Сервісна служба Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
час Працюємо без вихідних
24 години 7 днів на тиждень
Електрик
Встановлення розеток і вимикачів
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
Чому вам вигідно замовляти
встановлення розеток і вимикачів саме у нас?
11 років досвіду

11 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 12 містах України

Виконали 31 973 замовлень
від 25 976 клієнтів

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни фіксовані і немає ніяких "від".

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія до 24 місяців

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Встановлення розетки фото Встановлення розеток і вимикачів фото Встановлення вимикачів фото
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2018-11-13 16:33:49

Встановлення вимикачів і розеток

Встановлення розеток і вимикачів відносно нескладні послуги електрика. Однак це електромонтажні роботи і тому не варто ставитися до них безпечно. Надійніше всього доручити встановлення розеток і вимикачів майстру. Для цього можна викликати електрика в сервісній службі Домовий.

Встановлення розеток і вимикачів у квартирі

Необхідність встановлення розеток і вимикачів може виникнути в різних ситуаціях. І практично в будь-якому випадку встановлення розеток і вимикачів можливе. Потрібно лише дотримуватися правил встановлення.

Правильне встановлення розеток

Розетки встановлюють переважно на відстані від підлоги в 20-30 см, але також їх можна встановлювати на будь-який інший висоті, зручній для вас.

Варто враховувати, що встановлення розеток виконується не ближче ніж 50 см від заземлених частин у квартирі. А це – раковини, газові плити, труби водопостачання та батареї опалення.

У БНіП передбачається одна розетка на кожні 6-10 квадратних метрів житлових приміщень. Що стосується кухні, там встановлюється дві розетки, незважаючи на площу. БніП не враховували кількість сучасної побутової техніки в домі. Наш електрик встановить вам стільки розеток, скільки може знадобитися. Важливо обирати місця встановлення розеток враховуючи розташування побутової техніки.

Встановлення розеток у ванній

Як правило, встановлення розеток не виконується у ванній та туалеті. У таких приміщеннях допускається лише встановлення розеток від знижувального трансформатора. При цьому потрібно робити подвійну ізоляцію. Крім цього, необхідно використовувати спеціальні вологозахищені розетки. Такі розетки не бояться вологи і перепадів температури. Вологозахищені розетки можна встановлювати і на вулиці.

Встановлення розеток у дитячих кімнатах

Особливої безпеки слід дотримуватися в дитячих кімнатах. Рекомендується встановлення розеток на недоступній висоті для дітей. А також використовувати розетки, оснащені шторками, що закриваються. Ці розетки обладнані пристроєм, який відкривається тільки після того, як в розетку вмикаються штирі вилки.

Які встановлювати розетки?

Розетки, що випускаються на території СНД, виробляються з ізоляційного матеріалу із двома контактними отворами. За класифікацією це розетки – С і F. Їх використовують в двопровідній мережі. Розетки зарубіжного виробництва і невелика частина вітчизняних, випускаються для трьохконтактної мережі (для мережі з заземлюючим контактом).

Існує ще безліч різновидів розеток, це і розетки з катапультами, і розетки зі штекерами для інтернету, телебачення тощо.

Встановлення розеток типу С

Розетки категорії С мають два круглих гнізда. Роз'єми відповідають 220 - 250 В. Використовуються розетки С для електроприладів, які не вимагають заземлення.

Розраховані такі розетки під вилки, аналогічного типу С. Ці вилки обладнані двома круглими штирями діаметром 4 і 4,8 мм, їх довжина і відстань між ними 19 мм.

Встановлення розеток типу F

Розетки F розраховані під вилки такого ж типу, що належать до системи Schuko. Іноді ці вилки помилково називають євровилкою, хоча згідно зі стандартами ними є вилки, і розетки типу С. Розетки типу F відрізняються тим, що мають контакти для заземлення електроустановок.

Способи встановлення розеток

Залежно від типу електропроводки, встановлення розеток ділиться на два способи: прихований і відкритий. У квартирах, будинках, офісах проводка робиться всередині стін, відповідно виконується приховане встановлення розеток. У виробничих, складських приміщеннях проводку і встановлення розеток роблять відкритим способом.

Замовити послугу встановлення розеток

Замовляйте встановлення розеток у нас на сайті або по телефону. Ми швидко відреагуємо на замовлення. А наші електрики якісно і надійно виконають встановлення розеток і вимикачів.

Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Відгуки клієнтів
Відгук

Андрій, Київ

На зиму вирішив прикупити обігрівачів, але, як виявилося в квартирі частина проводки алюмінієва. Довелося міняти на мідну. Роботи багато. Потрібна була серйозна компанія з гарантією результату. Колеги порадили сервісну службу Домовий. Електрики працювали удвох, впоралися швидко і за раніше озвученим прайсом. Виписали гарантію на рік. Зиму я пережив.
Відгук

Ірина, Черкаси

Зникло світло в приватному будинку, а чоловік у відрядженні. З ЖЕКами не захотіла зв'язуватися. Благо є мобільний інтернет, зайшла на сайт domoviy.com. Оператор по телефону назвала попередню вартість діагностики з подальшим ремонтом - 150 грн. Через пів години приїхав електрик. Щось поколупав в щитку, вообщем, світ з'явився через 10 хв. Добре, що не подзвонила комунальникам, вийшло б і довше і дорожче 100%.