Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Замовити демонтаж кондиціонеравід 400 грн.

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на роботу майстра до 2 років

більше 15 років досвіду

ціна на демонтаж кондиціонера від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Демонтаж кондиціонера

Процедура позбавлення від старого приладу щодо поліпшення клімату в будинку зазвичай не викликає у чоловіків особливих побоювань. Немає нічого складного навіть для непрофесіонала в тому, щоб зняти б / у електропристрій і викинути без жалю. Але до демонтажу кондиціонера своїми руками краще не вдаватися, якщо ви плануєте використовувати техніку в подальшому і знімаєте для проведення довгоочікуваного ремонту або при переїзді в іншу квартиру, офіс.

Кліматична електротехніка часто дуже недешева, тому варто подумати про те, щоб зробити процес максимально нешкідливим і для мешканців, і для приладу. Тим більше, що ціна на демонтаж кондиціонера, пропонована багатьма сервісними службами та компаніями, залежить від потужності, місця розміщення і моделі обладнання. Найчастіше для домашніх приладів вона досить низька і цілком доступна пересічним споживачам.

Встановлення і демонтаж кондиціонерів своїми руками

Фотографія демонтажу кондиціонера

Місце і схему розміщення блоків, організацію дренажу і забезпечення надійного кріплення приладу, безперечно, повинен провести досвідчений і перевірений майстер. Але чи є необхідність в його допомоці при знятті і перевозі техніки? За статистикою ремонтних майстерень, до 80 відсотків поломок виникають при неправильному поводженні і самостійних демонтажних роботах.

Почнемо з того, що вага сучасної кліматичної техніки досить значниа, тому домовласникові знадобиться як мінімум дві людини для перенесення. У монтажних бригадах зазвичай працюють до трьох осіб, щоб швидко і надійно зробити транспортування обладнання без втрати функціональності і гарантій від виробника.

Електротехніка щодо забезпечення комфортної домашньої або офісної атмосфери передбачає наявність хладагентов в системі і його втрата при неправильному знятті приладу призведе до необхідності доплати за установку на новому місці. Самостійно відкупорює штуцерів також може спричинити не тільки викид фреону, а й вихід з ладу всієї системи.

Демонтаж блоків майстром

Пристрій складається з двох блоків: зовнішнього і внутрішнього. Система знаходиться під тиском і різка розгерметизація може викликати обмороження рук викидом холодного газу. Фахівець зможе демонтувати зовнішній блок пристрою при розміщенні в складнодоступном місці без втрат холодоагенту і втрати експлуатаційних якостей. Також без послуг промислового альпініста не обійтися при перенесенні великої офісної кліматичної техніки, розрахованої на охолодження значної площі приміщення.

Демонтаж зовнішнього блоку високопрофесійні фахівці починають з збереження герметичності приладу і правильного розміщення для транспортування. При зміщенні або незначному перекосі пристрою можливо витікання масла через спеціальні вентилі, що потребують в подальшому сервісного обслуговування в майстерні. Фахівці якісно перекриють кінці трубок від попадання сторонніх предметів, сміття, допоможуть запобігти втрату масла з системи і загерметизують фреонову магістраль при демонтажі внутрішнього блоку.

Також в монтажні послуги у великих компаніях входить упаковка кондиціонерів при транспортуванні і можлива чистка фільтрів досвідченим фахівцем, що дозволить заощадити на виклик майстра в подальшому.

Не варто підкреслювати, що професійні бригади володіють не тільки практичними знаннями по встановленню та демонтажу кондиціонерів настінного, стельового, касетного або канального типів, але і мають в наявності набір спеціального і дорогого інструменту.

Демонтуємо кондиціонер фото
Фотографія демонтажу кондиціонера

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють демонтаж кондиціонера саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий