Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Встановлення розеткивід 400 грн.

гарантія на роботу 3 місяці

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на встановлення розетки 3 місяці

більше 15 років досвіду

ціна на встановлення розетки від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Встановлення розетки

Встановлення розеток і вимикачів відносно нескладні послуги електрика. Однак це електромонтажні роботи і тому не варто ставитися до них безпечно. Надійніше всього доручити встановлення розеток і вимикачів майстру. Для цього можна викликати електрика у Сервісній службі Домовий.

Встановлення розеток і вимикачів у квартирі

Встановлення розетки фото

Необхідність встановлення розеток і вимикачів може виникнути в різних ситуаціях. І практично в будь-якому випадку встановлення розеток і вимикачів можливе. Потрібно лише дотримуватися правил встановлення.

Правильний монтаж розеток

Розетки встановлюють переважно на відстані від підлоги в 20-30 см, але також їх можна встановлювати на будь-який інший висоті, зручній для вас.

Варто враховувати, що встановлення розеток виконується не ближче ніж 50 см від заземлених частин у квартирі. А це – раковини, газові плити, труби водопостачання та батареї опалення.

У БНіП передбачається одна розетка на кожні 6-10 квадратних метрів житлових приміщень. Що стосується кухні, там встановлюється дві розетки, незважаючи на площу. БніП не враховували кількість сучасної побутової техніки в домі. Наш електрик встановить вам стільки розеток, скільки може знадобитися. Важливо обирати місця встановлення розеток враховуючи розташування побутової техніки.

Встановлення розеток і вимикачів фото

Встановлення розеток у ванній

Встановлення розетки фото

Як правило, встановлення розеток не виконується у ванній та туалеті. У таких приміщеннях допускається лише встановлення розеток від знижувального трансформатора. При цьому потрібно робити подвійну ізоляцію. Крім цього, необхідно використовувати спеціальні вологозахищені розетки. Такі розетки не бояться вологи і перепадів температури. Вологозахищені розетки можна встановлювати і на вулиці.

Встановлення розеток у дитячих кімнатах

Особливої безпеки слід дотримуватися в дитячих кімнатах. Рекомендується встановлення розеток на недоступній висоті для дітей. А також використовувати розетки, оснащені шторками, що закриваються. Ці розетки обладнані пристроєм, який відкривається тільки після того, як в розетку вмикаються штирі вилки.

Які встановлювати розетки?

Розетки, що випускаються на території СНД, виробляються з ізоляційного матеріалу із двома контактними отворами. За класифікацією це розетки – С і F. Їх використовують в двопровідній мережі. Розетки зарубіжного виробництва і невелика частина вітчизняних, випускаються для трьохконтактної мережі (для мережі з заземлюючим контактом).

Існує ще безліч різновидів розеток, це і розетки з катапультами, і розетки зі штекерами для інтернету, телебачення тощо.

Встановлення розеток типу С

Розетки категорії С мають два круглих гнізда. Роз'єми відповідають 220 - 250 В. Використовуються розетки С для електроприладів, які не вимагають заземлення.

Розраховані такі розетки під вилки, аналогічного типу С. Ці вилки обладнані двома круглими штирями діаметром 4 і 4,8 мм, їх довжина і відстань між ними 19 мм.

Встановлення розеток типу F

Розетки F розраховані під вилки такого ж типу, що належать до системи Schuko. Іноді ці вилки помилково називають євровилкою, хоча згідно зі стандартами ними є вилки, і розетки типу С. Розетки типу F відрізняються тим, що мають контакти для заземлення електроустановок.

Способи встановлення розеток

Залежно від типу електропроводки, встановлення розеток ділиться на два способи: прихований і відкритий. У квартирах, будинках, офісах проводка робиться всередині стін, відповідно виконується приховане встановлення розеток. У виробничих, складських приміщеннях проводку і встановлення розеток роблять відкритим способом.

Замовити послугу встановлення розеток

Замовляйте встановлення розеток у нас на сайті або по телефону. Ми швидко відреагуємо на замовлення. А наші електрики якісно і надійно виконають встановлення розеток і вимикачів.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють встановлення розетки саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на встановлення розетки 3 місяці

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий