Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
час Працюємо без вихідних
24 години 7 днів на тиждень
Сантехнік
Зварювальні роботи
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
Чому вам вигідно замовляти
Зварювальні роботи саме у нас?
Тільки найкращі майстри

Тільки найкращі майстри

Ми провели більше 4680 співбесід, щоб відібрати кращих майстрів . Кожен майстер - фахівець у своєму напрямку.

Робимо на совість

Робимо на совість

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією . Ми дорожимо своєю репутацією!

Сплачуйте за результат

Сплачуйте за результат

Ми впевнені в якості своїх послуг, тому ви сплачуйте тільки після повного виконання роботи .

Досвід

Досвід

З 2007 року ми обслужили більше 24505 клієнтів з 12 міст України

Відкритий прайс

Відкритий прайс

Максимально докладні ціни на всі послуги. Вартість робіт повідомляється по телефону .

Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замовити зворотній дзвінок
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Сварочные работы Сварочные работы Сварочные работы

Зварювальні роботи

Зручність і комфортна атмосфера в будинку не рідко залежать від дрібниць, які на перший погляд не кидаються в очі. При проведенні ремонтних дій належний рівень впорядкованості побуту допомагають забезпечити фахівці з проведення зварювальних робіт і досвідчені сантехніки-зварювальники. У квартирі, будинку, офісі не рідко потрібно консультаційна допомога та послуги зварника, щоб забезпечити надійне з'єднання сантехнічного обладнання, провести зварювання труб опалення або безпечно встановити рушникосушник.

Вартість зварювальних робіт формується на основі оцінки складності та обсягів замовлення і визначається в залежності від необхідного обладнання, тривалості монтажно-ремонтного обслуговування, потрібних витратних матеріалів.

Основні види зварювальних робіт

Традиційно послуги зварника поділяють на два базових напрямки: побутова сварка сантехніки і промислова зварювання металів. Сучасні інноваційні досягнення дозволяють проводити такий вид монтажу в будь-яких обставинах і несприятливих умовах. При цьому на універсальні послуги зварника ціна буде вище, оскільки майстри-універсали якісно працюють з вихідними матеріалами обох напрямків (метал, сантехніка). Це дозволяє виробляти монтаж труб швидко і без зайвих витрат коштів і нервів.

Проведення зварювальних робіт передбачає обов'язкову наявність високої кваліфікації зварника (5-6 розряд), достатнього досвіду володіння обладнанням (автоматична, дугова, газова, електрозварювання), умінь у сфері проектування і контролю зварювальних швів.

Уникнути проблем з сантехнічними трубами або опалювальними системами допоможе правильний вибір фахівця. Професіонали Сервісної служби Домовий володіють достатніми практичними навичками, щоб безпомилково провести установку і зварювальні роботи труб, прокласти інженерні комунікації в приватному будинку або забезпечити розведення і зварювання сантехніки.

Перелік зварювальних робіт

Зварювальники служби Домовий гарантують відповідальний і професійний підхід при проведенні сантехнічних і зварювальних робіт будь-якого напрямку і складності. Використання новітнього обладнання, сучасних технологічних новинок і методів проведення зварювання труб дозволяють нам виконувати:

  • зварювання труб опалення,
  • зварювання труб водопостачання,
  • газозварювання каркасів, арматурних комплексів,
  • монтування конструкцій фундаменту і перекриття в котеджах і заміських будинках,
  • установку і формування гідросистем,
  • встановлення металевих грат для підвищення безпеки в багатоквартирних будинках,
  • наварювання броне накладок на двері.

Зварювання сталевих труб відноситься до найбільш дорогим видам монтажного обслуговування, так як від майстерності зварника буде залежати функціональність і тривалість успішного використання матеріалів.

Ціна зварювальних робіт

Якщо виникла термінова необхідність провести ремонт або відновлення сантехнічних або опалювальних труб, ви можете ознайомитися з детальним прайсом послуг зварника на сайті Сервісної слуужби Домовий. Ми дотримуємося політики відкритої співпраці з клієнтами і пропонуємо замовникам можливість самостійно вивчити розцінки на зварювальні роботи на сторінках нашого сайту.

Вартість зварювальних робіт вказана виходячи з параметрів складності і необхідної кількості зварних швів (стиків). Наші фахівці надають повні професійні консультації по проведенню монтажу, допомагають клієнтам здійснити економну закупівлю комплектуючих, забезпечують безпечне і результативне виконання ремонту опалення і водопостачання.

Сервісна служба Домовий активно працює на ринку з 2007 року. Ми надаємо високоякісні і оперативні послуги зварювальника в найбільших містах, забезпечуючи проведення зварювальних робіт за помірною ціною і з гарантованою якістю. Акт виконаного обслуговування і письмова гарантія підтверджують нашу впевненість у високому професіоналізмі зварників і формують добре ім'я служби Домовий на ринку сервісу.

4 5 4.96 238
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замовити зворотній дзвінок
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Відгуки клієнтів

Людмила, Київ

Забилася каналізаційна труба, подзвонила Домовому. Найцікавіше, що дівчина оператор по телефону визначила, де саме засмічення (виявився стояк) і назвала ціну, скільки буде коштувати. Через 2 години приїхав майстер з обладнанням. Все акуратно почистив, виписав квитанцію на ту суму, яку озвучила оператор. Супер, Рекомендую!

Євген, Дніпро

2 роки тому я власноруч міняв крани у ванній і, мабуть, погано тоді закрутив. Змішувач почав текти. Викликав майстра, але, як виявилося, змішувач прогнив і потребує заміні. Разом з майстром з'їздили в магазин, купили новий добрий і поставили. Дали гарантію на рік. Сам більше робити нічого не буду, дорожче вийде :)