Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Встановлення металевих дверейвід 400 грн.

гарантія на роботу 1 рік

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на встановлення вхідних дверей 1 рік

більше 15 років досвіду

ціна на встановлення вхідних дверей від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Встановлення вхідних дверей

Капітальний ремонт більшість власників окремого житла починають питанням: що лагодити в першу чергу? Як правило, вигідніше починати роботи по поліпшенню власного житла з вхідних дверей. Адже це не тільки візитна картка, обличчя вашої квартири, але і гарантія безпечного проживання всієї родини. Сучасні та надійні євродвері захистять вас від непрошених візитерів, неприємних запахів або протягів, потоків холодного повітря в зимовий період часу або посягань зловмисників.

Правильне встановлення металевих дверей допоможе істотно заощадити на обігріві приміщення завдяки спеціальним елементам теплоізоляції і заповнення внутрішньої порожнини утеплювачем. Також професійний монтаж металевих дверей бригадою теслярів дасть додаткову звукоізоляцію і ви будете позбавлені «щасливої ​​можливості» стежити за подробицями життя сусідів по сходовій клітці.

Встановлення металевих дверей своїми руками

Цілком зрозуміле бажання багатьох домовласників вивчити процес монтажу євродверей власними силами, щоб точно підібрати необхідний варіант монтування і потрібну фурнітуру. Важливою умовою надійного розміщення є увага до дрібниць і гранична скрупульозність роботи столяра.

Крім досвіду у веденні монтажно-ремонтних робіт для самостійного встановлення вам знадобляться болгарка, перфоратор, дерев'яні клини, схил, ломик (фомка), анкера, монтажна піна, великий молоток. Не завадять пара фізично стійких помічників для утримання євродверей, так як саме легке полотно за вагою досягає 35-40 кг, а для ідеально рівної посадки і фіксації його необхідно утримувати у вертикальному положенні якийсь час.

Найчастіше виробники полегшують працю професійних майстрів, завчасно забезпечуючи товар встановленої фурнітурою. На превеликий жаль платників-аматорів, це тільки подовжує процес встановлення металевих дверей, так як вимагає тривалої вивірки горизонталей і вертикалей і багаторазового навішування полотна.

Великим мінусом встановлення металевих дверей своїми руками можна вважати питання гарантійного обслуговування. Деякі виробники відмовляються від обслуговування свого товару, якщо стає відомо про непрофесійний монтажі. Прийнято вважати, що послуги професійного теслі забезпечують максимально ефективне і правильне кріплення коробки і вертикальне розміщення полотна.

Ціна встановлення вхідних металевих дверей

Вартість монтажу залежить від кількості етапів роботи і досвідченості команди майстрів. Зазвичай обов'язково в список необхідних послуг теслі включається швидкий демонтаж старої коробки і прибирання сміття. Як додатковий сервіс власник може замовити посилення дверного отвору профілем або «страхувальні» кріплення коробки анкерами для посилення надійності встановлення.

У деяких великих компаніях також надають послуги з встановлення добору з плівки або шпону. Майстри Сервісної служби Домовий мають величезний досвід в таких видах робіт і пропонують професійну установку мдф накладок на металеві двері. Спеціальна оббивка євродверей МДФ фасадами допоможе підвищити рівень теплоізоляції в два рази і додатково грає декоративну роль в дизайні передпокою.

Фахівці служби Домовий можуть швидко і професійно проконсультувати вас щодо питань у функціонуванні дверного полотна і коробки, в стислі терміни нададуть допомогу по встановленню замків в металеві двері або ліквідують недоліки в роботі старих дверей і зроблять її оперативний ремонт.

Найчастіше клієнти звертаються зі скаргами на втрату герметичності, протяги і піддув. Головною причиною виникнення несправностей є прискорений знос через неправильну самостійну установку і недостатню ізоляцію монтажною піною. Щоб уникнути повторного монтажу і додаткових витрат, варто звертатися до теслярів з достатнім рівнем знань і практики. Професіонали Сервісної служби Домовий в обов'язковому порядку надають письмову гарантію на надані послуги і готові допомогти у будь-який зручний для вас час.

Важливо пам'ятати, що правильно зроблена обробка і монтаж вхідних дверей грають не тільки важливу роль в обстановці сучасної квартири, але збільшують експлуатаційні якості виробу, підвищують термін служби євродверей.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють встановлення вхідних дверей саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на встановлення вхідних дверей 1 рік

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий