Домовий
валюта Збережіть час та гроші
Викликайте майстра
час Працюємо без вихідних
24 години 7 днів на тиждень
Сервіс побутової техніки
Встановлення посудомийної машини
Сервісна служба Домовий
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
Чому вам вигідно замовляти
Встановлення посудомийної машини саме у нас?
Тільки найкращі майстри

Тільки найкращі майстри

Ми провели більше 4680 співбесід, щоб відібрати кращих майстрів. Кожен майстер - фахівець у своєму напрямку.

Письмова гарантія

Письмова гарантія

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією. Ми дорожимо своєю репутацією!

Сплачуйте за результат

Сплачуйте за результат

Ми впевнені в якості своїх послуг, тому ви сплачуйте тільки після повного виконання роботи.

Досвід

Досвід

З 2007 року ми обслужили більше 25976 клієнтів з 12 міст України

Відкритий прайс

Відкритий прайс

Максимально докладні ціни на всі послуги. Вартість робіт повідомляється по телефону.

Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
міський телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Сервисная служба Домовой https://domoviy.com/pic/logo.png +380 (93) 338 58 68 +380 (67) 338 58 68 +380 (50) 338 58 68
Установка посудомоечной машины Установка посудомоечной машины Установка посудомоечной машины
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2018-07-30

Підключення та встановлення посудомийної машини

Одним з найбільш спірних питань, які виникали на кухні в минулі часи, можна вважати обговорення: «хто сьогодні миє посуд?» На щастя, технічний прогрес дозволив нам обов'язковим предметом змінити його конструкцію все частіше використовувати посудомийку. Дорогі або бюджетні, масивні або компактні - не важливо, яку модель ви купите - навіть найсучаснішу техніку важливо професійно і надійно установити. При цьому варто наперед прораховувати міцність кріпильних елементів, особливості роботи вбудованої техніки і її підключення до водопроводу та електромережі.

Як проводиться встановлення посудомийної машини?

Підключення посудомийної машини проходить з незначною втратою грошей і часу, якщо ваша модель посудомийки ідеально вписується в розмір ніші і кухонного гарнітура, а при проведенні ремонтних робіт професійна команда майстрів забезпечить окрему лінію електроживлення з необхідним заземленням (занулением) і зробить безпечні відводи до водопостачання і дренажної системи.

Але навіть при наявності необхідних комунікацій, для проведення пускової перевірки вам все одно потрібен досвідчений експерт. Професійний сервісний фахівець перевірить герметичність монтажу кухонного приладу, правильність і точність кріплень, звірить відповідність схеми і обраної моделі.

Інструкція спростить підключення посудомийної машини самостійно, але не варто забувати, що чим дорожче побутова техніка, тим досвідченіше повинен бути «домашній майстер». Для авторитетного фахівця питання монтажу вирішується протягом 2-3 годин, а "домашні майстри" перед початком робіт повинні ознайомитися з необхідною теоретичною базою і знайти можливі схеми установки вбудованої посудомийки.

Як знайти майстра для установки посудомийної машини?

Монтаж посудомийки - непросте і ризиковане заняття, оскільки введення в експлуатацію неправильно підключеної техніки може призвести до втрати гарантії, займання електропроводки і затоплення сусідів знизу. Незначна економія на професійному фахівця при підключенні посудомийної машини самостійно може спровокувати втрату функціональності і зажадати дорогий ремонт.

Пошук професіонала варто починати з великих обслуговуючих центрів, які спеціалізуються на монтажних роботах не один рік і надають гарантії на надані послуги. Сервісна служба Домовий має достатній рівень своїх майстрів, так як надає монтажні послуги з 2007 року. Встановлення посудомийної машини bosch або будь-який інший марки проводиться спеціальними інструментами і виконується в стислі терміни.

Сантехніки та електрики сервісної служби Домовий регулярно проходять додаткові навчальні практики і можуть проводити монтаж посудомийки незалежно від виробника, типу розводки водопровідних і каналізаційних труб і особливостей електромережі в будинку.

Вартість встановлення посудомийної машини

Підключення посудомийки часто складається з декількох етапів робіт, тому ціна монтажу посудомийки буде залежати від кількості обраних пунктів сервісного обслуговування. Точне і безпомилкове підключення апарату дозволить надовго забути про проблеми з миттям посуду, а укладення договору на регулярне профілактичне обслуговування забезпечить від подальших неприємностей з забитими фільтрами або іншими несправностями.

Експерти Сервісної служби Домовий добротно

  • закріплять побутовий прилад в ніші шафи або встановлять в обраному вами місці,
  • замінять або подовжать сантехнічні труби,
  • проведуть необхідне з'єднання від електрощитка до машини,
  • встановлять автоматичний вимикач відповідної моделі та потужності,
  • встановлять окрему розетку,
  • змонтують фільтри очищення та запірні крани,
  • перевірять машину в тестовому режимі.

Ціна на установку посудомийної машини професіоналами Сервісної служби Домовий відповідає високій якості запропонованих послуг і формується з відкритого прайсу на сайті компанії. Звертаючись до нас для вирішення побутових проблем, замовлення монтажних або ремонтних робіт, ви можете бути впевнені в наданні письмової гарантії, обслуговуванні в зручний для вас час і застосуванні високоякісних комплектуючих.

4 5 4.97 378
Телефонуйте прямо зараз!
Замовити зворотній дзвінок
телефон +380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!