Встановлення розетки
Встановлення розеток і вимикачів відносно нескладні послуги електрика. Однак це електромонтажні роботи і тому не варто ставитися до них безпечно. Надійніше всього доручити встановлення розеток і вимикачів майстру. Для цього можна викликати електрика у Сервісній службі Домовий.
Встановлення розеток і вимикачів у квартирі

Необхідність встановлення розеток і вимикачів може виникнути в різних ситуаціях. І практично в будь-якому випадку встановлення розеток і вимикачів можливе. Потрібно лише дотримуватися правил встановлення.
Правильний монтаж розеток
Розетки встановлюють переважно на відстані від підлоги в 20-30 см, але також їх можна встановлювати на будь-який інший висоті, зручній для вас.
Варто враховувати, що встановлення розеток виконується не ближче ніж 50 см від заземлених частин у квартирі. А це – раковини, газові плити, труби водопостачання та батареї опалення.
У БНіП передбачається одна розетка на кожні 6-10 квадратних метрів житлових приміщень. Що стосується кухні, там встановлюється дві розетки, незважаючи на площу. БніП не враховували кількість сучасної побутової техніки в домі. Наш електрик встановить вам стільки розеток, скільки може знадобитися. Важливо обирати місця встановлення розеток враховуючи розташування побутової техніки.

Встановлення розеток у ванній

Як правило, встановлення розеток не виконується у ванній та туалеті. У таких приміщеннях допускається лише встановлення розеток від знижувального трансформатора. При цьому потрібно робити подвійну ізоляцію. Крім цього, необхідно використовувати спеціальні вологозахищені розетки. Такі розетки не бояться вологи і перепадів температури. Вологозахищені розетки можна встановлювати і на вулиці.
Встановлення розеток у дитячих кімнатах
Особливої безпеки слід дотримуватися в дитячих кімнатах. Рекомендується встановлення розеток на недоступній висоті для дітей. А також використовувати розетки, оснащені шторками, що закриваються. Ці розетки обладнані пристроєм, який відкривається тільки після того, як в розетку вмикаються штирі вилки.
Які встановлювати розетки?
Розетки, що випускаються на території СНД, виробляються з ізоляційного матеріалу із двома контактними отворами. За класифікацією це розетки – С і F. Їх використовують в двопровідній мережі. Розетки зарубіжного виробництва і невелика частина вітчизняних, випускаються для трьохконтактної мережі (для мережі з заземлюючим контактом).
Існує ще безліч різновидів розеток, це і розетки з катапультами, і розетки зі штекерами для інтернету, телебачення тощо.
Встановлення розеток типу С
Розетки категорії С мають два круглих гнізда. Роз'єми відповідають 220 - 250 В. Використовуються розетки С для електроприладів, які не вимагають заземлення.
Розраховані такі розетки під вилки, аналогічного типу С. Ці вилки обладнані двома круглими штирями діаметром 4 і 4,8 мм, їх довжина і відстань між ними 19 мм.
Встановлення розеток типу F
Розетки F розраховані під вилки такого ж типу, що належать до системи Schuko. Іноді ці вилки помилково називають євровилкою, хоча згідно зі стандартами ними є вилки, і розетки типу С. Розетки типу F відрізняються тим, що мають контакти для заземлення електроустановок.
Способи встановлення розеток
Залежно від типу електропроводки, встановлення розеток ділиться на два способи: прихований і відкритий. У квартирах, будинках, офісах проводка робиться всередині стін, відповідно виконується приховане встановлення розеток. У виробничих, складських приміщеннях проводку і встановлення розеток роблять відкритим способом.
Замовити послугу встановлення розеток
Замовляйте встановлення розеток у нас на сайті або по телефону. Ми швидко відреагуємо на замовлення. А наші електрики якісно і надійно виконають встановлення розеток і вимикачів.