Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
час Працюємо без вихідних
24 години 7 днів на тиждень
Електрик
Підключення УЗО
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
Чому вам вигідно замовляти
Підключення УЗО саме у нас?
Тільки найкращі майстри

Тільки найкращі майстри

Ми провели більше 4680 співбесід, щоб відібрати кращих майстрів . Кожен майстер - фахівець у своєму напрямку.

Робимо на совість

Робимо на совість

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією . Ми дорожимо своєю репутацією!

Сплачуйте за результат

Сплачуйте за результат

Ми впевнені в якості своїх послуг, тому ви сплачуйте тільки після повного виконання роботи .

Досвід

Досвід

З 2007 року ми обслужили більше 24505 клієнтів з 12 міст України

Відкритий прайс

Відкритий прайс

Максимально докладні ціни на всі послуги. Вартість робіт повідомляється по телефону .

Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замовити зворотній дзвінок
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Подключение УЗО Подключение УЗО Подключение УЗО

Підключення УЗО: види, схеми, причини несправності

Перші прилади автоматичного вимкнення з'явилися одночасно з поширенням ЛЕП і представляли собою нескладні механізми релейного захисту. За час використання пристрій пройшов вражаючу еволюцію і зараз застосовується як універсальний захист від аварій в електромережах і для підвищення електробезпеки побутових і промислових споживачів.

Пристрій захисного відключення веде рахунок врятованих життів на мільйони, тому надзвичайно важливо для підвищення безпеки членів своєї сім'ї та найближчих сусідів провести правильне підключення узо.

Помилки при підключенні УЗО

Будь-яка розмова про роботу електроприладів неминуче торкнеться питань безпечного використання, так як струм навіть невисокої сили надає на людину миттєвий і важкий вплив. Нерідко наслідки незначного удару електрострумом позначаються на дихальної та серцево-судинної системи людини ще довгі роки.

Відносно квартирної проводки існують технічні правила, за якими здійснюється прокладка розеткових мереж. Дотримання основних принципів підключення узо не тільки дозволить уникнути перенавантаження індивідуальної електросистеми, а й гарантує довгий термін служби побутових приладів. Базовим вимогою розводки вважається використання трьохпровідної системи, але в більшості старих будинків ця норма не дотримується, тому для підключення будь-якого придбаного енергоємного приладу (пральна машина, кондиціонер) власники змушені вдаватися до послуг електрика.

Найбільш поширені помилки підключення УЗО:

  • з'єднання проводів нейтралі і заземлення після проходження пристрою захисного відключення;
  • неповнофазне під'єднання;
  • об'єднання нуля і заземлення в кінцевій розетці;
  • з'єднання нулів двох або декількох приладів;
  • неправильна полярність під'єднання.

Заземлення при підключенні УЗО в квартирі

Іноді електрики гірко жартують, що численні "знаючі" клієнти щиро вважають надійним заземленням під'єднання проводів на труби опалювальної системи або водопостачання. Також поширеною імітацією заземлення вважається з'єднання в розетці типу «євро» робочого і захисного нулів. Деякі народні умільці виду "зроби сам" з легкістю йдуть на подібні досліди, ставлячи під удар здоров'я близьких людей і сусідів.

Насправді вірне під'єднання "землі" і "нуля" є дуже спірним і тонким питанням в середовищі електриків. Єдино правильним виходом для захисту від пробою і випадкового загоряння електроустановок досвідчені електромонтери радять точну і продуману прокладку мереж за схемою, що дозволить уникнути неприємностей з проводкою при підключенні узо без заземлення. Досвідчений майстер знайде можливість приєднати «заземлення» провідники в електрощитку і безпечно змонтувати мережу підключення узо із заземленням.

Як розібратися з фазами при підключенні УЗО?

В інтернеті можна знайти десятки типів схем для під'єднання пристроїв захисного відключення до одно і 3-х фазним мереж. При цьому підключення трифазного узо вважається найбільш прийнятним для безперебійної та безпечної роботи мережі.

В ідеалі, досвідчені майстри намагаються:

  • Не ігнорувати вимоги заводів-виробників до кольорового маркування жил,
  • Дотримуватися схеми, зазначені в техпаспорті або на корпусі пристрою,
  • При проведенні електромонтажних робіт уникати неповнофазного під'єднання.

Найчастіше норми приєднання історично формуються в різних країнах і не існує універсальної всесвітньої схеми для будь-якого замовника. У Франції стандартом вважається двох-полюсні пристрою без нульових шин. У нас нерідко можна зустріти одно-полюсні вимикачі, що вимагають додаткових «нулів».

Ціна підключення УЗО

Як відомо, вартість електромонтажних робіт формується не стільки через амбіцій і досвіду майстра, скільки з уміння швидко розібратися в особливостях вашої індивідуальної системи енергозабезпечення та здатності вибрати оптимальний спосіб виправлення пошкоджень.

Послуги електрика-фахівця сервісної служби Домовий не обмежаться приєднанням узо. Кваліфікований майстер оцінить надійність і нешкідливість всієї електромережі і запропонує комплексне рішення при облаштуванні електростатичного лічильника, електромонтажного щитка або інших пристроїв-перемикачів.

Не допустити неприємної помилки при виборі монтера допоможе укладення письмового договору про надання електроуслуг і підтверджена гарантія на сервісне обслуговування. Вартість послуг електрика служби Домовий формується на основі доступного для всіх замовників прайс-листа і відкритої політики компанії при роботі з клієнтами.


Інші популярні категорії
4 5 4.96 238
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замовити зворотній дзвінок
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Відгуки клієнтів

Андрій, Київ

На зиму вирішив прикупити обігрівачів, але, як виявилося в квартирі частина проводки алюмінієва. Довелося міняти на мідну. Роботи багато. Потрібна була серйозна компанія з гарантією результату. Колеги порадили сервісну службу Домовий. Електрики працювали удвох, впоралися швидко і за раніше озвученим прайсом. Виписали гарантію на рік. Зиму я пережив.

Ірина, Черкаси

Зникло світло в приватному будинку, а чоловік у відрядженні. З ЖЕКами не захотіла зв'язуватися. Благо є мобільний інтернет, зайшла на сайт domoviy.com. Оператор по телефону назвала попередню вартість діагностики з подальшим ремонтом - 150 грн. Через пів години приїхав електрик. Щось поколупав в щитку, вообщем, світ з'явився через 10 хв. Добре, що не подзвонила комунальникам, вийшло б і довше і дорожче 100%.
')