Встановлення автоматів
Сервісна служба Домовий

Обираємо електрика для встановлення автоматів

Одним з важливих етапів комплексних електромонтажних робіт в квартирі або будинку є правильний вибір і монтаж електричного запобіжника, який часто в побуті називають «автоматом». Правильна установка автоматів будинку є надійним способом захистити себе і рідних від короткого замикання і імпульсних перевантажень напруги.

Бездоганний монтаж захисних запобіжників мережі або заміна вже розміщеного приладу на нову, більш потужну і сучасну модель, не захистить вас від струмів витоку. Для цього необхідна установка автоматів узо (або діфавтомат). Але точно розрахований і підібраний автоматичний запобіжник дозволить вам бути впевненим у захисті від замикання дорогоюї побутової техніки та електроприладів.

Що входить в роботи з установки автоматів?

Встановлення автоматів фото

Найчастіше відповідальні домовласники проводять електромонтажні роботи при капітальному ремонті квартир, коли виникає необхідність перенести розетки, додати додаткові лінії для пральної машини або електроплити. Зростання енергоспоживання в багатоквартирних будинках не рідко змушує електриків вдаватися до деяких доопрацювань старої мережі та встановлення електричного автомату.

В комплекс робіт може входити:

 • оцінка навантаження в квартирі і вибір необхідного виду приладу,
 • зміна din-рейки,
 • підведення живлення і навантаження,
 • перевірка якості фіксуючих болтових контактів, затискачів запобіжника,
 • підключення жил кабелю,
 • підсумкове контрольне тестування.

Чому підключення автоматичних вимикачів - завдання для профі?

Встановлення автоматів фото

Цілком очевидно, що самостійно вирішувати питання підключення автовимикачів не варто. Навіть уважний перегляд тематичних заміток або відео про встановлення автоматів в електрощитку не убезпечить вас від допущення помилок новачка. Незначний перекіс при монтажі запобіжників або невелика деформація корпусу при затягуванні контактів можуть спровокувати порушення в роботі струмоведучих частин і привести до перегріву і виходу приладу з ладу.

При цьому для професійного і досвідченого електрика установка двополюсного автомата істотно не відрізнятиметься від монтажу триполюсного автомата. Майстри Сервісної службі Домовий надають електромонтажні послуги з підключення електричних запобіжників, встановлюють диференціальні автомати захисту і включення проводів у зручний клієнтам час при наданні обов'язкової письмової гарантії на всі види робіт.

Ціна установки автомата захисту

Встановлення автоматів фото

Зараз монтажні роботи по розміщенню запобіжніх приладів пропонують багато сервісні компанії та електрики. На жаль, замовляючи такі послуги в не переірених фірмах, не можна бути цілком впевненим у терміні служби встановлених пристроїв та наданні ремонту по гарантії. Також досить складно «на око» визначити рівень професіоналізму подібних виконавців.

Єдиним плюсом звернення до майстра по оголошенню в газеті є низька вартість установки автомата. Помітна на першому етапі «економія» на послуги непрофесійного електрика може привести надалі до серйозних проблем з електропроводкою або технікою.

Сервісна служба Домовий працює в області електромонтажу з 2007 року. Ми ставимося з повагою і довірою до клієнтів, тому приймаємо на роботу тільки висококваліфікованих фахівців з 4-5 рівнем допуску з електробезпеки і тривалим досвідом роботи.

При замовленні послуг проектування і монтажу автомата ціна в службі Домовий встановлюється по відкритому прайс-листу і підтверджується до початку установки. Ви можете викликати досвідченого фахівця по телефону або замовити зворотний дзвінок. Електромонтажники компанії оперативно виконують установку автомата в приватних будинках, офісах, квартирах і магазинах.

Вартість установки автомата в нашій службі обмовляється після визначення необхідних етапів робіт і передбачає:

 • високу якість виконання,
 • безпеку для користувачів,
 • гнучку систему координації дій,
 • оптимальний для клієнта час виконання,
 • уважне і шанобливе ставлення команди фахівців,
 • використання якісних комплектуючих,
 • виконання державних вимог і нормативів,
 • оплату після завершення монтажних робіт.
Телефонуйте зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338 58 68
Чому вам вигідно замовляти
встановлення автоматів саме у нас?

14 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Гарантія на встановлення автоматів 6 місяців

Акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
+
Не знайшли відповіді?
Давайте ми вам подзвонимо
+