Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Сервіс побутової техніки
Встановлення варильної поверхні
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Встановлення варильної поверхні фото Підключення варильної поверхні фотографія Монтаж варильної поверхні фото
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-04-12 11:12:46

Встановлення і підключення варильної поверхні

Центральне місце будь-якої кухні займає плита або в сучасному варіанті кухонного дизайну - для варки поверхня і духовка. Ця побутова техніка міцно закріпила за собою лідируючі позиції і не здає їх в останні десятиліття. Якого б виробника ви не вибрали - Electrolux, Zanussi, Gorenje, Samsung, Hansa - важливим етапом тривалої і безпечної експлуатації стане монтування кухонної панелі.

Від вірного розташування, надійного монтажу і професійної установки духової шафи може залежати не тільки гарантійне обслуговування, але і зручність і комфортність в роботі при приготуванні ваших кулінарних шедеврів.

Встановлення і підключення варильної поверхні своїми руками

Самостійний монтаж техніки - питання відповідальне і нешвидке.

Для початку домашньому майстру необхідно:

  • знайти підходяще місце розміщення кухонного обладнання,
  • в залежності від типу нагрівання вивчити вимоги до пожежної безпеки,
  • визначитися зі схемою, під'єднання до окремої електролінії для електричних і індукційних видів приладів,
  • підготувати і вирівняти місце розташування обладнання,
  • забезпечити термоізоляцію від меблевого гарнітура і інших приладів,
  • гарантувати герметизацію при розміщенні.

Монтаж і підключення будуть проходити кілька основних етапів, які вимагають знань і досвіду електрика, монтажника, газівника і теслі. При приєднанні варильні поверхні газового типу нагрівання потрібен майстер відповідної спеціалізації зі знанням вимог і стандартів газової компанії, з необхідною кваліфікацією.

Сучасні панелі відрізняються підвищеним використанням електроенергії (до 7кВт), тому першим кроком будуть електромонтажні роботи. Якщо у вас старий будинок, немає надійного заземлення, а розетка не витримує струм в рамках 32-40А, не варто проводити монтування своїми силами. Навіть найдосвідченіший інтернет-порадник не зможе без візуального контакту визначити особливості вашого конкретного випадку і не буде нести відповідальність за свій хибний рада.

Ціни на установку і підключення варильної поверхні

Як стало зрозуміло, монтаж кухонної техніки - процес досить трудомісткий і цікавий. Досвідчені майстри переконані, що варильну поверхню і електродуховку правильно розмістити набагато складніше, ніж змонтувати стандартну плиту. Надійний монтаж кухонної техніки забезпечать тільки вмілі практики, які не перший рік працюють в цій сфері і знайомі з особливостями будови і установки різних видів і моделей.

Сервісна служба Домовий з 2007 року пропонує клієнтам величезний спектр монтажних послуг і виробляє установку варильних поверхонь і побутової техніки за привабливими розцінками. Матеріали, з якими працюють наші фахівці, сертифіковані і пройшли необхідний контроль якості. Використання сучасного інструменту при підключенні обладнання виключить неприємні сюрпризи при подальшій експлуатації.

Професійні майстри служби Домовий мають необхідний досвід роботи з електротехнікою і газовими плитами. При бажанні замовника вони гранично точно, швидко і без шкоди кухонних меблів проведуть демонтаж старої плити. Ціна підключення варильної панелі може включати додаткові послуги, з переліком яких ви можете ознайомитися у відкритому прайс-листі.

Чому для установки і підключення варильної поверхні потрібен фахівець?

Ми гарантуємо, що майстри Сервісної служби Домовий приїдуть до вас в точно призначений час, будуть забезпечені необхідними інструментами (викрутки, торцевий ключ, герметик, дриль, гайкові ключі, електролобзик) і проявлять уважність і оперативність. Компанія надає на надані послуги письмову гарантію і забезпечує максимальну зручність для клієнтів при виконанні сервісних і монтажних робіт.

Високий рівень нашого обслуговування і помірна цінова політика дозволили нам стати лідером сервісних центрів 10 міст України та напрацювати солідну базу задоволених клієнтів. Якісні послуги служби Домовий і максимально докладні ціни надали можливість більш 16 тисячам замовників своєчасно вирішити гострі проблеми і виконати роботи будь-якої складності.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
встановлення варильної поверхні саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на встановлення варильної поверхні до 2 років

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.