Заміна стояка каналізації
Сервісна служба Домовий

Заміна стояка каналізації в багатоквартирному будинку

Багато домовласників вважають за краще самостійно вирішувати проблеми протікання, тріщин або відколів сантехнічних труб в будинку, не звертаючись до послуг майстрів. Досить просто перекрити подачу води в приватне житло і можна займатися усуненням течі скільки вистачить сил і бажання.

Зовсім інакше йдуть справи з заміною стояка каналізації в квартирі, так як необхідно не тільки перекрити водопостачання всього будинку на час ремонтно-монтажних робіт, а й врахувати необхідність використання зварювального апарату, болгарки, паяльної лампи (для випалу сірки в місцях з'єднання труб), зубила і спеціального інструменту для прискорення процесу демонтажу старого колектора.

Який використовувати матеріал для стояка каналізації?

Монтаж пластикового стояка каналізації фото

Якщо ви щасливий володар квартири на верхньому поверсі багатоквартирного будинку, - перевстановлення професійним майстром водопротока не викличе особливих складнощів і конфліктів з сусідами. Для жителів нижніх поверхів процес заміни може затягнутися через проблеми з перекриттям водопостачання, небажання сусідів зверху і знизу поміняти труби з проходом міжповерхових перекриттів і відмови сантехніків ЖЕКу посприяти в ремонті.

Ряд цих та інших неприємних моментів роблять процедуру заміни труб вкрай клопіткою більшості жителів. Фахівця часто викликають у випадках аварійного ремонту, коли гостро потрібна заміна чавунного стояка каналізації через протікання і поширення неприємних запахів.

Чавунні колектори в сантехніці протягом десятиліть вважалися найнадійнішими і довговічними, але навіть вони з часом зношуються і приходять в непридатність. Останнім часом багато майстрів вважають їх застарілими і застосовують в основному для технічних поверхів або ремонту вже прокладених чавунних водовідводів.

Стояк каналізації з поліпропілену бажано встановлювати при проведенні капітального ремонту в квартирі. Тоді досвідчений майстер зможе максимально точно скласти схему розводки і монтажу, «заховати» з'єднання в елементах дизайну ванної кімнати. Труби з полівінілхлориду вважаються непоганою сучасною заміною металопластикових, які при непрофесійній установці здатні давати протікання на стиках (з'єднаннях) і з часом втрачають герметичність.

Заміна стояка каналізації своїми руками

Заміна чавунного стояка каналізації на пластиковий фото

Багато домовласників досить скептично налаштовані до статей про самостійну заміну каналізаційних труб непрофесійними доморощеними сантехниками. Недовірливе ставлення до порад "зроби сам" по відношенню до такого складного питання цілком виправдано. Для приватного будинку проблема не стоїть так гостро. Але що якщо ваш сусід зверху зважиться на такий "експеримент" і через відсутність досвіду і необхідних навичок перетворить ваш будинок в місце скупчення неприємних запахів?

Заміна труб стояків каналізації вимагає не тільки певного набору інструментів і досвідчених рук, а й знань про діаметр труб, властивості матеріалів, тиску води, що підходять за розміром хомутах, розтрубах, компенсаторах і відводах. Навіть демонтаж труби стояка може привести до виникнення отруйних газів, займання сірки при випалюванні і виникнення небезпечних ситуацій.

Скільки коштує заміна стояка каналізації?

Заміна трійники каналізації фото

Залежно від використаних матеріалів і часу демонтажних і настановних робіт ціна на заміну стояка каналізації може істотно відрізнятися. Актуальна зараз установка труб ПВХ вважається найбільш надійною і доступною, але існують майстри, які успішно працюють зі старими аналогами каналізаційних труб.

Який би матеріал ви б не вибрали (чавун, металлопласт або полівінілхлорид) - пам'ятайте, міцність і надійність вашої сантехнічної системи цілком залежить від професіоналізму і майстерних рук сантехніка. Уважно перевіряйте рекомендації і кваліфікацію майстра до початку ремонту. Обов'язково звертайтеся в перевірені сервісні фірми, які тривалий час працюють на ринку і надають гарантію на своє обслуговування. Сервісна служба Домовий пропонує своїм клієнтам точний прайс на всі види послуг і забезпечує письмовою гарантією на проведені роботи.

Телефонуйте зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338 58 68
Чому вам вигідно замовляти
заміну стояка каналізації саме у нас?

14 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Гарантія на заміну стояка каналізації 2 роки

Акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
+
Не знайшли відповіді?
Давайте ми вам подзвонимо
+