Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Заміна серцевини замкавід 400 грн.

гарантія на роботу 3 місяці

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на заміну серцевини замка 3 місяці

більше 15 років досвіду

ціна на заміну серцевини замка від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Заміна серцевини замка: на що звернути увагу

Кожен день кожен з нас безліч разів стикається з необхідністю використання дверних замків. Починаючи з простого закриття квартири або будинку при виході на роботу і закінчуючи замиканням офісних, виробничих і складських приміщень. Чим частіше ми використовуємо дверні механізми, тим швидше відбудеться знос і нам може знадобиться швидка і надійна заміна серцевини замка.

Якщо дверний замок почав заїдати, відкриватися ривками або його функціональність викликає сумніви - вам необхідна термінова заміна серцевини замка. Також подібна процедура вкрай бажана при втраті ключа або при виникненні необхідності обмежити доступ в приміщення небажаних осіб.

Заміна циліндра замка відноситься до досить простим сервісних послуг, але підбирати відповідний секретний механізм і проводити монтажні роботи варто тільки при наявності достатнього досвіду і практичних навичок. Некваліфікована заміна серцевини замка в металевих дверей здатна викликати псування полотна дверей, блокування мешканців у приміщенні і зажадати демонтажу і повторної установки дверей.

Професійна установка і заміна серцевини замка

Заміна серцевини замка фото

Існує кілька базових типів запірних приладів, тому при виклику майстра для заміни личинки замка варто переконатися в його високій кваліфікації та досвіду. Фахівці Сервісної служби Домовий успішно працюють з циліндровими, штифтовими, дисковими і хрестоподібними запорами для вхідних дверей, роблячи монтаж личинок в стислі терміни і за доступними цінами.

Достатній досвід, знайомство з сучасними способами установки і монтування дозволяють нашим майстрам працювати з механізмами особливої ​​і підвищеної складності. У величезному штаті працівників Сервісної Служби Домовий є професіонали широкого профілю, здатні вирішити ремонтні та монтажні проблеми клієнтів з будь-яким рівнем комбінування. Ми завжди працюємо на гідному якісному рівні і надаємо письмову гарантію на надані сервісні послуги.

Ціна термінової заміни серцевини замка

Звертаючись в нашу сервісну службу, ви можете бути впевнені не тільки в високій майстерності фахівців, а й адекватній вартості заміни серцевини замка. Ми допоможемо вибрати необхідний секретний механізм, уточнимо необхідного виробника і передбачимо всі можливі нюанси монтування, надаючи послуги з невисоким розцінками.

Відкритий і докладний прайс-лист, визначення ціни до початку обслуговування дозволяє нашим замовникам переконатися в репутації компанії і замовити заміну серцевини замка в зручний час і за кращими цінами. Вартість установки серцевини замка визначають висококваліфіковані і акуратні майстри в кожному конкретному випадку, тому наші клієнти отримують весь комплекс необхідних послуг за розумними розцінками.

Встановлення серцевини замка фотографія

На що звернути увагу при заміні серцевини замка в дверях?

Заміна серцевини замка фото

Починати підготовку до проведення ремонтних робіт варто зі знайомства з можливими способами заміни зіпсованої серцевини в замку дверей. Найчастіше виклик кваліфікованого фахівця допомагає вирішити проблему термінового перевстановлення буквально за кілька годин. Але деякі домовласники вважають за краще грунтовно вивчити теоретичну частину і ознайомитися з відео по заміні серцевини замка своїми руками, щоб прийняти остаточне рішення щодо вибору виробника, моделі механізму і визначитися з необхідними комплектуючими.

При заміні циліндра замка, в першу чергу, слід вивчити розташування кріпильного механізму (болта на торці) і вибирати подібну модель «секрету». Також важливим аспектом вибору можна вважати наявність в наборі необхідної кількості ключів, адже комплектація у різних типів запірних приладів може відрізнятися, а виготовлений на замовлення додатковий ключ не завжди буває належної якості.

Досвідчені фахівці з монтування личинки вхідних дверей також звертають увагу на естетичну сторону монтажу. Справа в тому, що торець запору буде видно вашим гостям, тому краще вибирати неконтрастні і гармонійні поєднання кольору серцевини, щоб з перших хвилин не зіпсувати враження від унікального дизайну вашого житла.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють заміну серцевини замка саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на заміну серцевини замка 3 місяці

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий