Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
час Працюємо без вихідних
24 години 7 днів на тиждень
Електрик
Електромонтажні роботи
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
Чому вам вигідно замовляти
Електромонтажні роботи саме у нас?
Тільки найкращі майстри

Тільки найкращі майстри

Ми провели більше 4680 співбесід, щоб відібрати кращих майстрів. Кожен майстер - фахівець у своєму напрямку.

Письмова гарантія

Письмова гарантія

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією. Ми дорожимо своєю репутацією!

Сплачуйте за результат

Сплачуйте за результат

Ми впевнені в якості своїх послуг, тому ви сплачуйте тільки після повного виконання роботи.

Досвід

Досвід

З 2007 року ми обслужили більше 25976 клієнтів з 12 міст України

Відкритий прайс

Відкритий прайс

Максимально докладні ціни на всі послуги. Вартість робіт повідомляється по телефону.

Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Сервисная служба Домовой https://domoviy.com/pic/logo.png +380 (93) 338 58 68 +380 (67) 338 58 68 +380 (50) 338 58 68
Электромонтажные работы Электромонтажные работы Электромонтажные работы
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2018-07-30

Електромонтажні роботи

Іноді здається, що без електрики і робити нічого, наприклад, розрядилася батарея ноутбука і чим зайнятися? І телевізор не подивишся, і вдома не поприбираєш. Залишається хіба, що швидко поїдати все, що в холодильнику, а то зіпсується. Трохи перебільшено, але ж правда. Коли якимось чином позбавляємося простих повсякденних благ, починаємо цінувати, що мали.

Щоб не потрапляти в подібні ситуації необхідно добротно виконувати електромонтажні роботи, оскільки саме електромонтажні роботи відповідають за постачання електрики і її якість. Не варто довіряти електромонтажні роботи недосвідченим працівникам, адже наслідки можуть бути невтішні.

Надійніше замовити послуги електрика сервісної служби Домовий.

Електромонтажні роботи в квартирі, офісі та у виробничих будівлях

В цілому, електромонтажні роботи – це комплекс робіт, завдяки яким забезпечується підключення до електрики споживачів. Електромонтажні роботи включають будь-яку роботу під напругою. Починаючи з заміни розеток і лічильників електроенергії, монтажу електропроводки, закінчуючи повним електропостачанням об'єктів. Електромонтажні роботи виконують, як у середині об'єктів, так і зовні.

Електромонтажні роботи – це досить пильний і шумний процес.

Так що, перед тим як викликати електрика, підготуйтеся до майбутніх робіт. У випадку, коли електромонтажні роботи проводяться не в порожньому приміщенні, не забудьте заздалегідь звільнити місце, щоб була можливість безперешкодно працювати.

Основні етапи електромонтажних робіт

Якщо ви замовляєте електромонтажні роботи, вам повинні надати проект і параметри його виконання. Для квартир проект електромонтажних робіт переважно типовий, тому його не доводиться складати щоразу заново, що істотно впливає на ціну за електромонтажні роботи.

Від того наскільки правильно розроблений проект електромонтажних робіт, залежить якість подальших робіт. Перш ніж, виконавець приступить до роботи, узгодьте терміни, ціну та графік робіт.

Приступаючи до електромонтажу, майстер спочатку повинен перевірити стан електропроводки в приміщенні. На цьому етапі необхідно заміряти параметри електромереж, оскільки часто стара проводка не відповідає вимогам експлуатації, в такому випадку електропроводку необхідно замінити.

Наступний етап це власне електромонтажні роботи, які залежно від обсягу можуть виконуватися також в кілька етапів. Після того, як електромонтажні роботи будуть зроблені, виявляють і усувають можливі помилки. Далі здійснюється випробування об'єкта електромонтажних робіт, після чого його здача.

Замовити електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи високого рівня пропонує сервісна служба Домовий.

Ми робимо електромонтажні роботи в квартирах, офісах, котеджах. У нас можна замовити повний спектр електромонтажних робіт, зробимо все якісно і оперативно.

Виконуючи електромонтажні роботи, ми враховуємо особливості конкретного об'єкта, за необхідності складаємо індивідуальний проект електромонтажних робіт. Ми зробимо всі необхідні електромонтажні роботи при проведенні ремонту, при будь-яких побутових ситуаціях, а також здійснимо електромонтаж в новобудовах.

У нас чітка і відкрита цінова політика, ми не нав'язуємо додаткові роботи, робимо тільки те, що вам потрібно.

Зателефонуйте нам, і наш оператор попередньо назве вартість необхідних вам послуг. Ми зробимо всі роботи, пов'язані з електромонтажем.


Інші популярні категорії
4 5 4.97 378
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Відгуки клієнтів

Андрій, Київ

На зиму вирішив прикупити обігрівачів, але, як виявилося в квартирі частина проводки алюмінієва. Довелося міняти на мідну. Роботи багато. Потрібна була серйозна компанія з гарантією результату. Колеги порадили сервісну службу Домовий. Електрики працювали удвох, впоралися швидко і за раніше озвученим прайсом. Виписали гарантію на рік. Зиму я пережив.

Ірина, Черкаси

Зникло світло в приватному будинку, а чоловік у відрядженні. З ЖЕКами не захотіла зв'язуватися. Благо є мобільний інтернет, зайшла на сайт domoviy.com. Оператор по телефону назвала попередню вартість діагностики з подальшим ремонтом - 150 грн. Через пів години приїхав електрик. Щось поколупав в щитку, вообщем, світ з'явився через 10 хв. Добре, що не подзвонила комунальникам, вийшло б і довше і дорожче 100%.