Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Заміна стояка каналізаціївід 400 грн.

гарантія на роботу 2 роки

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на заміну стояка каналізації 2 роки

більше 15 років досвіду

ціна на заміну стояка каналізації від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Заміна стояка каналізації в багатоквартирному будинку

Багато домовласників вважають за краще самостійно вирішувати проблеми протікання, тріщин або відколів сантехнічних труб в будинку, не звертаючись до послуг майстрів. Досить просто перекрити подачу води в приватне житло і можна займатися усуненням течі скільки вистачить сил і бажання.

Зовсім інакше йдуть справи з заміною стояка каналізації в квартирі, так як необхідно не тільки перекрити водопостачання всього будинку на час ремонтно-монтажних робіт, а й врахувати необхідність використання зварювального апарату, болгарки, паяльної лампи (для випалу сірки в місцях з'єднання труб), зубила і спеціального інструменту для прискорення процесу демонтажу старого колектора.

Який використовувати матеріал для стояка каналізації?

Монтаж пластикового стояка каналізації фото

Якщо ви щасливий володар квартири на верхньому поверсі багатоквартирного будинку, - перевстановлення професійним майстром водопротока не викличе особливих складнощів і конфліктів з сусідами. Для жителів нижніх поверхів процес заміни може затягнутися через проблеми з перекриттям водопостачання, небажання сусідів зверху і знизу поміняти труби з проходом міжповерхових перекриттів і відмови сантехніків ЖЕКу посприяти в ремонті.

Ряд цих та інших неприємних моментів роблять процедуру заміни труб вкрай клопіткою більшості жителів. Фахівця часто викликають у випадках аварійного ремонту, коли гостро потрібна заміна чавунного стояка каналізації через протікання і поширення неприємних запахів.

Чавунні колектори в сантехніці протягом десятиліть вважалися найнадійнішими і довговічними, але навіть вони з часом зношуються і приходять в непридатність. Останнім часом багато майстрів вважають їх застарілими і застосовують в основному для технічних поверхів або ремонту вже прокладених чавунних водовідводів.

Стояк каналізації з поліпропілену бажано встановлювати при проведенні капітального ремонту в квартирі. Тоді досвідчений майстер зможе максимально точно скласти схему розводки і монтажу, «заховати» з'єднання в елементах дизайну ванної кімнати. Труби з полівінілхлориду вважаються непоганою сучасною заміною металопластикових, які при непрофесійній установці здатні давати протікання на стиках (з'єднаннях) і з часом втрачають герметичність.

Заміна стояка каналізації своїми руками

Багато домовласників досить скептично налаштовані до статей про самостійну заміну каналізаційних труб непрофесійними доморощеними сантехниками. Недовірливе ставлення до порад "зроби сам" по відношенню до такого складного питання цілком виправдано. Для приватного будинку проблема не стоїть так гостро. Але що якщо ваш сусід зверху зважиться на такий "експеримент" і через відсутність досвіду і необхідних навичок перетворить ваш будинок в місце скупчення неприємних запахів?

Заміна труб стояків каналізації вимагає не тільки певного набору інструментів і досвідчених рук, а й знань про діаметр труб, властивості матеріалів, тиску води, що підходять за розміром хомутах, розтрубах, компенсаторах і відводах. Навіть демонтаж труби стояка може привести до виникнення отруйних газів, займання сірки при випалюванні і виникнення небезпечних ситуацій.

Заміна чавунного стояка каналізації на пластиковий фото

Скільки коштує заміна стояка каналізації?

Монтаж пластикового стояка каналізації фото

Залежно від використаних матеріалів і часу демонтажних і настановних робіт ціна на заміну стояка каналізації може істотно відрізнятися. Актуальна зараз установка труб ПВХ вважається найбільш надійною і доступною, але існують майстри, які успішно працюють зі старими аналогами каналізаційних труб.

Який би матеріал ви б не вибрали (чавун, металлопласт або полівінілхлорид) - пам'ятайте, міцність і надійність вашої сантехнічної системи цілком залежить від професіоналізму і майстерних рук сантехніка. Уважно перевіряйте рекомендації і кваліфікацію майстра до початку ремонту. Обов'язково звертайтеся в перевірені сервісні фірми, які тривалий час працюють на ринку і надають гарантію на своє обслуговування. Сервісна служба Домовий пропонує своїм клієнтам точний прайс на всі види послуг і забезпечує письмовою гарантією на проведені роботи.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють заміну стояка каналізації саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на заміну стояка каналізації 2 роки

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий