Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Замовити ремонт мікрохвильової печівід 400 грн.

гарантія на роботу 6 місяців

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на ремонт мікрохвильвок 6 місяців

більше 15 років досвіду

ціна на ремонт мікрохвильвок від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Ремонт мікрохвильвок

НВЧ-піч - техніка цілком надійна, але при тривалій або неправильній експлуатації ймовірна поява ознак неполадок або зносу. Навіть якщо власник цілком упевнений, що йому необхідний мінімальний ремонт мікрохвильової печі на дому зі звичайною заміною лампочки підсвічування, не варто поспішати і намагатися вирішити проблему власними силами.

Досвідчені ремонтники відзначають, що існують дві складові небезпеки при ремонті мікрохвильової печі своїми руками: висока напруга мережі і шкідливе для людини мікрохвильове випромінювання.

У новій і справній техніці рівень надчастотних випромінювань невисокий і не становить загрози. Але при великому терміні служби конструкція мікрохвильовки втрачає функціональність через зношування механічних частин. Налаштування автоматичного переривання роботи в разі відкриття дверки може бути пошкоджений і, плануючи заощадити на виклику майстра, власник отримує неприємності у вигляді опіків або удару струму.

Переваги професійного ремонту мікрохвильової печі

Виправлення неполадок у роботі НВЧ печі в домашніх умовах повинен проводити тільки кваліфікований і досвідчений майстер.

По-перше, при зверненні в профільну сервісну компанію ви отримаєте майстра з необхідним інструментом та швидко і не будете витрачати час і сили на самостійне вивчення особливостей конструкції і моделі. Цілком можливий варіант, коли ліквідуючи одну поломку, через незнання ви створите кілька нових пошкоджень.

По-друге, професійні ремонтники в разі виходу з ладу елемента зможуть запропонувати адекватну заміну і вам не треба буде замовляти деталь або шукати їх в інтернет-магазинах. Більшість фахівців мають при виклику до замовника базу оригінальних запчастин і при першому візиті можуть замінити аварійні частини.

По-третє, досвід дозволить майстру дуже швидко і надійно провести діагностику НВЧ печі і намітити оптимальний план ремонту без додаткових витрат. Сервісний фахівець володіє базовими знаннями будови моделей різних виробників і здатний зробити лагодження будь-якої складності. Для кваліфікованого фахівця не складе труднощів провести ремонт управління мікрохвильової печі, виправити проблеми при включенні / виключенні мікрохвильовки або провести діагностику сенсорної панелі НВЧ печі.

Основні причини ремонту мікрохвильовій печі

Мікрохвильовка - досить складний електромеханізм, тому точно встановити причину аварії домашній майстер-любитель не зможе. При дзвінку в сервіс і виклик досвідченого фахівця важливо відзначити головні проблеми в функціональності побутової техніки, щоб зорієнтувати експерта-ремонтника в необхідних інструментах і комплектуючих.

Найпоширеніші несправності:

 • НВЧ-піч не включається / не гріє / не вимикається,
 • мікрохвильовка голосно шумить при роботі,
 • немає руху тарілки з продуктами,
 • їжа нагрівається слабо або взагалі немає нагріву,
 • іскри,
 • сенсорна панель не реагує або дисплей показує помилку,
 • запах горілої проводки, дим,
 • нещільне закриття дверей.

Ціна ремонту мікрохвильовій печі

Ремонт панелі управління мікрохвильової печі є найбільш дорогим, так як вимагає спеціального устаткування, оригінальних запчастин і блискучих практичних знань у майстри. Досвідчені фахівці Сервісної служби Домовий допоможуть вам визначити джерело несправності, проведуть комплексну діагностику техніки і ліквідують чинники поломки.

Головною перевагою нашої команди техніків є максимальна оперативність при вирішенні проблем замовника, можливість виконати замовлення в зручний для клієнта час і підвищена швидкість ремонтно-монтажних робіт. При цьому приблизну вартість ремонту мікрохвильової печі ви можете визначити самостійно завдяки відкритому прайсу або дізнатися у диспетчера при виклику фахівця.

Замовлення послуги у Сервісної служби Домовий забезпечує наших клієнтів письмовою гарантією виконаних ремонтних робіт і дає впевненість у високій якості наданих послуг.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють ремонт мікрохвильвок саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на ремонт мікрохвильвок 6 місяців

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий