Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
час Працюємо без вихідних
24 години 7 днів на тиждень
Сервіс побутової техніки
Ремонт плити
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
Чому вам вигідно замовляти
Ремонт плити саме у нас?
Тільки найкращі майстри

Тільки найкращі майстри

Ми провели більше 4680 співбесід, щоб відібрати кращих майстрів . Кожен майстер - фахівець у своєму напрямку.

Робимо на совість

Робимо на совість

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією . Ми дорожимо своєю репутацією!

Сплачуйте за результат

Сплачуйте за результат

Ми впевнені в якості своїх послуг, тому ви сплачуйте тільки після повного виконання роботи .

Досвід

Досвід

З 2007 року ми обслужили більше 24505 клієнтів з 12 міст України

Відкритий прайс

Відкритий прайс

Максимально докладні ціни на всі послуги. Вартість робіт повідомляється по телефону .

Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замовити зворотній дзвінок
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Ремонт плиты Ремонт плиты Ремонт плиты

Ремонт плити: тонкощі і важливі нюанси

Обслуговування та ремонт газових плит найчастіше вимагає більш високої кваліфікації майстрів, так як незначний витік газу не завжди помітний, а наслідки несвоєчасного звернення до сервісного центру можуть стати фатальними.

Не варто домашнім самоучкам займатися істотним ремонтом електроплит, оскільки ураження електричним струмом в разі неправильного монтажу плити або некваліфікованого обслуговування завдає не меншої шкоди людині і призводить до суттєвих матеріальних втрат.

Ремонт плити своїми руками

Побутові прилади вимагають якісного обслуговування і уваги. Для вірної діагностики поломок і проведення рятувальних робіт вам буде потрібно досвід електрика (газівника), знання моделей сучасних кухонних приладів і багато везіння. Самостійне втручання в роботу спецтехніки можливо тільки якщо ви абсолютно впевнені в типі ушкоджень, тобто побачили момент виходу з ладу і точно знаєте причину цього.

Найпоширенішим видом домашньої лагодження можна вважати чистку конфорок або їх заміну в газовій плиті. Для цього вам буде потрібно техпаспорт приладу з описом необхідних параметрів і характеристик вашої моделі. Нетривала прогулянка спеціалізованими магазинами або замовлення через інтернет допоможуть вам зробити виправлення проблем газової плитки самостійно.

Другим доступним для домашніх майстрів видом ремонтних робіт можна вважати заміну термометра в плитках старих моделей. Такі маніпуляції не зажадають великих знань і цілком доступні і безпечні. Якщо ж у вас виникли сумніви у визначенні несправності або власної кваліфікації, не варто ризикувати гарантією виробника, власним здоров'ям і грошима - викликайте професійного майстра по ремонту кухонної техніки.

Які роботи включає ремонт плити?

Електроплити і газові плитки передбачають різні етапи робіт по ліквідації технічних збоїв, тому досвідчений менеджер Сервісної служби Домовий допоможе розібратися в переліку робіт і встановити необхідність запасних частин для вашої техніки.

Ми виробляємо наступні види обслуговування:

  • демонтаж / монтаж плити з кухонного гарнітура;
  • діагностування сучасним інструментом і приладами;
  • ремонт електроплат, перепрошивка;
  • усунення втрати (течі) газу;
  • перепідключення на окрему електролінію;
  • заміна, чистка пальників;
  • зміна вентилятора, датчиків, реле, модуля управління, термостатів;
  • заміщення механічних пошкоджень скла, кераміки.

Головною рекомендацією при виявленні некоректної діяльності спецтехніки з високим ризиком травматизму є відмова від самостійного втручання в прилади і виклик фахівця з високою кваліфікацією і досвідом практичного вирішення проблем.

Як знайти надійних фахівців для ремонту плити?

Критерієм професійності майстрів часто служить їх готовність працювати з різними сучасними видами побутового обладнання всіх заводів-виготовлювачів: Ardo, Beko, Bosch, Candy, Electrolux, Gorenje, Hansa, LG, Samsung, Kaiser, Whirlpool, Zanussi. Ремонт плити кваліфікований фахівець обов'язково починає з діагностичної перевірки, яка вкаже на рівень зносу деталей, виявить причину втрати функціональності і дозволить провести комплексне обслуговування.

Майстри Сервісної служби Домовий мають достатній досвід і практичні навики для ліквідації пошкоджень та проведуть обслуговування з дотриманням норм і вимог, зазначених в технічному паспорті виробу. Важливою перевагою нашого сервісу є використання надійних оригінальних запчастин і надання повного спектру ремонтних послуг. Клієнтам компанії видається акт виконаних робіт з гарантією, а ціну ремонту плити можна визначити особисто у відкритому прайсі на сайті служби Домовий або по телефону.

4 5 4.96 238
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замовити зворотній дзвінок
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз: