Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Сантехнік
Зварювальні роботи
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-04-11 13:37:21

Зварювальні роботи

Зручність і комфортна атмосфера в будинку не рідко залежать від дрібниць, які на перший погляд не кидаються в очі. При проведенні ремонтних дій належний рівень впорядкованості побуту допомагають забезпечити фахівці з проведення зварювальних робіт і досвідчені сантехніки-зварювальники. У квартирі, будинку, офісі не рідко потрібно консультаційна допомога та послуги зварника, щоб забезпечити надійне з'єднання сантехнічного обладнання, провести зварювання труб опалення або безпечно встановити рушникосушник.

Вартість зварювальних робіт формується на основі оцінки складності та обсягів замовлення і визначається в залежності від необхідного обладнання, тривалості монтажно-ремонтного обслуговування, потрібних витратних матеріалів.

Основні види зварювальних робіт

Традиційно послуги зварника поділяють на два базових напрямки: побутова сварка сантехніки і промислова зварювання металів. Сучасні інноваційні досягнення дозволяють проводити такий вид монтажу в будь-яких обставинах і несприятливих умовах. При цьому на універсальні послуги зварника ціна буде вище, оскільки майстри-універсали якісно працюють з вихідними матеріалами обох напрямків (метал, сантехніка). Це дозволяє виробляти монтаж труб швидко і без зайвих витрат коштів і нервів.

Проведення зварювальних робіт передбачає обов'язкову наявність високої кваліфікації зварника (5-6 розряд), достатнього досвіду володіння обладнанням (автоматична, дугова, газова, електрозварювання), умінь у сфері проектування і контролю зварювальних швів.

Уникнути проблем з сантехнічними трубами або опалювальними системами допоможе правильний вибір фахівця. Професіонали Сервісної служби Домовий володіють достатніми практичними навичками, щоб безпомилково провести установку і зварювальні роботи труб, прокласти інженерні комунікації в приватному будинку або забезпечити розведення і зварювання сантехніки.

Перелік зварювальних робіт

Зварювальники служби Домовий гарантують відповідальний і професійний підхід при проведенні сантехнічних і зварювальних робіт будь-якого напрямку і складності. Використання новітнього обладнання, сучасних технологічних новинок і методів проведення зварювання труб дозволяють нам виконувати:

  • зварювання труб опалення,
  • зварювання труб водопостачання,
  • газозварювання каркасів, арматурних комплексів,
  • монтування конструкцій фундаменту і перекриття в котеджах і заміських будинках,
  • установку і формування гідросистем,
  • встановлення металевих грат для підвищення безпеки в багатоквартирних будинках,
  • наварювання броне накладок на двері.

Зварювання сталевих труб відноситься до найбільш дорогим видам монтажного обслуговування, так як від майстерності зварника буде залежати функціональність і тривалість успішного використання матеріалів.

Ціна зварювальних робіт

Якщо виникла термінова необхідність провести ремонт або відновлення сантехнічних або опалювальних труб, ви можете ознайомитися з детальним прайсом послуг зварника на сайті Сервісної слуужби Домовий. Ми дотримуємося політики відкритої співпраці з клієнтами і пропонуємо замовникам можливість самостійно вивчити розцінки на зварювальні роботи на сторінках нашого сайту.

Вартість зварювальних робіт вказана виходячи з параметрів складності і необхідної кількості зварних швів (стиків). Наші фахівці надають повні професійні консультації по проведенню монтажу, допомагають клієнтам здійснити економну закупівлю комплектуючих, забезпечують безпечне і результативне виконання ремонту опалення і водопостачання.

Сервісна служба Домовий активно працює на ринку з 2007 року. Ми надаємо високоякісні і оперативні послуги зварювальника в найбільших містах, забезпечуючи проведення зварювальних робіт за помірною ціною і з гарантованою якістю. Акт виконаного обслуговування і письмова гарантія підтверджують нашу впевненість у високому професіоналізмі зварників і формують добре ім'я служби Домовий на ринку сервісу.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
зварювальні роботи саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на зварювальні роботи до 2 років

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.