Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Столяр
Встановлення металевих дверей
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-04-12 10:58:14

Встановлення металевих дверей як основа вашої безпеки

Капітальний ремонт більшість власників окремого житла починають питанням: що лагодити в першу чергу? Як правило, вигідніше починати роботи по поліпшенню власного житла з вхідних дверей. Адже це не тільки візитна картка, обличчя вашої квартири, але і гарантія безпечного проживання всієї родини. Сучасні та надійні євродвері захистять вас від непрошених візитерів, неприємних запахів або протягів, потоків холодного повітря в зимовий період часу або посягань зловмисників.

Правильне встановлення металевих дверей допоможе істотно заощадити на обігріві приміщення завдяки спеціальним елементам теплоізоляції і заповнення внутрішньої порожнини утеплювачем. Також професійний монтаж металевих дверей бригадою теслярів дасть додаткову звукоізоляцію і ви будете позбавлені «щасливої ​​можливості» стежити за подробицями життя сусідів по сходовій клітці.

Встановлення металевих дверей своїми руками

Цілком зрозуміле бажання багатьох домовласників вивчити процес монтажу євродверей власними силами, щоб точно підібрати необхідний варіант монтування і потрібну фурнітуру. Важливою умовою надійного розміщення є увага до дрібниць і гранична скрупульозність роботи столяра.

Крім досвіду у веденні монтажно-ремонтних робіт для самостійного встановлення вам знадобляться болгарка, перфоратор, дерев'яні клини, схил, ломик (фомка), анкера, монтажна піна, великий молоток. Не завадять пара фізично стійких помічників для утримання євродверей, так як саме легке полотно за вагою досягає 35-40 кг, а для ідеально рівної посадки і фіксації його необхідно утримувати у вертикальному положенні якийсь час.

Найчастіше виробники полегшують працю професійних майстрів, завчасно забезпечуючи товар встановленої фурнітурою. На превеликий жаль платників-аматорів, це тільки подовжує процес встановлення металевих дверей, так як вимагає тривалої вивірки горизонталей і вертикалей і багаторазового навішування полотна.

Великим мінусом встановлення металевих дверей своїми руками можна вважати питання гарантійного обслуговування. Деякі виробники відмовляються від обслуговування свого товару, якщо стає відомо про непрофесійний монтажі. Прийнято вважати, що послуги професійного теслі забезпечують максимально ефективне і правильне кріплення коробки і вертикальне розміщення полотна.

Ціна встановлення вхідних металевих дверей

Вартість монтажу залежить від кількості етапів роботи і досвідченості команди майстрів. Зазвичай обов'язково в список необхідних послуг теслі включається швидкий демонтаж старої коробки і прибирання сміття. Як додатковий сервіс власник може замовити посилення дверного отвору профілем або «страхувальні» кріплення коробки анкерами для посилення надійності встановлення.

У деяких великих компаніях також надають послуги з встановлення добору з плівки або шпону. Майстри Сервісної служби Домовий мають величезний досвід в таких видах робіт і пропонують професійну установку мдф накладок на металеві двері. Спеціальна оббивка євродверей МДФ фасадами допоможе підвищити рівень теплоізоляції в два рази і додатково грає декоративну роль в дизайні передпокою.

Фахівці служби Домовий можуть швидко і професійно проконсультувати вас щодо питань у функціонуванні дверного полотна і коробки, в стислі терміни нададуть допомогу по встановленню замків в металеві двері або ліквідують недоліки в роботі старих дверей і зроблять її оперативний ремонт.

Найчастіше клієнти звертаються зі скаргами на втрату герметичності, протяги і піддув. Головною причиною виникнення несправностей є прискорений знос через неправильну самостійну установку і недостатню ізоляцію монтажною піною. Щоб уникнути повторного монтажу і додаткових витрат, варто звертатися до теслярів з достатнім рівнем знань і практики. Професіонали Сервісної служби Домовий в обов'язковому порядку надають письмову гарантію на надані послуги і готові допомогти у будь-який зручний для вас час.

Важливо пам'ятати, що правильно зроблена обробка і монтаж вхідних дверей грають не тільки важливу роль в обстановці сучасної квартири, але збільшують експлуатаційні якості виробу, підвищують термін служби євродверей.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
встановлення металевих дверей саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на встановлення металевих дверей до 2 років

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.