Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Зварювальні роботивід 1000 грн.

гарантія на роботу до 2 років

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на зварювальні роботи до 2 років

більше 15 років досвіду

ціна на зварювальні роботи від 1000 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Зварювальні роботи

Зручність і комфортна атмосфера в будинку не рідко залежать від дрібниць, які на перший погляд не кидаються в очі. При проведенні ремонтних дій належний рівень впорядкованості побуту допомагають забезпечити фахівці з проведення зварювальних робіт і досвідчені сантехніки-зварювальники. У квартирі, будинку, офісі не рідко потрібно консультаційна допомога та послуги зварника, щоб забезпечити надійне з'єднання сантехнічного обладнання, провести зварювання труб опалення або безпечно встановити рушникосушник.

Вартість зварювальних робіт формується на основі оцінки складності та обсягів замовлення і визначається в залежності від необхідного обладнання, тривалості монтажно-ремонтного обслуговування, потрібних витратних матеріалів.

Основні види зварювальних робіт

Традиційно послуги зварника поділяють на два базових напрямки: побутова сварка сантехніки і промислова зварювання металів. Сучасні інноваційні досягнення дозволяють проводити такий вид монтажу в будь-яких обставинах і несприятливих умовах. При цьому на універсальні послуги зварника ціна буде вище, оскільки майстри-універсали якісно працюють з вихідними матеріалами обох напрямків (метал, сантехніка). Це дозволяє виробляти монтаж труб швидко і без зайвих витрат коштів і нервів.

Проведення зварювальних робіт передбачає обов'язкову наявність високої кваліфікації зварника (5-6 розряд), достатнього досвіду володіння обладнанням (автоматична, дугова, газова, електрозварювання), умінь у сфері проектування і контролю зварювальних швів.

Уникнути проблем з сантехнічними трубами або опалювальними системами допоможе правильний вибір фахівця. Професіонали Сервісної служби Домовий володіють достатніми практичними навичками, щоб безпомилково провести установку і зварювальні роботи труб, прокласти інженерні комунікації в приватному будинку або забезпечити розведення і зварювання сантехніки.

Перелік зварювальних робіт

Зварювальники Сервісної служби Домовий гарантують відповідальний і професійний підхід при проведенні сантехнічних і зварювальних робіт будь-якого напрямку і складності. Використання новітнього обладнання, сучасних технологічних новинок і методів проведення зварювання труб дозволяють нам виконувати:

 • зварювання труб опалення,
 • зварювання труб водопостачання,
 • газозварювання каркасів, арматурних комплексів,
 • монтування конструкцій фундаменту і перекриття в котеджах і заміських будинках,
 • установку і формування гідросистем,
 • встановлення металевих грат для підвищення безпеки в багатоквартирних будинках,
 • наварювання броне накладок на двері.

Зварювання сталевих труб відноситься до найбільш дорогим видам монтажного обслуговування, так як від майстерності зварника буде залежати функціональність і тривалість успішного використання матеріалів.

Ціна зварювальних робіт

Якщо виникла термінова необхідність провести ремонт або відновлення сантехнічних або опалювальних труб, ви можете ознайомитися з детальним прайсом послуг зварника на сайті Сервісної слуужби Домовий. Ми дотримуємося політики відкритої співпраці з клієнтами і пропонуємо замовникам можливість самостійно вивчити розцінки на зварювальні роботи на сторінках нашого сайту.

Вартість зварювальних робіт вказана виходячи з параметрів складності і необхідної кількості зварних швів (стиків). Наші фахівці надають повні професійні консультації по проведенню монтажу, допомагають клієнтам здійснити економну закупівлю комплектуючих, забезпечують безпечне і результативне виконання ремонту опалення і водопостачання.

Сервісна служба Домовий активно працює на ринку з 2007 року. Ми надаємо високоякісні і оперативні послуги зварювальника в найбільших містах, забезпечуючи проведення зварювальних робіт за помірною ціною і з гарантованою якістю. Акт виконаного обслуговування і письмова гарантія підтверджують нашу впевненість у високому професіоналізмі зварників і формують добре ім'я служби Домовий на ринку сервісу.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють зварювальні роботи саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на зварювальні роботи до 2 років

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий