Сервісна служба Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
час Працюємо без вихідних
24 години 7 днів на тиждень
Електрик
Штробління стін
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
штробління стін саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 12 містах України

Виконали 31 973 замовлень
від 25 976 клієнтів

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни фіксовані і немає ніяких "від".

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія до 24 місяців

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Телефонуйте прямо зараз!
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Штробління стін фото Штробління стін фото Штробління стін фото
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2018-11-13 17:58:51

Штробління стін: що вам необхідно знати

Практично кожен ремонтний процес супроводжує процедура, від якості якої залежить функціональність прокладеної комунікацій і надійність будівельних робіт. Існує безліч способів штробління стін для різних цілей (матеріалів, інструментів) і для вибору прийнятного варіанту замовнику варто ознайомитися з основними типами робіт.

Штроблення стін під проводку

Мешканці, що змінюють розташування меблів під час капремонту, обов'язково стикаються з проблемою зміни місць для розеток / вимикачів. Стандартне розміщення не враховує особливостей інтер'єрного дизайну і нерідко буває недостатнім для сучасної сім'ї з безліччю електродевайсів. Перед проведенням ремонтних робіт не зайвим буде дізнатися про наявність несучих стін, перевірити існуючі старі прокладки кабелю і намітити приблизно очікуване розташування приладів і техніки.

Штробління стін своїми руками варто робити тільки якщо ви цілком впевнені у власному досвіді і кваліфікації, так як процедура досить трудомістка і точна і зажадає наявності не тільки спеціальних насадок на перфоратор (дриль), але і значних фізичних зусиль.

Основні правила самостійної роботи

Досить часто можна зустріти думку, що навіть початківець майстер без праці може сформувати борозни на стінах або стелі для наступних електромонтажних робіт. Це правда лише частково. Штробління цегляної стіни при наявності супер сучасної болгарки або штроборіза дійсно не потребує багато часу.

При виконанні робіт досить дотримуватися базових законів:

  • Розташовувати штроби суто горизонтально або вертикально;
  • Відступати від стелі 15-40 см при горизонтальному способі прокладки;
  • Не наближатися до дверних, віконних прорізів і кутах ближче, ніж на 10 см;
  • Не заглиблюватися в стіну більш 2,5 см;
  • Обмежити довжину борозни 3 метрами.

При цьому ваш оптимальний маршрут для штроби в ході робіт може ускладнюватися через властивості стін або появи інших непередбачених обставин. Досвідчені майстри практично "на око" здатні визначити можливі складнощі, якість матеріалу стін і ймовірні перешкоди. Це допоможе заощадити ваш час і гроші, а при використанні професійних інструментів знизить рівень шуму і пилу.

Штроблення стін під труби

Найбільш складним і брудним видом будівельних занять вважається прокладка труб і створення великих штроб для сантехніки. Щоб не знизити несучі властивості стін і не створити аварійну ситуацію в будинку, такі види робіт слід проводити за допомогою фахівців і професійної техніки. Штроборіз не тільки забезпечить точність зрізу, а й максимально прискорить процес ремонту.

Прокладку сантехнічних комунікацій, розміщення труб виведення кондиціонерів і інші штробні роботи на несучих стінах самостійно краще не проводити. Найбільш поширеним способом вважається штробління під кондиціонер з використанням перфоратора або болгарки, але фахівці проводять прокладку на дорогому спецобладнанні і отримують якісний результат в стислі терміни.

Ціни на штробління стін

Вартість бороздіння на стінах може залежати від використаних електроприладів, міцності стін (цегляні, бетонні, пеноблокові, монолітні, панельні), від складності маршруту прокладки і довжини штроби.

Найбільш точний і малопильний проріз забезпечує штроборіз, а робота болгаркою дасть гарний зріз, високу швидкість і неймовірну кількість будівельного пилу. При замовленні робіт і складанні кошторису не зайвим буде поцікавитися у майстра наявність техніки із можливим спектром послуг. Великі сервісні компанії пропонують клієнтам як послуги з прокладання, так і прибирання сміття та пилу після завершення ремонту.

Телефонуйте прямо зараз!
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Відгуки клієнтів
Відгук

Андрій, Київ

На зиму вирішив прикупити обігрівачів, але, як виявилося в квартирі частина проводки алюмінієва. Довелося міняти на мідну. Роботи багато. Потрібна була серйозна компанія з гарантією результату. Колеги порадили сервісну службу Домовий. Електрики працювали удвох, впоралися швидко і за раніше озвученим прайсом. Виписали гарантію на рік. Зиму я пережив.
Відгук

Ірина, Черкаси

Зникло світло в приватному будинку, а чоловік у відрядженні. З ЖЕКами не захотіла зв'язуватися. Благо є мобільний інтернет, зайшла на сайт domoviy.com. Оператор по телефону назвала попередню вартість діагностики з подальшим ремонтом - 150 грн. Через пів години приїхав електрик. Щось поколупав в щитку, вообщем, світ з'явився через 10 хв. Добре, що не подзвонила комунальникам, вийшло б і довше і дорожче 100%.