Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
час Працюємо без вихідних
24 години 7 днів на тиждень
Сантехнік
Встановлення раковини у ванні
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
Чому вам вигідно замовляти
Встановлення раковини саме у нас?
Тільки найкращі майстри

Тільки найкращі майстри

Ми провели більше 4680 співбесід, щоб відібрати кращих майстрів. Кожен майстер - фахівець у своєму напрямку.

Письмова гарантія

Письмова гарантія

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією. Ми дорожимо своєю репутацією!

Сплачуйте за результат

Сплачуйте за результат

Ми впевнені в якості своїх послуг, тому ви сплачуйте тільки після повного виконання роботи.

Досвід

Досвід

З 2007 року ми обслужили більше 25976 клієнтів з 12 міст України

Відкритий прайс

Відкритий прайс

Максимально докладні ціни на всі послуги. Вартість робіт повідомляється по телефону.

Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Сервисная служба Домовой https://domoviy.com/pic/logo.png +380 (93) 338 58 68 +380 (67) 338 58 68 +380 (50) 338 58 68
Установка раковины в ванной Установка раковины в ванной Установка раковины в ванной
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2018-07-30

Установка раковини у ванній кімнаті

Виробники сантехнічного фарфору і фаянсу максимально розширили вибір і пропонують покупцям безліч умивальників різноманітних форм і кольорів. Зараз великим попитом у домовласників користуються компактні мийки на ніжці ( «тюльпани»), умивальники на кронштейнах і «мойдодири» з тумбою, монтування яких вимагає спеціальних навичок, досвіду в сантехнічних послуг і надійного кріплення.

Установка умивальника - простий процес тільки на перший погляд далекого від монтажних послуг людини. Навіть такий стандартний випадок як заміна відслужившої свій час раковини, демонтаж і установка умивальника у ванній вимагає особливої уваги при підключенні до водостоку і герметизації стиків труб. Незначна помилка може спровокувати аварійну ситуацію, призвести до витоку і привести до додаткових витрат на ліквідацію наслідків.

Як уникнути ризиків при установці раковини у ванній кімнаті

Найбільш частими скаргами домовласників, які звернулися до недосвідчених і неперевірених майстрів, є несвоєчасність вирішення питань з монтування рукомийника, розміщення на незручній висоті від статі і несподівані витоки води на з'єднанні з приймальною трубою каналізації.

Не рідко замовники скаржаться на низьку кваліфікацію викликаних працівників, явну відсутність досвіду і погане знання сучасних технологій монтажу. Звернення до ненадійних фахівців загрожує порушенням термінів і непунктуальністю, коли довгоочікуваний майстер приїжджає до клієнтів через кілька годин по тому домовленого часу. Неприємною несподіванкою також може стати вимога передоплати (авансу на матеріали) або відмова від надання гарантій на своє обслуговування.

Низькокваліфіковані (але дешеві) фахівці в разі повторної поломки відмовляються виправляти власні помилки і домовласники змушені витрачати час і сили на пошуки іншої сервісної служби для ліквідації протікання і аварійних пошкоджень. Застрахувати себе від подібних неприємностей можливо лише вибираючи перевірених і досвідчених сантехніків в сервісах з відмінною репутацією і тривалим терміном діяльності.

Де шукати майстра для установки раковини у ванній

Зробити правильний вибір при виклику сантехніка для установки умивальника вам допоможе перевірка його доброго імені в інтернеті, вивчення іміджу компанії серед попередніх замовників і можливість отримання гарантій на сантехнічні роботи.

Сервісна служба Домовий пропонує своїм клієнтам якісні послуги з 2007 року, спеціалізуючись на наданні допомоги в повному комплексі робіт «з нуля». Майстри компанії мають достатню кваліфікацію для якісної установки умивальника, унітазу, ванни, проведення проектних робіт, монтування, демонтажу і заміни сантехнічних труб і є надійними фахівцями в даному напрямку.

Вивчивши прайс на сантехнічні послуги служби Домовий, ви можете переконатися у виконанні професіоналами компанії всіх видів завдань в області обслуговування. Ми надаємо повноцінні консультації з монтажу умивальників, надаємо послуги в зручний час, гарантуємо післяремонтне обслуговування на основі наданої клієнтам письмової гарантії.

Ціна установки раковини

Підключити умивальник - складна і трудомістка задача. Переклавши турботи на всіх етапах монтування на підготовлених високопрофесійних сантехніків, ви всього за кілька годин зможете отримати функціональний і надійний прилад. Вартість робіт по монтажу раковини буде залежати від обсягу необхідних послуг, від складності кріпильної системи і необхідності заміни підвідних шлангів, сифона.

Фахівці Сервісного Центру Домовий допоможуть визначитися з необхідними матеріалами, комплектуючими, особливостями демонтажу старого «Мойдодира» без шкоди для інтер'єру ванної кімнати. Вартість установки умивальника в нашій службі і норми розміщення відповідають міжнародному рівню вимог для сантехнічного обслуговування. Монтаж проводиться за сучасними технологіями і стандартам безпеки.

Звертаючись в нашу службу, ви отримаєте необхідні послуги в зручний час і за досить демократичними розцінками на сантехнічні роботи.

4 5 4.97 378
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Відгуки клієнтів

Людмила, Київ

Забилася каналізаційна труба, подзвонила Домовому. Найцікавіше, що дівчина оператор по телефону визначила, де саме засмічення (виявився стояк) і назвала ціну, скільки буде коштувати. Через 2 години приїхав майстер з обладнанням. Все акуратно почистив, виписав квитанцію на ту суму, яку озвучила оператор. Супер, Рекомендую!

Євген, Дніпро

2 роки тому я власноруч міняв крани у ванній і, мабуть, погано тоді закрутив. Змішувач почав текти. Викликав майстра, але, як виявилося, змішувач прогнив і потребує заміні. Разом з майстром з'їздили в магазин, купили новий добрий і поставили. Дали гарантію на рік. Сам більше робити нічого не буду, дорожче вийде :)