Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
час Працюємо без вихідних
24 години 7 днів на тиждень
Сантехнік
Заміна стояка каналізації
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
Чому вам вигідно замовляти
Заміну стояка каналізації саме у нас?
Тільки найкращі майстри

Тільки найкращі майстри

Ми провели більше 4680 співбесід, щоб відібрати кращих майстрів. Кожен майстер - фахівець у своєму напрямку.

Письмова гарантія

Письмова гарантія

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією. Ми дорожимо своєю репутацією!

Сплачуйте за результат

Сплачуйте за результат

Ми впевнені в якості своїх послуг, тому ви сплачуйте тільки після повного виконання роботи.

Досвід

Досвід

З 2007 року ми обслужили більше 25976 клієнтів з 12 міст України

Відкритий прайс

Відкритий прайс

Максимально докладні ціни на всі послуги. Вартість робіт повідомляється по телефону.

Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Сервисная служба Домовой https://domoviy.com/pic/logo.png +380 (93) 338 58 68 +380 (67) 338 58 68 +380 (50) 338 58 68
Замена стояка канализации Замена стояка канализации Замена стояка канализации
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2018-07-30

Заміна стояка каналізації в багатоквартирному будинку

Багато домовласників вважають за краще самостійно вирішувати проблеми протікання, тріщин або відколів сантехнічних труб в будинку, не звертаючись до послуг майстрів. Досить просто перекрити подачу води в приватне житло і можна займатися усуненням течі скільки вистачить сил і бажання.

Зовсім інакше йдуть справи з заміною стояка каналізації в квартирі, так як необхідно не тільки перекрити водопостачання всього будинку на час ремонтно-монтажних робіт, а й врахувати необхідність використання зварювального апарату, болгарки, паяльної лампи (для випалу сірки в місцях з'єднання труб), зубила і спеціального інструменту для прискорення процесу демонтажу старого колектора.

Який використовувати матеріал

Якщо ви щасливий володар квартири на верхньому поверсі багатоквартирного будинку, - перевстановлення професійним майстром водопротока не викличе особливих складнощів і конфліктів з сусідами. Для жителів нижніх поверхів процес заміни може затягнутися через проблеми з перекриттям водопостачання, небажання сусідів зверху і знизу поміняти труби з проходом міжповерхових перекриттів і відмови сантехніків ЖЕКу посприяти в ремонті.

Ряд цих та інших неприємних моментів роблять процедуру заміни труб вкрай клопіткою більшості жителів. Фахівця часто викликають у випадках аварійного ремонту, коли гостро потрібна заміна чавунного стояка каналізації через протікання і поширення неприємних запахів.

Чавунні колектори в сантехніці протягом десятиліть вважалися найнадійнішими і довговічними, але навіть вони з часом зношуються і приходять в непридатність. Останнім часом багато майстрів вважають їх застарілими і застосовують в основному для технічних поверхів або ремонту вже прокладених чавунних водопротоків.

Стояк каналізації з поліпропілену бажано встановлювати при проведенні капітального ремонту в квартирі. Тоді досвідчений майстер зможе максимально точно скласти схему розводки і монтажу, «заховати» з'єднання в елементах дизайну ванної кімнати. Труби з полівінілхлориду вважаються непоганою сучасною заміною металопластикових, які при непрофесійній установці здатні давати протікання на стиках (з'єднаннях) і з часом втрачають герметичність.

Заміна стояка каналізації своїми руками

Багато домовласників досить скептично налаштовані до статей про самостійну заміну каналізаційних труб непрофесійними доморощеними сантехниками. Недовірливе ставлення до порад "зроби сам" по відношенню до такого складного питання цілком виправдано. Для приватного будинку проблема не стоїть так гостро. Але що якщо ваш сусід зверху зважиться на такий "експеримент" і через відсутність досвіду і необхідних навичок перетворить ваш будинок в місце скупчення неприємних запахів?

Заміна труб стояків каналізації вимагає не тільки певного набору інструментів і досвідчених рук, а й знань про діаметр труб, властивості матеріалів, тиску води, що підходять за розміром хомутах, розтрубах, компенсаторах і відводах. Навіть демонтаж труби стояка може привести до виникнення отруйних газів, займання сірки при випалюванні і виникнення небезпечних ситуацій.

Скільки коштує заміна стояка каналізації?

Залежно від використаних матеріалів і часу демонтажних і настановних робіт ціна на заміну стояка каналізації може істотно відрізнятися. Актуальна зараз установка труб ПВХ вважається найбільш надійною і доступною, але існують майстри, які успішно працюють зі старими аналогами каналізаційних труб.

Який би матеріал ви б не вибрали (чавун, металлопласт або полівінілхлорид) - пам'ятайте, міцність і надійність вашої сантехнічної системи цілком залежить від професіоналізму і майстерних рук сантехніка. Уважно перевіряйте рекомендації і кваліфікацію майстра до початку ремонту. Обов'язково звертайтеся в перевірені сервісні фірми, які тривалий час працюють на ринку і надають гарантію на своє обслуговування. Сервісна служба Домовий пропонує своїм клієнтам точний прайс на всі види послуг і забезпечує письмовою гарантією на проведені роботи.

4 5 4.97 378
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Відгуки клієнтів

Людмила, Київ

Забилася каналізаційна труба, подзвонила Домовому. Найцікавіше, що дівчина оператор по телефону визначила, де саме засмічення (виявився стояк) і назвала ціну, скільки буде коштувати. Через 2 години приїхав майстер з обладнанням. Все акуратно почистив, виписав квитанцію на ту суму, яку озвучила оператор. Супер, Рекомендую!

Євген, Дніпро

2 роки тому я власноруч міняв крани у ванній і, мабуть, погано тоді закрутив. Змішувач почав текти. Викликав майстра, але, як виявилося, змішувач прогнив і потребує заміні. Разом з майстром з'їздили в магазин, купили новий добрий і поставили. Дали гарантію на рік. Сам більше робити нічого не буду, дорожче вийде :)