Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
час Працюємо без вихідних
24 години 7 днів на тиждень
Електрик
Встановлення автоматів
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
Чому вам вигідно замовляти
Встановлення автоматів саме у нас?
Тільки найкращі майстри

Тільки найкращі майстри

Ми провели більше 4680 співбесід, щоб відібрати кращих майстрів . Кожен майстер - фахівець у своєму напрямку.

Робимо на совість

Робимо на совість

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією . Ми дорожимо своєю репутацією!

Сплачуйте за результат

Сплачуйте за результат

Ми впевнені в якості своїх послуг, тому ви сплачуйте тільки після повного виконання роботи .

Досвід

Досвід

З 2007 року ми обслужили більше 24505 клієнтів з 12 міст України

Відкритий прайс

Відкритий прайс

Максимально докладні ціни на всі послуги. Вартість робіт повідомляється по телефону .

Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замовити зворотній дзвінок
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Установка автоматов Установка автоматов Установка автоматов

Вибираємо професіонала для встановлення автоматів

Одним з важливих етапів комплексних електромонтажних робіт в квартирі або будинку є правильний вибір і монтаж електричного запобіжника, який часто в побуті називають «автоматом». Правильна установка автоматів будинку є надійним способом захистити себе і рідних від короткого замикання і імпульсних перевантажень напруги.

Бездоганний монтаж захисних запобіжників мережі або заміна вже розміщеного приладу на нову, більш потужну і сучасну модель, не захистить вас від струмів витоку. Для цього необхідна установка автоматів узо (або діфавтомат). Але точно розрахований і підібраний автоматичний запобіжник дозволить вам бути впевненим у захисті від замикання дорогоюї побутової техніки та електроприладів.

Що входить в роботи з установки автоматів

Найчастіше відповідальні домовласники проводять електромонтажні роботи при капітальному ремонті квартир, коли виникає необхідність перенести розетки, додати додаткові лінії для пральної машини або електроплити. Зростання енергоспоживання в багатоквартирних будинках не рідко змушує електриків вдаватися до деяких доопрацювань старої мережі та встановлення електричного автомату.

В комплекс робіт може входити

 • оцінка навантаження в квартирі і вибір необхідного виду приладу,
 • зміна din-рейки,
 • підведення живлення і навантаження,
 • перевірка якості фіксуючих болтових контактів, затискачів запобіжника,
 • підключення жил кабелю,
 • підсумкове контрольне тестування.
Чому підключення автоматичних вимикачів - завдання для профі

Цілком очевидно, що самостійно вирішувати питання підключення автовимикачів не варто. Навіть уважний перегляд тематичних заміток або відео про встановлення автоматів в електрощитку не убезпечить вас від допущення помилок новачка. Незначний перекіс при монтажі запобіжників або невелика деформація корпусу при затягуванні контактів можуть спровокувати порушення в роботі струмоведучих частин і привести до перегріву і виходу приладу з ладу.

При цьому для професійного і досвідченого електрика установка двополюсного автомата істотно не відрізнятиметься від монтажу триполюсного автомата. Майстри Сервісного Центру Домовий надають електромонтажні послуги з підключення електричних запобіжників, встановлюють диференціальні автомати захисту і включення проводів у зручний клієнтам час при наданні обов'язкової письмової гарантії на всі види робіт.

Ціна установки автомата захисту

Зараз монтажні роботи по розміщенню запобіжніх приладів пропонують багато сервісні компанії та електрики. На жаль, замовляючи такі послуги в не переірених фірмах, не можна бути цілком впевненим у терміні служби встановлених пристроїв та наданні ремонту по гарантії. Також досить складно «на око» визначити рівень професіоналізму подібних виконавців.

Єдиним плюсом звернення до майстра по оголошенню в газеті є низька вартість установки автомата. Помітна на першому етапі «економія» на послуги непрофесійного електрика може привести надалі до серйозних проблем з електропроводкою або технікою.

Сервісна служба Домовий працює в області електромонтажу з 2007 року. Ми ставимося з повагою і довірою до клієнтів, тому приймаємо на роботу тільки висококваліфікованих фахівців з 4-5 рівнем допуску з електробезпеки і тривалим досвідом роботи.

При замовленні послуг проектування і монтажу автомата ціна в службі Домовий встановлюється по відкритому прайс-листу і підтверджується до початку установки. Ви можете викликати досвідченого фахівця по телефону або замовити зворотний дзвінок. Електромонтажники компанії оперативно виконують установку автомата в приватних будинках, офісах, квартирах і магазинах.

Вартість установки автомата в нашій службі обмовляється після визначення необхідних етапів робіт і передбачає

 • високу якість виконання,
 • безпеку для користувачів,
 • гнучку систему координації дій,
 • оптимальний для клієнта час виконання,
 • уважне і шанобливе ставлення команди фахівців,
 • використання якісних комплектуючих,
 • виконання державних вимог і нормативів,
 • оплату після завершення монтажних робіт.


Інші популярні категорії
4 5 4.96 238
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замовити зворотній дзвінок
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Відгуки клієнтів

Андрій, Київ

На зиму вирішив прикупити обігрівачів, але, як виявилося в квартирі частина проводки алюмінієва. Довелося міняти на мідну. Роботи багато. Потрібна була серйозна компанія з гарантією результату. Колеги порадили сервісну службу Домовий. Електрики працювали удвох, впоралися швидко і за раніше озвученим прайсом. Виписали гарантію на рік. Зиму я пережив.

Ірина, Черкаси

Зникло світло в приватному будинку, а чоловік у відрядженні. З ЖЕКами не захотіла зв'язуватися. Благо є мобільний інтернет, зайшла на сайт domoviy.com. Оператор по телефону назвала попередню вартість діагностики з подальшим ремонтом - 150 грн. Через пів години приїхав електрик. Щось поколупав в щитку, вообщем, світ з'явився через 10 хв. Добре, що не подзвонила комунальникам, вийшло б і довше і дорожче 100%.
')