надамо письмову гарантію на монтаж опалення.

Незалежно від того, які роботи будуть потрібні, кожен наш сантехнік впорається з усім відмінно. Замовляйте монтаж опалення і забезпечте собі тепло і затишок вдома на довгі роки.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
монтаж опалення саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на монтаж опалення 2 роки

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.