Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Встановлення рушникосукибез заміни стояка водопостачаннявід 1000 грн.

гарантія на роботу 2 роки

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на встановлення рушникосушки 2 роки

більше 15 років досвіду

ціна на встановлення рушникосушки від 1000 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Встановлення рушникосушки

Сприятливий мікроклімат в наших квартирах часто залежить не тільки від сучасного дизайну і вдалої розстановки меблів. Часом зайва вологість і неприємний запах у ванній кімнаті можуть зіпсувати враження про затишок в домі з перших хвилин візиту. Цілком очевидно, що установка рушникосушника у ванній - не данина модним тенденціям, а спосіб запобігти поширенню вогкості, грибка і небажаних запахів.

Сушарки для білизни істотно розрізняються за зовнішнім виглядом, типом підключення і способам монтажу. Тому, перш ніж відвідати сантехнічні супермаркети, варто визначитися з вашими основними вимогами до роботи і функціоналу цього пристрою.

Як обрати відповідний спосіб підключення рушнікосушки?

Встановлення рушникосушника фото

Ціна на установку рушникосушника і сам прилад багато в чому залежить від його розміру, матеріалу, потужності і типу підключення. Досвідчений майстер-сантехнік зможе швидко підібрати необхідний вид виходячи з площі вашої ванної кімнати, комфортної температури і необхідної тривалості роботи. Найпоширенішими вважаються водяні змійовики з підключенням до гарячого водопроводу і електричні "сушки" з можливістю регулювання енергоспоживання.

Варто враховувати, що теплоприлад, підключений до опалювальної системи, буде в робочому стані тільки в період централізованого опалення, тобто більшу частину року найвологіше приміщення будинку не отримає належного догляду.

Найбільш потужним і зручним для мешканців вважається рушникосушник електричний, встановлення якого не потребує врізки в систему водопостачання і можлива на будь-якій стіні. Він підходить для кімнат великого розміру, але його постійне використання в рази підвищує рахунок за електроенергію і менш вигідно, ніж водяні аналоги.

Варіанти установки рушникосушки

Розміщення настінної "сушки" починається з питання: "Де встановити?". Водяні сушарки жорстко прив'язані до труб водопостачання, їх діаметру і матеріалу. Важливі такі вихідні дані трубопроводу як тривалість його експлуатації, "зашиті" в стіну або декоративний короб та інші особливості, які ускладнять розміщення.

В інтернеті можна знайти численні схеми підключення пристроїв для сушіння рушників і детальні відео інструкції, але практика показує, що шкода від неправильно змонтованих приладів істотно перевищує вартість установки професійним і досвідченим майстром. Тим більше, що сантехніки в великих компаніях надають гарантію на роботи і при поломці ви зможете абсолютно безкоштовно звернутися для отримання консультації або ліквідації несправності.

Варіанти підключення сушки для рушників (нижнє, бокове, верхнє) залежать від робочого тиску в водопроводі, місця розміщення труб і доступності прокладки і пайки труб.

Підключення рушникосушника фото

Правильний монтаж пристрою

Встановлення рушникосушника фото

Установка настінного рушникосушника зазвичай починається з демонтажу старого приладу і установки кранів для внутрішнього перекриття відведення на "сушку". Цілком очевидно, що для безпечної роботи необхідно перекрити подачу гарячої води на стояк після узгодження з головою кооперативу будинку або представником сантехнічної служби ЖЕКу.

Основним етапом робіт буде прокладання нової розводки з металопластикових або поліпропіленових труб або використання існуючої розводки, якщо у власників немає планів проводити ремонт ванної кімнати. Установка кульових кранів і байпаса необхідні для регулювання інтенсивності роботи сушарки і тиску води. Також запірна арматура допоможе в подальшому максимально спростити заміну і ремонт приладу.

Правила установки рушникосушника передбачають точний вибір відстані від стіни до осі труб пристрою, надійне кріплення змійовика і обов'язкову перевірку на герметичність.

Як визначити вартість монтажу рушникосушки?

При замовленні майстрів для установки рушникосушника варто враховувати, що оплата робіт буде формуватися на основі трьох показників:

 • ціна приладу,
 • кількість необхідного матеріалу для монтажних робіт,
 • етапність настановних робіт.

Цілком можливо, що для електричного рушникосушника потрібно окреме підведення кабелю від щитка електроживлення, а для підвіски настінної водяної "сушки" майстру буде необхідно посилити її кріплення до стіни.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють встановлення рушникосушки саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на встановлення рушникосушки 2 роки

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий