Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Сантехнік
Встановлення раковини у ванні
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Встановлення раковини у ванні фото Монтаж раковини у ванні фото Фотографія встановлення раковини
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-05-30 08:25:22

Установка раковини у ванній кімнаті

Виробники сантехнічного фарфору і фаянсу максимально розширили вибір і пропонують покупцям безліч умивальників різноманітних форм і кольорів. Зараз великим попитом у домовласників користуються компактні мийки на ніжці ( «тюльпани»), умивальники на кронштейнах і «мойдодири» з тумбою, монтування яких вимагає спеціальних навичок, досвіду в сантехнічних послуг і надійного кріплення.

Установка умивальника - простий процес тільки на перший погляд далекого від монтажних послуг людини. Навіть такий стандартний випадок як заміна відслужившої свій час раковини, демонтаж і установка умивальника у ванній вимагає особливої уваги при підключенні до водостоку і герметизації стиків труб. Незначна помилка може спровокувати аварійну ситуацію, призвести до витоку і привести до додаткових витрат на ліквідацію наслідків.

Як уникнути ризиків при установці раковини у ванній кімнаті?

Найбільш частими скаргами домовласників, які звернулися до недосвідчених і неперевірених майстрів, є несвоєчасність вирішення питань з монтування рукомийника, розміщення на незручній висоті від статі і несподівані витоки води на з'єднанні з приймальною трубою каналізації.

Не рідко замовники скаржаться на низьку кваліфікацію викликаних працівників, явну відсутність досвіду і погане знання сучасних технологій монтажу. Звернення до ненадійних фахівців загрожує порушенням термінів і непунктуальністю, коли довгоочікуваний майстер приїжджає до клієнтів через кілька годин по тому домовленого часу. Неприємною несподіванкою також може стати вимога передоплати (авансу на матеріали) або відмова від надання гарантій на своє обслуговування.

Низькокваліфіковані (але дешеві) фахівці в разі повторної поломки відмовляються виправляти власні помилки і домовласники змушені витрачати час і сили на пошуки іншої сервісної служби для ліквідації протікання і аварійних пошкоджень. Застрахувати себе від подібних неприємностей можливо лише вибираючи перевірених і досвідчених сантехніків в сервісах з відмінною репутацією і тривалим терміном діяльності.

Де шукати майстра для установки раковини у ванній?

Зробити правильний вибір при виклику сантехніка для установки умивальника вам допоможе перевірка його доброго імені в інтернеті, вивчення іміджу компанії серед попередніх замовників і можливість отримання гарантій на сантехнічні роботи.

Сервісна служба Домовий пропонує своїм клієнтам якісні послуги з 2007 року, спеціалізуючись на наданні допомоги в повному комплексі робіт «з нуля». Майстри компанії мають достатню кваліфікацію для якісної установки умивальника, унітазу, ванни, проведення проектних робіт, монтування, демонтажу і заміни сантехнічних труб і є надійними фахівцями в даному напрямку.

Вивчивши прайс на сантехнічні послуги служби Домовий, ви можете переконатися у виконанні професіоналами компанії всіх видів завдань в області обслуговування. Ми надаємо повноцінні консультації з монтажу умивальників, надаємо послуги в зручний час, гарантуємо післяремонтне обслуговування на основі наданої клієнтам письмової гарантії.

Яка ціна установки раковини?

Підключити умивальник - складна і трудомістка задача. Переклавши турботи на всіх етапах монтування на підготовлених високопрофесійних сантехніків, ви всього за кілька годин зможете отримати функціональний і надійний прилад. Вартість робіт по монтажу раковини буде залежати від обсягу необхідних послуг, від складності кріпильної системи і необхідності заміни підвідних шлангів, сифона.

Фахівці сервісної служби Домовий допоможуть визначитися з необхідними матеріалами, комплектуючими, особливостями демонтажу старого «Мойдодира» без шкоди для інтер'єру ванної кімнати. Вартість установки умивальника в нашій службі і норми розміщення відповідають міжнародному рівню вимог для сантехнічного обслуговування. Монтаж проводиться за сучасними технологіями і стандартам безпеки.

Звертаючись в нашу службу, ви отримаєте необхідні послуги в зручний час і за досить демократичними розцінками на сантехнічні роботи.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
встановлення раковини саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на встановлення раковини 2 роки

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.