Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Встановлення посудомийної машинивід 400 грн.

гарантія на роботу 6 місяців

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на встановлення посудомийної машини 6 місяців

більше 15 років досвіду

ціна на встановлення посудомийної машини від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Підключення посудомийної машини

Одним з найбільш спірних питань, які виникали на кухні в минулі часи, можна вважати обговорення: «Хто сьогодні миє посуд?» На щастя, технічний прогрес дозволив нам обов'язковим предметом змінити його конструкцію все частіше використовувати посудомийку. Дорогі або бюджетні, масивні або компактні - не важливо, яку модель ви купите - навіть найсучаснішу техніку важливо професійно і надійно установити. При цьому варто наперед прораховувати міцність кріпильних елементів, особливості роботи вбудованої техніки і її підключення до водопроводу та електромережі.

Як проводиться встановлення посудомийної машини?

Підключення посудомийної машини проходить з незначною втратою грошей і часу, якщо ваша модель посудомийки ідеально вписується в розмір ніші і кухонного гарнітура, а при проведенні ремонтних робіт професійна команда майстрів забезпечить окрему лінію електроживлення з необхідним заземленням (занулением) і зробить безпечні відводи до водопостачання і дренажної системи.

Але навіть при наявності необхідних комунікацій, для проведення пускової перевірки вам все одно потрібен досвідчений експерт. Професійний сервісний фахівець перевірить герметичність монтажу кухонного приладу, правильність і точність кріплень, звірить відповідність схеми і обраної моделі.

Інструкція спростить підключення посудомийної машини самостійно, але не варто забувати, що чим дорожче побутова техніка, тим досвідченіше повинен бути «домашній майстер». Для авторитетного фахівця питання монтажу вирішується протягом 2-3 годин, а "домашні майстри" перед початком робіт повинні ознайомитися з необхідною теоретичною базою і знайти можливі схеми установки вбудованої посудомийки.

Як знайти майстра для установки посудомийної машини?

Монтаж посудомийки - непросте і ризиковане заняття, оскільки введення в експлуатацію неправильно підключеної техніки може призвести до втрати гарантії, займання електропроводки і затоплення сусідів знизу. Незначна економія на професійному фахівця при підключенні посудомийної машини самостійно може спровокувати втрату функціональності і зажадати дорогий ремонт.

Пошук професіонала варто починати з великих обслуговуючих центрів, які спеціалізуються на монтажних роботах не один рік і надають гарантії на надані послуги. Сервісна служба Домовий має достатній рівень своїх майстрів, так як надає монтажні послуги з 2007 року. Встановлення посудомийної машини bosch або будь-який інший марки проводиться спеціальними інструментами і виконується в стислі терміни.

Сантехніки та електрики Сервісної служби Домовий регулярно проходять додаткові навчальні практики і можуть проводити монтаж посудомийки незалежно від виробника, типу розводки водопровідних і каналізаційних труб і особливостей електромережі в будинку.

Вартість встановлення посудомийної машини

Підключення посудомийки часто складається з декількох етапів робіт, тому ціна монтажу посудомийки буде залежати від кількості обраних пунктів сервісного обслуговування. Точне і безпомилкове підключення апарату дозволить надовго забути про проблеми з миттям посуду, а укладення договору на регулярне профілактичне обслуговування забезпечить від подальших неприємностей з забитими фільтрами або іншими несправностями.

Експерти Сервісної служби Домовий добротно

 • закріплять побутовий прилад в ніші шафи або встановлять в обраному вами місці,
 • замінять або подовжать сантехнічні труби,
 • проведуть необхідне з'єднання від електрощитка до машини,
 • встановлять автоматичний вимикач відповідної моделі та потужності,
 • встановлять окрему розетку,
 • змонтують фільтри очищення та запірні крани,
 • перевірять машину в тестовому режимі.

Ціна на установку посудомийної машини професіоналами Сервісної служби Домовий відповідає високій якості запропонованих послуг і формується з відкритого прайсу на сайті компанії. Звертаючись до нас для вирішення побутових проблем, замовлення монтажних або ремонтних робіт, ви можете бути впевнені в наданні письмової гарантії, обслуговуванні в зручний для вас час і застосуванні високоякісних комплектуючих.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють встановлення посудомийної машини саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на встановлення посудомийної машини 6 місяців

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий