Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Штробління стінвід 400 грн.

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на роботу майстра до 2 років

більше 15 років досвіду

ціна на штробління стін від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Штробління стін

Практично кожен ремонтний процес супроводжує процедура, від якості якої залежить функціональність прокладеної комунікацій і надійність будівельних робіт. Існує безліч способів штробління стін для різних цілей (матеріалів, інструментів) і для вибору прийнятного варіанту замовнику варто ознайомитися з основними типами робіт.

Штроблення стін під проводку

Штробління стін фото

Мешканці, що змінюють розташування меблів під час капремонту, обов'язково стикаються з проблемою зміни місць для розеток / вимикачів. Стандартне розміщення не враховує особливостей інтер'єрного дизайну і нерідко буває недостатнім для сучасної сім'ї з безліччю електродевайсів. Перед проведенням ремонтних робіт не зайвим буде дізнатися про наявність несучих стін, перевірити існуючі старі прокладки кабелю і намітити приблизно очікуване розташування приладів і техніки.

Штробління стін своїми руками варто робити тільки якщо ви цілком впевнені у власному досвіді і кваліфікації, так як процедура досить трудомістка і точна і зажадає наявності не тільки спеціальних насадок на перфоратор (дриль), але і значних фізичних зусиль.

Основні правила самостійної роботи прі штробінні стині

Досить часто можна зустріти думку, що навіть початківець майстер без праці може сформувати борозни на стінах або стелі для наступних електромонтажних робіт. Це правда лише частково. Штробління цегляної стіни при наявності супер сучасної болгарки або штроборіза дійсно не потребує багато часу.

При виконанні робіт досить дотримуватися базових законів:

 • Розташовувати штроби суто горизонтально або вертикально;
 • Відступати від стелі 15-40 см при горизонтальному способі прокладки;
 • Не наближатися до дверних, віконних прорізів і кутах ближче, ніж на 10 см;
 • Не заглиблюватися в стіну більш 2,5 см;
 • Обмежити довжину борозни 3 метрами.

При цьому ваш оптимальний маршрут для штроби в ході робіт може ускладнюватися через властивості стін або появи інших непередбачених обставин. Досвідчені майстри практично "на око" здатні визначити можливі складнощі, якість матеріалу стін і ймовірні перешкоди. Це допоможе заощадити ваш час і гроші, а при використанні професійних інструментів знизить рівень шуму і пилу.

Штробління стін фото

Штроблення стін під труби

Штробління стін фото

Найбільш складним і брудним видом будівельних занять вважається прокладка труб і створення великих штроб для сантехніки. Щоб не знизити несучі властивості стін і не створити аварійну ситуацію в будинку, такі види робіт слід проводити за допомогою фахівців і професійної техніки. Штроборіз не тільки забезпечить точність зрізу, а й максимально прискорить процес ремонту.

Прокладку сантехнічних комунікацій, розміщення труб виведення кондиціонерів і інші штробні роботи на несучих стінах самостійно краще не проводити. Найбільш поширеним способом вважається штробління під кондиціонер з використанням перфоратора або болгарки, але фахівці проводять прокладку на дорогому спецобладнанні і отримують якісний результат в стислі терміни.

Ціни на штробління стін

Вартість бороздіння на стінах може залежати від використаних електроприладів, міцності стін (цегляні, бетонні, пеноблокові, монолітні, панельні), від складності маршруту прокладки і довжини штроби.

Найбільш точний і малопильний проріз забезпечує штроборіз, а робота болгаркою дасть гарний зріз, високу швидкість і неймовірну кількість будівельного пилу. При замовленні робіт і складанні кошторису не зайвим буде поцікавитися у майстра наявність техніки із можливим спектром послуг. Великі сервісні компанії пропонують клієнтам як послуги з прокладання, так і прибирання сміття та пилу після завершення ремонту.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють штробління стін саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий