Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Підключеннія датчика руху і світлавід 400 грн.

гарантія на роботу 3 місяці

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на встановлення датчика руху 3 місяці

більше 15 років досвіду

ціна на встановлення датчика руху від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Підключення датчика руху

Рахунки за електроенергію продовжують своє впевнене зростання, а економні домовласники все більше уваги приділяють вдалим прикладам установки автоматичних систем включення і виключення освітлення. Комплекси домашнього управління дозволяють розумно використовувати електроенергію і забезпечити комфортну і затишну атмосферу для всіх мешканців.

Установка датчика руху в будинку, квартирі, на дачі або для вуличного освітлення є досить доступним кроком для сімей з будь-яким достатком, а економія може скласти значну суму.

Що треба знати про встановлення датчиків руху?

Зробити свій будинок розумнішими і зручнішим дозволить правильний підбір моделі приладу, схеми його монтажу і вірне підключення до системи енергопостачання. Звернення в перевірену і надійну сервісну службу дозволить вигідно вибрати тип приладу (стельовий, настінний), провести монтаж без шкоди для дизайну вашого житла і здійснити ощадливе налаштування з урахуванням індивідуальних вимог кожного члена сім'ї.

Фахівці Сервісної служби Домовий допоможуть встановити датчик руху і світла при складних умовах експлуатації і в приміщеннях різного призначення і форми. Якщо у вас живуть домашні тварини, то в цьому випадку знадобиться більш точне регулювання параметрів чутливості та тимчасового інтервалу відключення. Також при установці датчиків потрібно визначити ділянки активного руху і знизити площу «мертвих зон» до мінімуму.

Майстри Сервісної служби Домовий мають значний досвід монтажу активних і пасивних інфрачервоних датчиків, встановлюють комбіновані системи контролю переміщень і монтують сучасні системи сигналізації з оповіщенням власників про несанкціоноване проникнення.

Установка датчиків руху своїми руками

Самостійний монтаж сучасних приладів з автоматичною системою включення/вимикання не складний, якщо ви:

 • визначилися із завданнями, які він повинен вирішувати,
 • зможете вірно вибрати схему,
 • зумієте підключити його до окремого вікна в приміщенні.

Варто зазначити, що схема охоронного та промислового датчика мало відрізняється від стандартних квартирних аналогів, але вимагає індивідуального підходу. Найчастіше виробники вказують в технічному паспорті найбільш вдалі варіанти розміщення і вимоги до умов експлуатації. Процес монтажу передбачає наявність значних практичних навичок електрика, бо якщо ви переплутаєте виводи приладу, то можна спалити і нову техніку, і електропроводку.

При монтажі варто бути особливо обережним, оскільки рекомендації в інструкції розраховані на професійних установників і деякі деталі виробник не вказує.

Вартість установки датчиків руху

Для найбільш комфортної і довговічної установки датчиків руху і світла вам знадобляться послуги електрика, який зможе порадити відповідну модель для кімнати певного розміру і вибрати потрібний тип випромінювання.

Варто враховувати характеристики різних видів вимірників (ультрафіолетове, теплове, мікрохвильове випромінювання), щоб не заподіяти шкоди мешканцям. Деякі домашні «самоделкини» після монтажу ультразвукових приладів помічають підвищене занепокоєння домашніх тварин, які відмінно чують ультразвуковий діапазон діючих механізмів і повідомляють про це господарям тривалим гавкотом.

Фахівці Сервісної служби Домовий з 2007 року успішно здійснюють монтаж датчиків руху в квартирах, під'їздах житлових будинках і на вулиці. На всі монтажні роботи складаються акти і надається письмова гарантія. При бажанні замовника можна підібрати прилад, що включає електроосвітлення, систему кондиціонування, вентиляцію приміщення або запис на відеокамеру.

Установка контролера майстрами нашої компанії дозволить провести професійний монтаж системи безпеки з сиреною при появі людини в зоні дії обладнання. Досвідчені майстри допоможуть налаштувати комплексне оповіщення світловими сигналами або звуками, зроблять міні-сигналізацію для підвального поверху, гаража або підсобних приміщень.

Ціна установки датчиків руху буде залежати від кількості точок, складності монтажних робіт (прихована або домашня), моделі пристрою і терміну виконання замовлення. На сайті Сервісної службі Домовий зазначений повний прайс послуг наших фахівців на установку, монтаж і підключення електроприладів.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють встановлення датчика руху саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на встановлення датчика руху 3 місяці

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий