Замовити ремонт мікрохвильової печі
Сервісна служба Домовий

Ремонт мікрохвильвок

НВЧ-піч - техніка цілком надійна, але при тривалій або неправильній експлуатації ймовірна поява ознак неполадок або зносу. Навіть якщо власник цілком упевнений, що йому необхідний мінімальний ремонт мікрохвильової печі на дому зі звичайною заміною лампочки підсвічування, не варто поспішати і намагатися вирішити проблему власними силами.

Досвідчені ремонтники відзначають, що існують дві складові небезпеки при ремонті мікрохвильової печі своїми руками: висока напруга мережі і шкідливе для людини мікрохвильове випромінювання.

У новій і справній техніці рівень надчастотних випромінювань невисокий і не становить загрози. Але при великому терміні служби конструкція мікрохвильовки втрачає функціональність через зношування механічних частин. Налаштування автоматичного переривання роботи в разі відкриття дверки може бути пошкоджений і, плануючи заощадити на виклику майстра, власник отримує неприємності у вигляді опіків або удару струму.

Переваги професійного ремонту мікрохвильової печі

Виправлення неполадок у роботі НВЧ печі в домашніх умовах повинен проводити тільки кваліфікований і досвідчений майстер.

По-перше, при зверненні в профільну сервісну компанію ви отримаєте майстра з необхідним інструментом та швидко і не будете витрачати час і сили на самостійне вивчення особливостей конструкції і моделі. Цілком можливий варіант, коли ліквідуючи одну поломку, через незнання ви створите кілька нових пошкоджень.

По-друге, професійні ремонтники в разі виходу з ладу елемента зможуть запропонувати адекватну заміну і вам не треба буде замовляти деталь або шукати їх в інтернет-магазинах. Більшість фахівців мають при виклику до замовника базу оригінальних запчастин і при першому візиті можуть замінити аварійні частини.

По-третє, досвід дозволить майстру дуже швидко і надійно провести діагностику НВЧ печі і намітити оптимальний план ремонту без додаткових витрат. Сервісний фахівець володіє базовими знаннями будови моделей різних виробників і здатний зробити лагодження будь-якої складності. Для кваліфікованого фахівця не складе труднощів провести ремонт управління мікрохвильової печі, виправити проблеми при включенні / виключенні мікрохвильовки або провести діагностику сенсорної панелі НВЧ печі.

Основні причини ремонту мікрохвильовій печі

Мікрохвильовка - досить складний електромеханізм, тому точно встановити причину аварії домашній майстер-любитель не зможе. При дзвінку в сервіс і виклик досвідченого фахівця важливо відзначити головні проблеми в функціональності побутової техніки, щоб зорієнтувати експерта-ремонтника в необхідних інструментах і комплектуючих.

Найпоширеніші несправності:

  • НВЧ-піч не включається / не гріє / не вимикається,
  • мікрохвильовка голосно шумить при роботі,
  • немає руху тарілки з продуктами,
  • їжа нагрівається слабо або взагалі немає нагріву,
  • іскри,
  • сенсорна панель не реагує або дисплей показує помилку,
  • запах горілої проводки, дим,
  • нещільне закриття дверей.

Ціна ремонту мікрохвильовій печі

Ремонт панелі управління мікрохвильової печі є найбільш дорогим, так як вимагає спеціального устаткування, оригінальних запчастин і блискучих практичних знань у майстри. Досвідчені фахівці Сервісної служби Домовий допоможуть вам визначити джерело несправності, проведуть комплексну діагностику техніки і ліквідують чинники поломки.

Головною перевагою нашої команди техніків є максимальна оперативність при вирішенні проблем замовника, можливість виконати замовлення в зручний для клієнта час і підвищена швидкість ремонтно-монтажних робіт. При цьому приблизну вартість ремонту мікрохвильової печі ви можете визначити самостійно завдяки відкритому прайсу або дізнатися у диспетчера при виклику фахівця.

Замовлення послуги у Сервісної служби Домовий забезпечує наших клієнтів письмовою гарантією виконаних ремонтних робіт і дає впевненість у високій якості наданих послуг.

Телефонуйте зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338 58 68
Чому вам вигідно замовляти
ремонт мікрохвильвок саме у нас?

14 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Гарантія на ремонт мікрохвильвок 6 місяців

Акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
+
Не знайшли відповіді?
Давайте ми вам подзвонимо
+