Легкий виклик майстра додому у 26 містах України

RU

09:00 - 18:00

щодня

Збирання мебліввід 400 грн.

гарантія на роботу 6 місяців

працюємо без вихідних 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

гарантія на збирання меблів 6 місяців

більше 15 років досвіду

ціна на збирання меблів від 400 грн.

приступаємо до роботи у день звернення у 67% замовлень

працюємо у 26 містах України

більше 15 років досвіду

Надаємо
послуги майстрів
більше 15 років
у 26 містах України

Мене звати Ярослав Бутенко, я засновник Сервісної служби Домовий.

Я гарантую вам 5 речей
 1. Якість роботи майстрів
 2. Дотримання гарантійних зобовʼязань компанії
 3. Ціна на кожну послугу відповідає прайс-листу
 4. Ви бескоштовно отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів
 5. Безпечність замовлення послуг (оплата після роботи)
Ярослав Бутенко фото

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому не беремо авансів перед роботою.
Ви нічим не ризикуєте, оскільки платите після того, як майстер якісно виконав роботу, а ви її прийняли і усім задоволені.

Готівкою майстру

Оптата на картку

Безготівковий розрахунок

Збирання меблів

Збирання корпусних меблів багато замовників не вважають понад складним завданням, тому при покупці шафи-купе, стіл або офісних стелажів недосвідчені покупці відмовляються від послуг майстрів-збирачів, вважаючи за краще довіритися власному «чуттю» про етапи робіт і провести монтування самостійно.

Дійсно, при наявності необхідного інструменту, великого бажання заощадити і величезної кількості вільного часу, новий кухонний гарнітур або меблева стінка знайдуть своє законне місце в вашому інтер'єрі. На жаль, на практиці збирання меблів на дому не так елементарно, як виглядає на перший погляд.

З головними труднощами «домашні майстри» стикаються, коли виникає необхідність в підрізуванні і присадці елементів обстановки, виготовленої на замовлення. Також не рідкісні випадки, коли надана виробником фурнітура не підходить або недостатньо якісна, а заводська інструкція для збирання і встановлення меблів написана для професіоналів або взагалі відсутня.

Майстри зі складання меблів зазвичай не тільки морально готові до неприємних несподіванок від виробників (брак, неудокомлектація фурнітурою, нестиковка деталей), а й беруть із собою на виклик весь необхідний інструмент для гранично швидкого усунення технічних недоліків.

Навіщо звертатися до фахівців зі збирання меблів?

Багато замовників відмовляються від послуг кваліфікованого майстра, вважаючи, що ціна на складання меблів в спеціалізованих сервісах занадто завищена і можна обійтися своїми силами за допомогою друзів і членів сім'ї. Але практика показує, що нерідко скупий платить двічі і після некваліфікованого аматора власникам доводиться звертатися в спецкомпаніі, щоб оплатити і розбирання меблів, і повторний правильний монтаж.

Цілком можливо, що для монтування стільця, тумби або столу можна обійтися своїми силами, але збирання кухонних меблів повинне проводитися професіоналами, так як в разі ненадійного кріплення і падіння шаф можуть постраждати ваші рідні та близькі.

З особливою увагою варто поставитися до вибору збирача для шаф-купе або інших корпусних меблів. Навіть найдорожча і розкішна стінка, зібрана «кривими руками» недосвідченого і дешевого майстра, буде виглядати неакуратно, непрезентабельно і через недоліки при встановленні прослужить менше гарантованого терміну експлуатації.

Як обрати майстра для збирання меблів?

Сервісні компанії, існуючі на ринку більше двох-трьох років, пропонують клієнтам тільки перевірених спеціалістів з тривалим досвідом роботи і високою кваліфікацією. Такі меблеві збирачі знають секрети монтажу, володіють необхідними навичками і користуються сучасним обладнанням для збирання.

Оцінити кваліфікацію майстра-збирача можна по декільком простим питанням:

 • Чи є у нього обмеження при роботі з різними видами (кухонні, шафи, столи, м'яка).
 • Чи обов'язково для нього наявність інструкції,
 • Чи є досвід зі стінками «під замовлення», які вимагають додаткової фрезерування і підгонки,
 • Чи несе майстер відповідальність за поломку фурнітури, елементів,
 • Надає гарантію на свою роботу,
 • Використовує чи власний професійний інструментарій (дриль, лобзик, рівень) і витратні матеріали (дюбеля, металеві куточки).

Як визначити вартість послуг зі складання меблів?

Ціна на складання меблів цілком очікувано буде залежати від досвіду фахівця, складності монтажу і необхідності «підгонки» деталей. Розбирання та збирання меблів може відрізнятися в різних містах, але часто фахівці визначають тарифи виходячи з обсягу монтажу (до 1 години і більше), а також необхідність індивідуального підходу до складових.

Сервісна служба Домовий піклується про престижність і авторитет компанії, тому в штаті працюють тільки досвідчені майстри, акуратно і швидко виробляють меблювання будь-якої складності. Компанія надає письмову гарантію на всі види монтажу, а замовити послугу складання меблів можна в телефонному режимі в зручний для вас час.

Отримайте консультацію експерта бескоштовно по телефону або у чаті

Чому люди довіряють збирання меблів саме нам?

більше 15 років досвіду

Працюємо з 2007 року у 26 містах України.

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни". Всі ціни чесно прописані.

Кращі майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи. У спеціаліста є весь необхідний інструмент.

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги. Ви розраховуєтеся післе того, как прийняли роботу.

Гарантія на збирання меблів 6 місяців

Акт виконаних робіт з гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Вийнятковий
рівень сервісу
для вас

Працюємо 7 днів на тиждень

Кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і оформять ваше замовлення у будь-який день. Мы працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00

Оплата після роботи

Ми впевнені у якості кожної нашої послуги, тому ви платите після того, як прийняли роботу майстра і всім задоволені.

Пунктуальність і відповідальність

Наші майстри приїзджають вчасно на узгоджений час. Якщо виникають непередбачені обставини, то ми завчасно вас попередимо.

Доставка матеріалів

Для вашої зручності і економії часу майстер може самостійно поїхати за матеріалами в магазин, купити і доставити до вас. Після чого приступить до виконання роботи.

Рівень обслуговування у Сервісній службі Домовий

Поширені питання

Яка гарантія на послуги?

Сервісна служба Домовий надає гарантію на виконані роботи, які ви замовили через менеджера.

Строк гарантії вказується у акті виконаних робіт, який підписується майстром і клієнтом після надання послуги. Також строк гарантії на кожну послугу вказано у прайс-листі в останньому стовбці.

Гарантіийний термін триває від 1 до 24 місяців в залежності від виду роботи.

Гарантія не надається на прочищення каналізації і демонтажні роботи.

Також ми не надаємо гарантію на роботи зі старими матеріалами. Наприклад, встановлення замка, який стояв в інших дверях.

Скільки коштує виклик майстра?

Виклик майстра додому у Сервісній службі Домовий безкоштовний!

Вы платите тільки за якісно виконану роботу, або за консультацію майстра на місці, а не за те, що майстер просто приїхав.

Якщо майстер не може виконати роботу зі своєї вини (немає інструменту, не вміє), то майстру не потрібно платити гроші!

Що таке консультація майстра?

Досить поширеною є ситуація, коли клієнто точно не знає як краще виконати певну роботу, або скільки і яких саме матеріалів необхідно придбати и має багато важливих питань до майстра!

У такому випадку менеджер бескоштовно консультує клієнта по телефону, але консультація не може бути абсолютно точною, оскільки менеджер не бачить умов і обʼєму робіт. Тому ми радимо замовити консультацію майстра на місці виконання роботи.

У зручний для вас час до вас приїзджає спеціаліст Сервісної служби Домовий, виконає усі необхідні заміри, відповість на ваші запитання, оголошує список робіт і побажання до матеріалів і розрахує загальну вартість робіт.

Консультація майстра платна і оплачується згідно прайс-листа у вашому місті. Також консультація майстра у вас вдома може бути бескоштовною, якщо у цей же день майстер приступає до виконання робіт або якщо сума робіт більше 4 000 грн.

Бескоштовна консультація майстра
у вас вдома

 1. Майстер приїде до вас додому на зручний час.
 2. Проведе всі необхідні заміри.
 3. Точно оцінить обʼєм і вартість роботи.
 4. Напише список необхідних матеріалів.
 5. Майстер може приступити до роботи в той же день, тоді консультація майстра буде для вас бескоштовною.
 6. Якщо вартість робіт у замовленні більше 4 000 грн., то вартість консультації ми віднімемо від суми замовлення, таким чином консультація майстра буде для вас бескоштовно.
Майстер Домовий