Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Сервіс побутової техніки
Встановлення посудомийної машини
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-04-12 11:40:11

Підключення та встановлення посудомийної машини

Одним з найбільш спірних питань, які виникали на кухні в минулі часи, можна вважати обговорення: «хто сьогодні миє посуд?» На щастя, технічний прогрес дозволив нам обов'язковим предметом змінити його конструкцію все частіше використовувати посудомийку. Дорогі або бюджетні, масивні або компактні - не важливо, яку модель ви купите - навіть найсучаснішу техніку важливо професійно і надійно установити. При цьому варто наперед прораховувати міцність кріпильних елементів, особливості роботи вбудованої техніки і її підключення до водопроводу та електромережі.

Як проводиться встановлення посудомийної машини?

Підключення посудомийної машини проходить з незначною втратою грошей і часу, якщо ваша модель посудомийки ідеально вписується в розмір ніші і кухонного гарнітура, а при проведенні ремонтних робіт професійна команда майстрів забезпечить окрему лінію електроживлення з необхідним заземленням (занулением) і зробить безпечні відводи до водопостачання і дренажної системи.

Але навіть при наявності необхідних комунікацій, для проведення пускової перевірки вам все одно потрібен досвідчений експерт. Професійний сервісний фахівець перевірить герметичність монтажу кухонного приладу, правильність і точність кріплень, звірить відповідність схеми і обраної моделі.

Інструкція спростить підключення посудомийної машини самостійно, але не варто забувати, що чим дорожче побутова техніка, тим досвідченіше повинен бути «домашній майстер». Для авторитетного фахівця питання монтажу вирішується протягом 2-3 годин, а "домашні майстри" перед початком робіт повинні ознайомитися з необхідною теоретичною базою і знайти можливі схеми установки вбудованої посудомийки.

Як знайти майстра для установки посудомийної машини?

Монтаж посудомийки - непросте і ризиковане заняття, оскільки введення в експлуатацію неправильно підключеної техніки може призвести до втрати гарантії, займання електропроводки і затоплення сусідів знизу. Незначна економія на професійному фахівця при підключенні посудомийної машини самостійно може спровокувати втрату функціональності і зажадати дорогий ремонт.

Пошук професіонала варто починати з великих обслуговуючих центрів, які спеціалізуються на монтажних роботах не один рік і надають гарантії на надані послуги. Сервісна служба Домовий має достатній рівень своїх майстрів, так як надає монтажні послуги з 2007 року. Встановлення посудомийної машини bosch або будь-який інший марки проводиться спеціальними інструментами і виконується в стислі терміни.

Сантехніки та електрики сервісної служби Домовий регулярно проходять додаткові навчальні практики і можуть проводити монтаж посудомийки незалежно від виробника, типу розводки водопровідних і каналізаційних труб і особливостей електромережі в будинку.

Вартість встановлення посудомийної машини

Підключення посудомийки часто складається з декількох етапів робіт, тому ціна монтажу посудомийки буде залежати від кількості обраних пунктів сервісного обслуговування. Точне і безпомилкове підключення апарату дозволить надовго забути про проблеми з миттям посуду, а укладення договору на регулярне профілактичне обслуговування забезпечить від подальших неприємностей з забитими фільтрами або іншими несправностями.

Експерти Сервісної служби Домовий добротно

  • закріплять побутовий прилад в ніші шафи або встановлять в обраному вами місці,
  • замінять або подовжать сантехнічні труби,
  • проведуть необхідне з'єднання від електрощитка до машини,
  • встановлять автоматичний вимикач відповідної моделі та потужності,
  • встановлять окрему розетку,
  • змонтують фільтри очищення та запірні крани,
  • перевірять машину в тестовому режимі.

Ціна на установку посудомийної машини професіоналами Сервісної служби Домовий відповідає високій якості запропонованих послуг і формується з відкритого прайсу на сайті компанії. Звертаючись до нас для вирішення побутових проблем, замовлення монтажних або ремонтних робіт, ви можете бути впевнені в наданні письмової гарантії, обслуговуванні в зручний для вас час і застосуванні високоякісних комплектуючих.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
встановлення посудомийної машини саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на встановлення посудомийної машини до 2 років

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.