Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

08:00 - 20:00

без вихідних

Встановлення раковини у ванні

від 400 грн.

гарантія на роботу 1 рік

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на встановлення раковини 1 рік

более 14 лет опыта

ціна на встановлення раковини від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 14 років досвіду

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Установка раковини у ванній кімнаті

Виробники сантехнічного фарфору і фаянсу максимально розширили вибір і пропонують покупцям безліч умивальників різноманітних форм і кольорів. Зараз великим попитом у домовласників користуються компактні мийки на ніжці ( «тюльпани»), умивальники на кронштейнах і «мойдодири» з тумбою, монтування яких вимагає спеціальних навичок, досвіду в сантехнічних послуг і надійного кріплення.

Установка умивальника - простий процес тільки на перший погляд далекого від монтажних послуг людини. Навіть такий стандартний випадок як заміна відслужившої свій час раковини, демонтаж і установка умивальника у ванній вимагає особливої уваги при підключенні до водостоку і герметизації стиків труб. Незначна помилка може спровокувати аварійну ситуацію, призвести до витоку і привести до додаткових витрат на ліквідацію наслідків.

Як уникнути ризиків при установці раковини у ванній кімнаті?

Встановлення раковини у ванні фото

Найбільш частими скаргами домовласників, які звернулися до недосвідчених і неперевірених майстрів, є несвоєчасність вирішення питань з монтування рукомийника, розміщення на незручній висоті від статі і несподівані витоки води на з'єднанні з приймальною трубою каналізації.

Не рідко замовники скаржаться на низьку кваліфікацію викликаних працівників, явну відсутність досвіду і погане знання сучасних технологій монтажу. Звернення до ненадійних фахівців загрожує порушенням термінів і непунктуальністю, коли довгоочікуваний майстер приїжджає до клієнтів через кілька годин по тому домовленого часу. Неприємною несподіванкою також може стати вимога передоплати (авансу на матеріали) або відмова від надання гарантій на своє обслуговування.

Низькокваліфіковані (але дешеві) фахівці в разі повторної поломки відмовляються виправляти власні помилки і домовласники змушені витрачати час і сили на пошуки іншої сервісної служби для ліквідації протікання і аварійних пошкоджень. Застрахувати себе від подібних неприємностей можливо лише вибираючи перевірених і досвідчених сантехніків в сервісах з відмінною репутацією і тривалим терміном діяльності.

Де шукати майстра для установки раковини у ванній?

Зробити правильний вибір при виклику сантехніка для установки умивальника вам допоможе перевірка його доброго імені в інтернеті, вивчення іміджу компанії серед попередніх замовників і можливість отримання гарантій на сантехнічні роботи.

Сервісна служба Домовий пропонує своїм клієнтам якісні послуги з 2007 року, спеціалізуючись на наданні допомоги в повному комплексі робіт «з нуля». Майстри компанії мають достатню кваліфікацію для якісної установки умивальника, унітазу, ванни, проведення проектних робіт, монтування, демонтажу і заміни сантехнічних труб і є надійними фахівцями в даному напрямку.

Вивчивши прайс на сантехнічні послуги Сервісної служби Домовий, ви можете переконатися у виконанні професіоналами компанії всіх видів завдань в області обслуговування. Ми надаємо повноцінні консультації з монтажу умивальників, надаємо послуги в зручний час, гарантуємо післяремонтне обслуговування на основі наданої клієнтам письмової гарантії.

Монтаж раковини у ванні фото

Яка ціна установки раковини?

Встановлення раковини у ванні фото

Підключити умивальник - складна і трудомістка задача. Переклавши турботи на всіх етапах монтування на підготовлених високопрофесійних сантехніків, ви всього за кілька годин зможете отримати функціональний і надійний прилад. Вартість робіт по монтажу раковини буде залежати від обсягу необхідних послуг, від складності кріпильної системи і необхідності заміни підвідних шлангів, сифона.

Сантехніки Сервісної служби Домовий допоможуть визначитися з необхідними матеріалами, комплектуючими, особливостями демонтажу старого «Мойдодира» без шкоди для інтер'єру ванної кімнати. Вартість установки умивальника в нашій службі і норми розміщення відповідають міжнародному рівню вимог для сантехнічного обслуговування. Монтаж проводиться за сучасними технологіями і стандартам безпеки.

Звертаючись в нашу службу, ви отримаєте необхідні послуги в зручний час і за досить демократичними розцінками на сантехнічні роботи.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють встановлення раковини саме нам?

Більше 14 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на встановлення раковини 1 рік

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий бесплатный!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

  1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
  2. Проведе всі необхідні заміри.
  3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
  4. Напише список необхідних матеріалів.
  5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
  6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.