Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Столяр
Заміна серцевини замка
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Заміна серцевини замка фото Встановлення серцевини замка фотографія Заміна секрету замка фотографія
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-05-08 15:56:38

Заміна серцевини замка: на що звернути увагу

Кожен день кожен з нас безліч разів стикається з необхідністю використання дверних замків. Починаючи з простого закриття квартири або будинку при виході на роботу і закінчуючи замиканням офісних, виробничих і складських приміщень. Чим частіше ми використовуємо дверні механізми, тим швидше відбудеться знос і нам може знадобиться швидка і надійна заміна серцевини замка.

Якщо дверний замок почав заїдати, відкриватися ривками або його функціональність викликає сумніви - вам необхідна термінова заміна серцевини замка. Також подібна процедура вкрай бажана при втраті ключа або при виникненні необхідності обмежити доступ в приміщення небажаних осіб.

Заміна циліндра замка відноситься до досить простим сервісних послуг, але підбирати відповідний секретний механізм і проводити монтажні роботи варто тільки при наявності достатнього досвіду і практичних навичок. Некваліфікована заміна серцевини замка в металевих дверей здатна викликати псування полотна дверей, блокування мешканців у приміщенні і зажадати демонтажу і повторної установки дверей.

Професійна установка і заміна серцевини замка

Існує кілька базових типів запірних приладів, тому при виклику майстра для заміни личинки замка варто переконатися в його високій кваліфікації та досвіду. Фахівці Сервісної служби Домовий успішно працюють з циліндровими, штифтовими, дисковими і хрестоподібними запорами для вхідних дверей, роблячи монтаж личинок в стислі терміни і за доступними цінами.

Достатній досвід, знайомство з сучасними способами установки і монтування дозволяють нашим майстрам працювати з механізмами особливої ​​і підвищеної складності. У величезному штаті працівників Сервісної Служби Домовий є професіонали широкого профілю, здатні вирішити ремонтні та монтажні проблеми клієнтів з будь-яким рівнем комбінування. Ми завжди працюємо на гідному якісному рівні і надаємо письмову гарантію на надані сервісні послуги.

Ціна термінової заміни серцевини замка

Звертаючись в нашу сервісну службу, ви можете бути впевнені не тільки в високій майстерності фахівців, а й адекватній вартості заміни серцевини замка. Ми допоможемо вибрати необхідний секретний механізм, уточнимо необхідного виробника і передбачимо всі можливі нюанси монтування, надаючи послуги з невисоким розцінками.

Відкритий і докладний прайс-лист, визначення ціни до початку обслуговування дозволяє нашим замовникам переконатися в репутації компанії і замовити заміну серцевини замка в зручний час і за кращими цінами. Вартість установки серцевини замка визначають висококваліфіковані і акуратні майстри в кожному конкретному випадку, тому наші клієнти отримують весь комплекс необхідних послуг за розумними розцінками.

На що звернути увагу при заміні серцевини замка в дверях,

Починати підготовку до проведення ремонтних робіт варто зі знайомства з можливими способами заміни зіпсованої серцевини в замку дверей. Найчастіше виклик кваліфікованого фахівця допомагає вирішити проблему термінового перевстановлення буквально за кілька годин. Але деякі домовласники вважають за краще грунтовно вивчити теоретичну частину і ознайомитися з відео по заміні серцевини замка своїми руками, щоб прийняти остаточне рішення щодо вибору виробника, моделі механізму і визначитися з необхідними комплектуючими.

При заміні циліндра замка, в першу чергу, слід вивчити розташування кріпильного механізму (болта на торці) і вибирати подібну модель «секрету». Також важливим аспектом вибору можна вважати наявність в наборі необхідної кількості ключів, адже комплектація у різних типів запірних приладів може відрізнятися, а виготовлений на замовлення додатковий ключ не завжди буває належної якості.

Досвідчені фахівці з монтування личинки вхідних дверей також звертають увагу на естетичну сторону монтажу. Справа в тому, що торець запору буде видно вашим гостям, тому краще вибирати неконтрастні і гармонійні поєднання кольору серцевини, щоб з перших хвилин не зіпсувати враження від унікального дизайну вашого житла.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
заміну серцевини замка саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на заміну серцевини замка 3 місяці

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.