Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
час Працюємо без вихідних
24 години 7 днів на тиждень
Електрик
Монтаж освітлення
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
Чому вам вигідно замовляти
Монтаж освітлення саме у нас?
Тільки найкращі майстри

Тільки найкращі майстри

Ми провели більше 4680 співбесід, щоб відібрати кращих майстрів . Кожен майстер - фахівець у своєму напрямку.

Робимо на совість

Робимо на совість

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією . Ми дорожимо своєю репутацією!

Сплачуйте за результат

Сплачуйте за результат

Ми впевнені в якості своїх послуг, тому ви сплачуйте тільки після повного виконання роботи .

Досвід

Досвід

З 2007 року ми обслужили більше 24505 клієнтів з 12 міст України

Відкритий прайс

Відкритий прайс

Максимально докладні ціни на всі послуги. Вартість робіт повідомляється по телефону .

Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замовити зворотній дзвінок
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Монтаж освещения Монтаж освещения Монтаж освещения

Монтаж освітлення: особливості зовнішнього і внутрішнього монтажу

Небезпечні часи, коли домашні інженерно-технічні роботи було прийнято проводити своїми силами, давно залишилися в минулому. Монтаж освітлення своїми руками зараз вирішуються проводити тільки відчайдушні експериментатори, які готові ризикнути особистим здоров'ям і безпекою близьких людей.

Монтаж освітлення в квартирі, приватному будинку або на вулиці вимагає особливих навичок і професійних знань, тому тільки досвідчені професіонали зможуть забезпечити дотримання технічних норм, вірний вибір матеріалів і проведуть монтажні роботи з дотриманням вимог електробезпеки.

Що необхідно знати для надійної установки освітлення

Електромонтажні роботи в будинках, офісах або на виробничих площах починаються з проектування системи і визначення її функціонального навантаження. Монтаж освітлення може зажадати установки узо, підключення автоматів, трансформаторів або додаткового монтажу електропроводки. Розміщення архітектурного, вуличного, промислового або ландшафтного підсвічування передбачає наявність індивідуальних тонкощів і професійних нюансів.

Сучасний ринок освітлювальної техніки включає величезний вибір приладів і комплектуючих, тому важливо при підготовці монтажних робіт вивчити специфіку світильників, ступінь видимості і визначити оптимальні схеми розміщення. Досвідчені інженери при проектуванні точок вуличного або внутрішнього розміщення не тільки допоможуть знизити витрати на оплату рахунків за електроенергію, але і поліпшать комфортність користувачів завдяки зниженню «сліпучого ефекту».

Оптимальне розташування світлотехніки з урахуванням сучасних нормативних вимог дозволить замовнику уникнути в подальшому конфліктів з місцевою енергокомпанією і підкреслити архітектурні особливості будь-яких об'єктів.

Установка освітлення в квартирі

Компетентний майстер з солідним стажем роботи без проблем виконає монтаж освітлення будь-якої складності. При пошуку солідної сервісної служби варто вивчити її репутацію, тривалість роботи на ринку і комплексний перелік надаваних електромонтажних послуг.

Сервісна служба Домовий спеціалізується на наданні професійного обслуговування в електротехнічної галузі з 2007 року. Світлотехніки компанії проводять монтаж систем електроосвітлення з нуля і «під ключ», забезпечуючи клієнтам відмінну якість настановних електроробіт і надаючи письмову гарантію.

Фахівці служби Домовий забезпечать:

 • строкову збірку і підключення освітлювальних приладів,
 • монтування бра, люстр, світильників, ламп,
 • підготовку освітлювального дизайн-проекту,
 • електромонтаж мережі для установки системи,
 • заміну / ремонт вимикачів, розеток,
 • монтаж проводки освітлення,
 • заміну вбудованих ламп підсвічування,
 • монтування підсвічування в стельових системах,
 • монтаж світлодіодної стрічки,
 • заміну поламаних патронів,
 • визначення навантаження на мережу при підключенні нових приладів, проектування і монтування точкового підсвічування меблів.

Ціна установки освітлення

Правильно розміщена система освітлювальних приладів - запорука комфортного проживання та безпечного використання. Організувати затишний і економний світловий простір допоможе звернення в перевірену сервісну компанію, яка надає повний комплекс монтажного обслуговування.

Сервісна служба Домовий гарантує бездоганну роботу своїх майстрів при проведенні оперативного і професійного монтажу освітлення, ціна якого завжди визначається до початку робіт. Відкритий прайс-лист і можливість вибрати необхідний список монтажних послуг роблять співпрацю з нашою компанією максимально зручним і вигідним для клієнтів.

Акуратні електрики служби Домовий швидко і в призначений час встановлять унікальне ландшафтне, маркувальне електроосвітлення, підготують проект фасадного освітлення і проведуть на високому рівні всі етапи електромонтажу систем освітлення будь-якої складності. Вартість установки формується виходячи з обсягу, характеру, дизайнерських особливостей проекту.

Якість змонтованих нами систем підтверджують позитивні відгуки численних клієнтів і тривала бездоганна робота в області обслуговування.


Інші популярні категорії
4 5 4.96 238
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Замовити зворотній дзвінок
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
Відгуки клієнтів

Андрій, Київ

На зиму вирішив прикупити обігрівачів, але, як виявилося в квартирі частина проводки алюмінієва. Довелося міняти на мідну. Роботи багато. Потрібна була серйозна компанія з гарантією результату. Колеги порадили сервісну службу Домовий. Електрики працювали удвох, впоралися швидко і за раніше озвученим прайсом. Виписали гарантію на рік. Зиму я пережив.

Ірина, Черкаси

Зникло світло в приватному будинку, а чоловік у відрядженні. З ЖЕКами не захотіла зв'язуватися. Благо є мобільний інтернет, зайшла на сайт domoviy.com. Оператор по телефону назвала попередню вартість діагностики з подальшим ремонтом - 150 грн. Через пів години приїхав електрик. Щось поколупав в щитку, вообщем, світ з'явився через 10 хв. Добре, що не подзвонила комунальникам, вийшло б і довше і дорожче 100%.
')