Підключеннія датчика руху і світла
Сервісна служба Домовий

Підключення датчика руху

Рахунки за електроенергію продовжують своє впевнене зростання, а економні домовласники все більше уваги приділяють вдалим прикладам установки автоматичних систем включення і виключення освітлення. Комплекси домашнього управління дозволяють розумно використовувати електроенергію і забезпечити комфортну і затишну атмосферу для всіх мешканців.

Установка датчика руху в будинку, квартирі, на дачі або для вуличного освітлення є досить доступним кроком для сімей з будь-яким достатком, а економія може скласти значну суму.

Що треба знати про встановлення датчиків руху?

Зробити свій будинок розумнішими і зручнішим дозволить правильний підбір моделі приладу, схеми його монтажу і вірне підключення до системи енергопостачання. Звернення в перевірену і надійну сервісну службу дозволить вигідно вибрати тип приладу (стельовий, настінний), провести монтаж без шкоди для дизайну вашого житла і здійснити ощадливе налаштування з урахуванням індивідуальних вимог кожного члена сім'ї.

Фахівці Сервісної служби Домовий допоможуть встановити датчик руху і світла при складних умовах експлуатації і в приміщеннях різного призначення і форми. Якщо у вас живуть домашні тварини, то в цьому випадку знадобиться більш точне регулювання параметрів чутливості та тимчасового інтервалу відключення. Також при установці датчиків потрібно визначити ділянки активного руху і знизити площу «мертвих зон» до мінімуму.

Майстри Сервісної служби Домовий мають значний досвід монтажу активних і пасивних інфрачервоних датчиків, встановлюють комбіновані системи контролю переміщень і монтують сучасні системи сигналізації з оповіщенням власників про несанкціоноване проникнення.

Установка датчиків руху своїми руками

Самостійний монтаж сучасних приладів з автоматичною системою включення/вимикання не складний, якщо ви:

  • визначилися із завданнями, які він повинен вирішувати,
  • зможете вірно вибрати схему,
  • зумієте підключити його до окремого вікна в приміщенні.

Варто зазначити, що схема охоронного та промислового датчика мало відрізняється від стандартних квартирних аналогів, але вимагає індивідуального підходу. Найчастіше виробники вказують в технічному паспорті найбільш вдалі варіанти розміщення і вимоги до умов експлуатації. Процес монтажу передбачає наявність значних практичних навичок електрика, бо якщо ви переплутаєте виводи приладу, то можна спалити і нову техніку, і електропроводку.

При монтажі варто бути особливо обережним, оскільки рекомендації в інструкції розраховані на професійних установників і деякі деталі виробник не вказує.

Вартість установки датчиків руху

Для найбільш комфортної і довговічної установки датчиків руху і світла вам знадобляться послуги електрика, який зможе порадити відповідну модель для кімнати певного розміру і вибрати потрібний тип випромінювання.

Варто враховувати характеристики різних видів вимірників (ультрафіолетове, теплове, мікрохвильове випромінювання), щоб не заподіяти шкоди мешканцям. Деякі домашні «самоделкини» після монтажу ультразвукових приладів помічають підвищене занепокоєння домашніх тварин, які відмінно чують ультразвуковий діапазон діючих механізмів і повідомляють про це господарям тривалим гавкотом.

Фахівці Сервісної служби Домовий з 2007 року успішно здійснюють монтаж датчиків руху в квартирах, під'їздах житлових будинках і на вулиці. На всі монтажні роботи складаються акти і надається письмова гарантія. При бажанні замовника можна підібрати прилад, що включає електроосвітлення, систему кондиціонування, вентиляцію приміщення або запис на відеокамеру.

Установка контролера майстрами нашої компанії дозволить провести професійний монтаж системи безпеки з сиреною при появі людини в зоні дії обладнання. Досвідчені майстри допоможуть налаштувати комплексне оповіщення світловими сигналами або звуками, зроблять міні-сигналізацію для підвального поверху, гаража або підсобних приміщень.

Ціна установки датчиків руху буде залежати від кількості точок, складності монтажних робіт (прихована або домашня), моделі пристрою і терміну виконання замовлення. На сайті Сервісної службі Домовий зазначений повний прайс послуг наших фахівців на установку, монтаж і підключення електроприладів.

Телефонуйте зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338 58 68
Чому вам вигідно замовляти
встановлення датчика руху саме у нас?

14 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Гарантія на встановлення датчика руху 3 місяці

Акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
+
Не знайшли відповіді?
Давайте ми вам подзвонимо
+