Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Сервіс побутової техніки
Ремонт плити кухонної
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-04-12 11:13:42

Ремонт плити: тонкощі і важливі нюанси

Обслуговування та ремонт газових плит найчастіше вимагає більш високої кваліфікації майстрів, так як незначний витік газу не завжди помітний, а наслідки несвоєчасного звернення до сервісного центру можуть стати фатальними.

Не варто домашнім самоучкам займатися істотним ремонтом електроплит, оскільки ураження електричним струмом в разі неправильного монтажу плити або некваліфікованого обслуговування завдає не меншої шкоди людині і призводить до суттєвих матеріальних втрат.

Ремонт плити своїми руками

Побутові прилади вимагають якісного обслуговування і уваги. Для вірної діагностики поломок і проведення рятувальних робіт вам буде потрібно досвід електрика (газівника), знання моделей сучасних кухонних приладів і багато везіння. Самостійне втручання в роботу спецтехніки можливо тільки якщо ви абсолютно впевнені в типі ушкоджень, тобто побачили момент виходу з ладу і точно знаєте причину цього.

Найпоширенішим видом домашньої лагодження можна вважати чистку конфорок або їх заміну в газовій плиті. Для цього вам буде потрібно техпаспорт приладу з описом необхідних параметрів і характеристик вашої моделі. Нетривала прогулянка спеціалізованими магазинами або замовлення через інтернет допоможуть вам зробити виправлення проблем газової плитки самостійно.

Другим доступним для домашніх майстрів видом ремонтних робіт можна вважати заміну термометра в плитках старих моделей. Такі маніпуляції не зажадають великих знань і цілком доступні і безпечні. Якщо ж у вас виникли сумніви у визначенні несправності або власної кваліфікації, не варто ризикувати гарантією виробника, власним здоров'ям і грошима - викликайте професійного майстра по ремонту кухонної техніки.

Які роботи включає ремонт плити?

Електроплити і газові плитки передбачають різні етапи робіт по ліквідації технічних збоїв, тому досвідчений менеджер Сервісної служби Домовий допоможе розібратися в переліку робіт і встановити необхідність запасних частин для вашої техніки.

Ми виробляємо наступні види обслуговування:

  • демонтаж / монтаж плити з кухонного гарнітура;
  • діагностування сучасним інструментом і приладами;
  • ремонт електроплат, перепрошивка;
  • усунення втрати (течі) газу;
  • перепідключення на окрему електролінію;
  • заміна, чистка пальників;
  • зміна вентилятора, датчиків, реле, модуля управління, термостатів;
  • заміщення механічних пошкоджень скла, кераміки.

Головною рекомендацією при виявленні некоректної діяльності спецтехніки з високим ризиком травматизму є відмова від самостійного втручання в прилади і виклик фахівця з високою кваліфікацією і досвідом практичного вирішення проблем.

Як знайти надійних фахівців для ремонту плити?

Критерієм професійності майстрів часто служить їх готовність працювати з різними сучасними видами побутового обладнання всіх заводів-виготовлювачів: Ardo, Beko, Bosch, Candy, Electrolux, Gorenje, Hansa, LG, Samsung, Kaiser, Whirlpool, Zanussi. Ремонт плити кваліфікований фахівець обов'язково починає з діагностичної перевірки, яка вкаже на рівень зносу деталей, виявить причину втрати функціональності і дозволить провести комплексне обслуговування.

Майстри Сервісної служби Домовий мають достатній досвід і практичні навики для ліквідації пошкоджень та проведуть обслуговування з дотриманням норм і вимог, зазначених в технічному паспорті виробу. Важливою перевагою нашого сервісу є використання надійних оригінальних запчастин і надання повного спектру ремонтних послуг. Клієнтам компанії видається акт виконаних робіт з гарантією, а ціну ремонту плити можна визначити особисто у відкритому прайсі на сайті служби Домовий або по телефону.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
ремонт плити саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на ремонт плити до 2 років

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.