Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Підключення ПЗВвід 400 грн.

гарантія на роботу 6 місяців

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на підключення ПЗВ 6 місяців

більше 15 років досвіду

ціна на підключення ПЗВ від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Підключення ПЗВ

Перші прилади автоматичного вимкнення з'явилися одночасно з поширенням ЛЕП і представляли собою нескладні механізми релейного захисту. За час використання пристрій пройшов вражаючу еволюцію і зараз застосовується як універсальний захист від аварій в електромережах і для підвищення електробезпеки побутових і промислових споживачів.

Пристрій захисного відключення веде рахунок врятованих життів на мільйони, тому надзвичайно важливо для підвищення безпеки членів своєї сім'ї та найближчих сусідів провести правильне підключення УЗО.

Помилки при підключенні ПЗВ

Підключення ПЗВ фото

Будь-яка розмова про роботу електроприладів неминуче торкнеться питань безпечного використання, так як струм навіть невисокої сили надає на людину миттєвий і важкий вплив. Нерідко наслідки незначного удару електрострумом позначаються на дихальної та серцево-судинної системи людини ще довгі роки.

Відносно квартирної проводки існують технічні правила, за якими здійснюється прокладка розеткових мереж. Дотримання основних принципів підключення ПЗВ не тільки дозволить уникнути перенавантаження індивідуальної електросистеми, а й гарантує довгий термін служби побутових приладів. Базовим вимогою розводки вважається використання трьохпровідної системи, але в більшості старих будинків ця норма не дотримується, тому для підключення будь-якого придбаного енергоємного приладу (пральна машина, кондиціонер) власники змушені вдаватися до послуг електрика.

Найбільш поширені помилки підключення УЗО:

 • з'єднання проводів нейтралі і заземлення після проходження пристрою захисного відключення;
 • неповнофазне під'єднання;
 • об'єднання нуля і заземлення в кінцевій розетці;
 • з'єднання нулів двох або декількох приладів;
 • неправильна полярність під'єднання.

Заземлення при підключенні ПЗВ в квартирі

Іноді електрики гірко жартують, що численні "знаючі" клієнти щиро вважають надійним заземленням під'єднання проводів на труби опалювальної системи або водопостачання. Також поширеною імітацією заземлення вважається з'єднання в розетці типу «євро» робочого і захисного нулів. Деякі народні умільці виду "зроби сам" з легкістю йдуть на подібні досліди, ставлячи під удар здоров'я близьких людей і сусідів.

Насправді вірне під'єднання "землі" і "нуля" є дуже спірним і тонким питанням в середовищі електриків. Єдино правильним виходом для захисту від пробою і випадкового загоряння електроустановок досвідчені електромонтери радять точну і продуману прокладку мереж за схемою, що дозволить уникнути неприємностей з проводкою при підключенні ПЗВ без заземлення. Досвідчений майстер знайде можливість приєднати «заземлення» провідники в електрощитку і безпечно змонтувати мережу підключення ПЗВ із заземленням.

Підключення ПЗВ фото

Як розібратися з фазами при підключенні ПЗВ?

Підключення ПЗВ фото

В інтернеті можна знайти десятки типів схем для під'єднання пристроїв захисного відключення до одно і 3-х фазним мереж. При цьому підключення трифазного ПЗВ вважається найбільш прийнятним для безперебійної та безпечної роботи мережі.

В ідеалі, досвідчені майстри намагаються:

 • Не ігнорувати вимоги заводів-виробників до кольорового маркування жил,
 • Дотримуватися схеми, зазначені в техпаспорті або на корпусі пристрою,
 • При проведенні електромонтажних робіт уникати неповнофазного під'єднання.

Найчастіше норми приєднання історично формуються в різних країнах і не існує універсальної всесвітньої схеми для будь-якого замовника. У Франції стандартом вважається двох-полюсні пристрою без нульових шин. У нас нерідко можна зустріти одно-полюсні вимикачі, що вимагають додаткових «нулів».

Ціна підключення ПЗВ

Як відомо, вартість електромонтажних робіт формується не стільки через амбіцій і досвіду майстра, скільки з уміння швидко розібратися в особливостях вашої індивідуальної системи енергозабезпечення та здатності вибрати оптимальний спосіб виправлення пошкоджень.

Послуги електрика-фахівця Сервісної служби Домовий не обмежаться приєднанням ПЗВ. Кваліфікований майстер оцінить надійність і нешкідливість всієї електромережі і запропонує комплексне рішення при облаштуванні електростатичного лічильника, електромонтажного щитка або інших пристроїв-перемикачів.

Не допустити неприємної помилки при виборі монтера допоможе укладення письмового договору про надання послуг електрика і підтверджена гарантія на сервісне обслуговування. Вартість послуг електрика Сервісної служби Домовий формується на основі доступного для всіх замовників прайс-листа і відкритої політики компанії при роботі з клієнтами.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють підключення ПЗВ саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на підключення ПЗВ 6 місяців

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий