Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Сервіс побутової техніки
Демонтаж кондиционера
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-04-12 10:18:32

Як правильно зробити демонтаж кондиціонера?

Процедура позбавлення від старого приладу щодо поліпшення клімату в будинку зазвичай не викликає у чоловіків особливих побоювань. Немає нічого складного навіть для непрофесіонала в тому, щоб зняти б / у електропристрій і викинути без жалю. Але до демонтажу кондиціонера своїми руками краще не вдаватися, якщо ви плануєте використовувати техніку в подальшому і знімаєте для проведення довгоочікуваного ремонту або при переїзді в іншу квартиру, офіс.

Кліматична електротехніка часто дуже недешева, тому варто подумати про те, щоб зробити процес максимально нешкідливим і для мешканців, і для приладу. Тим більше, що ціна на демонтаж кондиціонера, пропонована багатьма сервісними службами та компаніями, залежить від потужності, місця розміщення і моделі обладнання. Найчастіше для домашніх приладів вона досить низька і цілком доступна пересічним споживачам.

Установка і демонтаж кондиціонерів своїми руками

Місце і схему розміщення блоків, організацію дренажу і забезпечення надійного кріплення приладу, безперечно, повинен провести досвідчений і перевірений майстер. Але чи є необхідність в його допомоці при знятті і перевозі техніки? За статистикою ремонтних майстерень, до 80 відсотків поломок виникають при неправильному поводженні і самостійних демонтажних роботах.

Почнемо з того, що вага сучасної кліматичної техніки досить значниа, тому домовласникові знадобиться як мінімум дві людини для перенесення. У монтажних бригадах зазвичай працюють до трьох осіб, щоб швидко і надійно зробити транспортування обладнання без втрати функціональності і гарантій від виробника.

Електротехніка щодо забезпечення комфортної домашньої або офісної атмосфери передбачає наявність хладагентов в системі і його втрата при неправильному знятті приладу призведе до необхідності доплати за установку на новому місці. Самостійно відкупорює штуцерів також може спричинити не тільки викид фреону, а й вихід з ладу всієї системи.

Демонтаж блоків майстром

Пристрій складається з двох блоків: зовнішнього і внутрішнього. Система знаходиться під тиском і різка розгерметизація може викликати обмороження рук викидом холодного газу. Фахівець зможе демонтувати зовнішній блок пристрою при розміщенні в складнодоступном місці без втрат холодоагенту і втрати експлуатаційних якостей. Також без послуг промислового альпініста не обійтися при перенесенні великої офісної кліматичної техніки, розрахованої на охолодження значної площі приміщення.

Демонтаж зовнішнього блоку високопрофесійні фахівці починають з збереження герметичності приладу і правильного розміщення для транспортування. При зміщенні або незначному перекосі пристрою можливо витікання масла через спеціальні вентилі, що потребують в подальшому сервісного обслуговування в майстерні. Фахівці якісно перекриють кінці трубок від попадання сторонніх предметів, сміття, допоможуть запобігти втрату масла з системи і загерметизують фреонову магістраль при демонтажі внутрішнього блоку.

Також в монтажні послуги у великих компаніях входить упаковка кондиціонерів при транспортуванні і можлива чистка фільтрів досвідченим фахівцем, що дозволить заощадити на виклик майстра в подальшому.

Не варто підкреслювати, що професійні бригади володіють не тільки практичними знаннями по встановленню та демонтажу кондиціонерів настінного, стельового, касетного або канального типів, але і мають в наявності набір спеціального і дорогого інструменту.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
демонтаж кондиционера саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на демонтаж кондиционера до 2 років

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.