Сервісна служба Домовий
валюта Виклик майстра додому у 22 містах України Працюємо без вихідних навіть у час карантину
Сантехнік
Встановлення мийки на кухні
Сервісна служба Домовий
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Встановлення мийки на кухні фото Фотографія встановлення мийки на кухні Мийка на кухні фото
domoviy.com https://domoviy.com/pic/logo.png domoviy.com 2020-04-12 11:41:43

Установка мийки на кухні: основні моменти

Для кожної господині надзвичайно важливо заздалегідь продумати кухонний простір і зробити його максимально зручним, функціональним і практичним. Непідходяче розміщення хоча б одного гарнітура або побутової техніки призводить до необхідності витрачати більше часу при щоденному приготуванні їжі і, звичайно, не покращує настрій жінки.

Кухонна раковина відноситься до базових необхідних предметів і навіть при наявності посудомийної машини грає центральну роль в організації простору кухні. Продумана і зручна установка кухонного миття кваліфікованим майстром допоможе уникнути основних помилок, які характерні при установці мийки своїми руками.

Головні помилки при установці мийки

Не рідко буває, що в сервісні служби звертаються домовласники зі скаргами на роботу кухонного водовідведення, бажаючи провести повторну врізку або монтаж кухонної раковини. Фахівці Сервісного Центру Домовий мають солідний досвід при проведенні сантехнічних робіт, завдяки чому склали об'ємну базу найчастіших помилок при монтажних роботах непрофесіоналами.

Відмова від дотримання принципів ергономіки при розміщенні обладнання на кухні є визначальним промахом при самостійному розміщенні. Найчастіше домашні майстри керуються бажанням заощадити простір і забувають про необхідну відстані між плитою, мийкою, холодильником і шафками. Оптимальним є відстань більше 40 см і правобічна орієнтація необхідних пристроїв для праворуких господинь.

При розміщенні також варто враховувати зручність використання сушки, яку найчастіше монтують зліва від раковини. Досвідчений майстер при установці мийки в стільницю може передбачити необхідний відступ від звисів стільниці, продумає легке і зручне відкривання дверей кухонних меблів, забезпечить доступ до навісних шаф. Складнощі при установці мийки на кухні іноді можуть виникати при неправильному виборі трубок і сифонів для забезпечення зливу.

Ключові прорахунки при встановленні мийки:

  • невідповідність розміру раковини кількості мешканців квартири,
  • відмова від принципу "40 сантиметрів" при складанні робочої зони,
  • нахил при монтажі,
  • неправильний вибір діаметру труб і сифона,
  • недостатній доступ через близькість інших приладів, шаф,
  • погана герметизація при врізанні в дерев'яні і ламіновані стільниці,
  • невідповідна фіксація, рух раковини при використанні,
  • попадання вологи між стінками меблів.

Вартість установки мийки

Цілком очевидно, що при проведенні монтажних робіт варто враховувати основні моменти і правила розміщення і не допускати промахів, які можуть привести до появи зайвої вологості на кухні, протіканню водопровідних труб або псування меблів. Установка мийки в стільницю своїми руками - процес складний і багатогранний.

Якщо ви ніколи цього не робили раніше і в якості керівництва плануєте використовувати інтернет-інструкції по запиту «установка мийки відео», то ризик погіршити стан меблів і залити сусідів значно зростає.

Стандартний монтаж накладної мийки в звичайну кухонну тумбу високопрофесійний майстер Уповноваженого Сервісного Центру Домовий проведе в зручний для вас час і за оптимальною ціною. На надані послуги компанія видає письмову гарантію, підтверджуючи відповідальність за якісну і надійну роботу своїх фахівців.

Відкрита цінова політика і оплата після завершення сервісного обслуговування дозволяє нашим клієнтам отримувати повний перелік обумовленого монтажу і виробляти розміщення врізних і накладних раковин на кухні оперативно, акуратно і добротно.

Гарантована якість та адекватні ціни на установку мийки і всі сантехнічні роботи дозволили службі Домовий стати лідером сервісного обслуговування найбільших міст України.

Телефонуйте прямо зараз!
+380 (67)
+380 (93)
+380 (50)
338-58-68
Телефонуйте прямо зараз!
Чому вам вигідно замовляти
встановлення кухонної мийки саме у нас?
12 років досвіду

12 років досвіду

Працюємо з 2007 року
у 22 містах України.

Відкриті ціни

Відкриті ціни

Детальний прайс-лист на всі послуги у розділі "Ціни".

Усі ціни чесно прписані.

Оплата після роботи

Оплата після роботи

Ми впевнені в якості кожної нашої послуги.

Ви розраховуєтеся після того, як прийняли роботу.

Письмова гарантія

Гарантія на встановлення кухонної мийки до 2 років

Надаємо акт виконаних робіт з гарантією.

Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Професійні майстри

Професійні майстри

У кожного майстра більше 3 років досвіду роботи.

У спеціаліста є весь необхідний інструмент.