Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Ремонт електроплитвід 400 грн.

гарантія на роботу 6 місяців

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на ремонт електроплит 6 місяців

більше 15 років досвіду

ціна на ремонт електроплит від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Ремонт електроплит

Обслуговування та ремонт газових плит найчастіше вимагає більш високої кваліфікації майстрів, так як незначний витік газу не завжди помітний, а наслідки несвоєчасного звернення до сервісного центру можуть стати фатальними.

Не варто домашнім самоучкам займатися істотним ремонтом електроплит, оскільки ураження електричним струмом в разі неправильного монтажу плити або некваліфікованого обслуговування завдає не меншої шкоди людині і призводить до суттєвих матеріальних втрат.

Ремонт плити своїми руками

Побутові прилади вимагають якісного обслуговування і уваги. Для вірної діагностики поломок і проведення рятувальних робіт вам буде потрібно досвід електрика (газівника), знання моделей сучасних кухонних приладів і багато везіння. Самостійне втручання в роботу спецтехніки можливо тільки якщо ви абсолютно впевнені в типі ушкоджень, тобто побачили момент виходу з ладу і точно знаєте причину цього.

Найпоширенішим видом домашньої лагодження можна вважати чистку конфорок або їх заміну в газовій плиті. Для цього вам буде потрібно техпаспорт приладу з описом необхідних параметрів і характеристик вашої моделі. Нетривала прогулянка спеціалізованими магазинами або замовлення через інтернет допоможуть вам зробити виправлення проблем газової плитки самостійно.

Другим доступним для домашніх майстрів видом ремонтних робіт можна вважати заміну термометра в плитках старих моделей. Такі маніпуляції не зажадають великих знань і цілком доступні і безпечні. Якщо ж у вас виникли сумніви у визначенні несправності або власної кваліфікації, не варто ризикувати гарантією виробника, власним здоров'ям і грошима - викликайте професійного майстра по ремонту кухонної техніки.

Які роботи включає ремонт плити?

Електроплити і газові плитки передбачають різні етапи робіт по ліквідації технічних збоїв, тому досвідчений менеджер Сервісної служби Домовий допоможе розібратися в переліку робіт і встановити необхідність запасних частин для вашої техніки.

Ми виробляємо наступні види обслуговування:

 • демонтаж / монтаж плити з кухонного гарнітура;
 • діагностування сучасним інструментом і приладами;
 • ремонт електроплат, перепрошивка;
 • усунення втрати (течі) газу;
 • перепідключення на окрему електролінію;
 • заміна, чистка пальників;
 • зміна вентилятора, датчиків, реле, модуля управління, термостатів;
 • заміщення механічних пошкоджень скла, кераміки.

Головною рекомендацією при виявленні некоректної діяльності спецтехніки з високим ризиком травматизму є відмова від самостійного втручання в прилади і виклик фахівця з високою кваліфікацією і досвідом практичного вирішення проблем.

Як знайти надійних фахівців для ремонту плити?

Критерієм професійності майстрів часто служить їх готовність працювати з різними сучасними видами побутового обладнання всіх заводів-виготовлювачів: Ardo, Beko, Bosch, Candy, Electrolux, Gorenje, Hansa, LG, Samsung, Kaiser, Whirlpool, Zanussi. Ремонт плити кваліфікований фахівець обов'язково починає з діагностичної перевірки, яка вкаже на рівень зносу деталей, виявить причину втрати функціональності і дозволить провести комплексне обслуговування.

Майстри Сервісної служби Домовий мають достатній досвід і практичні навики для ліквідації пошкоджень та проведуть обслуговування з дотриманням норм і вимог, зазначених в технічному паспорті виробу. Важливою перевагою нашого сервісу є використання надійних оригінальних запчастин і надання повного спектру ремонтних послуг. Клієнтам компанії видається акт виконаних робіт з гарантією, а ціну ремонту плити можна визначити особисто у відкритому прайсі на сайті Сервісної служби Домовий або по телефону.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють ремонт електроплит саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на ремонт електроплит 6 місяців

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий